Skocz do zawartości
nrl

Mafia 2

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co wiem to Mafii 2 nie robi Illusion Softwork odpowiedzialny za jedynkę, a po drugie w Mafii grafika jest tylko miłym dla oka dodatkiem bo na pierwszym planie jest fabuła i klimat, który mam nadzieję będzie równie dobry jak w pierwszej części...

 

Screeny z jedynki dla przypomnienia? :blink: Masz dla "przypomnienia" :mur:

http://img.gamespot.com/gamespot/images/20...a_screen018.jpg

Edytowane przez KAX_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaaaaa!!!!!! :cool: :cool: :cool: :cool:

 

Oby tylko gierka była mega miodna, błagam. :D

 

Większa rozdziałka fotek:

 

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafika

 

Tylko to już chyba nie lata 30-te, a chyba 50-te. Tak to przynajmniej wygląda po samochodach. A i ten gość trochę mi przypomina chłoptasia z growego Godfathera. ;)

 

No, to na pewno nie będzie to samo co pierwsza Mafia (bo nie może być, w końcu to różnica 5 lat, a jeszcze nie wyszło przecież), no ale modlę się, aby giera jednak trzymała poziom i nie przyniosła wstydu. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KAX_ --> w newsach mozna wyczytac, ze również Mafię 2 robi Illusion Softworks, a nie inne studio...

Faktycznie mój błąd ale bardzo się cieszę, że za drugą część jest również odpowiedzialne IS...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafika przepiekna , odpowiedni scenariusz , grywalnosc i mamy jazde prawie jak w filmie . ! .

 

ale

 

W Mafie 2 z grafika jak na screenach powyzej

to moze zagramy ale za 18 miesiecy na 10 generacji kart graficznych

( zakladajac ze GF 8800 to osma generacja )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i co ma powiedziec nie chwalac sie chyba najwiekszy fan MAFII na tym forum ?

Zapsulem w tym tygodniu dwa samochody.

Pierwszy swoj, drugi ojca.

Bylem zalamany doszczetnie ale gdy przyszedlem o 21:00 z pracy to po prostu ten dzień będzie moim najukochańszym !

BęDZIE MAFIA 2 !!

 

PS. Czekamy na trailera z GC

 

Na screenach widzimy chyba New York lat 60-tych. Syna Tomma Angello, i czyżby Paulie ?

 

PS2. Mialem wlasnie grac w Bioshocka ale wole ogladac te screeny do snu.

 

PS3. Pierwszy raz od 5 lat zmieniam swoj avatar.

Musicie sie przyzwyczaic.

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O KUR**!

 

GTA4 będzie miało z czym konkurować..o ile Mafia 2 nie pobije GTA na głowe! hehe super to wygląda, sprawie sobie aż kompa nowego dla tej gierki.

Edytowane przez stranded

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że sie aż tak nie podniecam bo przynajmniej jak gra bedzie gorsza niż ideał nie bede płakał ze oczekiwałem za dużo ;). Pierwsza mafia to gra prawie idealna (mi troche brakowało wolnosci ale tylko troche). Za to misje w tej grze to było COŚ a nie krap z gta.

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WRESZCIE!! xD Tylu ludzi spekulowało kiedy będzie kontynuacja tej wspaniałej gry i się wreszcie doczekamy...chyba, że projekt umrze w czesie tworzenia...blablabla...nie biaadole już ;p Moim zdaniem "dwójka" jeśli będzie na poziomie pierwowzoru to będzie tak sprzedawalna jak girsy i H3(już 2mln proederów poooszło:)) Na tą grę czeka połowa graczy na ziemi ^^ a ja najbardziej :D GTA4 i MAFIA2...mmm...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graficznie to Mafia2 bije GTA4 na leb na szyje

tylko ....

na taka grafike to nam przyjdzie poczekac

ide o zaklad

minimum 18 miesiecy :/

na sajtach pisza o listopadzie 2008 ale jakos nie daje wiary

na taki termin

chyba ze kolejne karty graficzne zaczna byc naprawde wydajne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Według mnie grafa nie jest taka kosmiczna np. na przedostatnim skrinie. Nie przesadzaj. Poza tym o grze nic nie wiadomo, nagle wypuszczono pare skrinów i tyle. Mogą sie one różnić od finalnej wersji, nie widze tam żadnego huda etc. więc myślę że możemy jeszcze troche poczekać w wydawaniu osądów ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O [ciach!]a :D Po tylu latach, tego sie nie spodziewalem. No to odliczamy panowie... :)

Ten pierwszy screen mnie zniszczyl(w barze), klimat jest ;) Niedawno godfather w tv lecial to go sobie przypomnialem, a oni akurat teraz z mafia2 wyskoczyli, zgrali sie idealnie :D

Edytowane przez qbec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hooded man

Wg mnie bohaterem Mafii2 bedzie syn glownego bohatera z pierwszej czesci. Bylo by to fjne nawiazanie do 1 czesci, poza tym przedzial czasowy pasuje idealnie. Mafia byla w latach 40stych MAfia2 w latach 60tych.

Lata 60te to wg. mnie strasznie miodny okres jesli chodzi generalnie o mfijne srodowisko i temt gry komputerowej.

Fajnie by bylo jak by odtworzyli przynajmniej czesc lost haven albo umozliwili jakis powrot w misji do puszczonego i zaniedbanego Salieri Bar. Bylo by to bardzo emocjonalne przezycie dla graczy ktorzy przechodzili ta gre jak niektorzy Fallouta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie bohaterem Mafii2 bedzie syn glownego bohatera z pierwszej czesci. Bylo by to fjne nawiazanie do 1 czesci, poza tym przedzial czasowy pasuje idealnie. Mafia byla w latach 40stych MAfia2 w latach 60tych.

Lata 60te to wg. mnie strasznie miodny okres jesli chodzi generalnie o mfijne srodowisko i temt gry komputerowej.

Fajnie by bylo jak by odtworzyli przynajmniej czesc lost haven albo umozliwili jakis powrot w misji do puszczonego i zaniedbanego Salieri Bar. Bylo by to bardzo emocjonalne przezycie dla graczy ktorzy przechodzili ta gre jak niektorzy Fallouta.

Juz samo to, ze mamy Nowy Jork to bedzie sie mozna spodziewac wielu powiazan do Lost Heaven.

W koncu LH bylo wzorowane niemal w 100% na NYC.

I nadal mnie ciekawia te samoloty bo to ewidentnie bobmowce B17 (czy jakos tak), ktore uczestniczyly w IIWŚ.

Wiec rok ok `45.

I wtedy Tommy jeszcze żyje !

Czuje, ze czasy z Mafii i Mafii 2 beda sie zazebiac.

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luknijcie na tego newsa:

http://pccentre.pl/Article16482.htm

w/g tego nie żadne lata 60-te a 40te, czyli ~10latek po "Mafii"

BOmbowce itd, wszystko pasuje ~'45rok jak nic ;]

 

Bedzie cudownie!! :) Co do tego że umrze w czasie, to chyba nie ma na to szans, wyjdzie na pewno. W końcu ukrywali to tyle czasu, myślę że zaczęli już prace i teraz kiedy są pewni ukończenia wydali wszystko na światło dzienne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tylko tyle "ALLELUJAAAAAA"!!!!

 

Jedna z najfspanialszych, najlepszych, niezapomnianych gier w jakie kiedykolwiek grałem !!!!!!

Mafia jednym słowem, rządziła i do dziś radzi sobie wyśmienicie i to nie tylko pod względem grafiki, która owego czasu zabijała, ale między innymi klimatu w grze: //życie przestępcze miasta, miłość, zbrodnie itd// czułem sie jakbym sam uczestniczył w tym wszystkim......

 

To były wakacje bodajże 2002 r....gdzie rozwaliłem łapę na koszu //złamane śródręcze// i to jeszcze prawa ręka....wystawały jedynie malutkie paluszki którymi mogłem klikać :) to były piękne czasy, NIGDY TEJ GRY NIEZAPOMNE!!!!!

 

A co do kontynuacji to "juz" nie mogę sie doczekać !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luknijcie na tego newsa:

http://pccentre.pl/Article16482.htm

w/g tego nie żadne lata 60-te a 40te, czyli ~10latek po "Mafii"

BOmbowce itd, wszystko pasuje ~'45rok jak nic ;]

 

Bedzie cudownie!! :) Co do tego że umrze w czasie, to chyba nie ma na to szans, wyjdzie na pewno. W końcu ukrywali to tyle czasu, myślę że zaczęli już prace i teraz kiedy są pewni ukończenia wydali wszystko na światło dzienne :)

Rozne beda spekulacje.

Pisze w tym newsie rowniez ze to bedzie fikcyjne miasto.

Juz na czeskich stronkach pisze niby oficjalnie, ze to bedzie NYC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie bohaterem Mafii2 bedzie syn glownego bohatera z pierwszej czesci. Bylo by to fjne nawiazanie do 1 czesci, poza tym przedzial czasowy pasuje idealnie. Mafia byla w latach 40stych MAfia2 w latach 60tych.

Jedynka rozgrywała się w latach 30tych, a nie 40tych...

 

Juz samo to, ze mamy Nowy Jork to bedzie sie mozna spodziewac wielu powiazan do Lost Heaven.

W koncu LH bylo wzorowane niemal w 100% na NYC.

I nadal mnie ciekawia te samoloty bo to ewidentnie bobmowce B17 (czy jakos tak), ktore uczestniczyly w IIWŚ.

Wiec rok ok `45.

I wtedy Tommy jeszcze żyje !

Czuje, ze czasy z Mafii i Mafii 2 beda sie zazebiac.

Tak Tommy żyje, mieszka z rodziną na drugim końcu USA i robi jako kierowca więc imo nie za bardzo dało by się sensownie połączyć jedynkę z dwójką.... Myślę, że akcja będzie się toczyć od początku lat 40 do końca lat 40/początku 50 i będzie opowiadać o losach "następców" Salieriego i spólki. Ten sposób pozwolił by również na wprowadzenie nawiązań do jedynki...

Edytowane przez KAX_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hooded man

Jedynka rozgrywała się w latach 30tych, a nie 40tych...

Tak Tommy żyje, mieszka z rodziną na drugim końcu USA i robi jako kierowca więc imo nie za bardzo dało by się sensownie połączyć jedynkę z dwójką.... Myślę, że akcja będzie się toczyć od początku lat 40 do końca lat 40/początku 50 i będzie opowiadać o losach "następców" Salieriego i spólki. Ten sposób pozwolił by również na wprowadzenie nawiązań do jedynki...

ke? To kto ginie na koncu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ke? To kto ginie na koncu?

Trza czytać i oglądać ze zrozumieniem, w momencie gdy ginie Tommy są bodajże lata 60, a my gadamy o latach 40 :P

 

EDIT: Micro mnie uprzedził ;]

Edytowane przez KAX_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hooded man

AAAAAA no racja, heh, to przez ten upal i przez to ze dawno konczylem Mafie. Przeciez juz byl wtedy w podeszym wieku. Na jego trawnik zajechalo jakies czerwone autko z lat pozniejszych - macie racje :-)

 

No to rzeczywiscie mozliwe ze Tomek bedzie w MAfia 2 :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...