Skocz do zawartości
nrl

Mafia 2

Rekomendowane odpowiedzi

filmik powala :o

 

 

grafika niesamowita :o

 

 

Odnośnie dyskusji - wątpię, aby współczesne karty pociągnęły coś takiego...

 

 

Ale za 1,5 roku to pewnie będą szybsze, mocniejsze, może wielordzeniowe i pociągną :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz się nie martwcie wymaganiami ;]

Oby gra była równie dobra albo i lepsza niż 1 część.

 

Od tego wszystkiego, aż włączyłem mafie i zacząłem przechodzic, wgrałem spolszczenie po raz piewszy i już widze, że dużo rzeczy mi umknęło jak grałem po ang.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie premiera na gwiazdke 08 ale znajac zycie to bedzie pare meichow pozniej....ciekawe czy gre robia od momentu ukonczenia 1 ;p pewnie co raz to nowe engine'y wprowadzali ale nie chcieli karmic ludzmi screenami bo bali sie klatwy duke nukena 4evera;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam , to Tommy w mafi I uprawiał sex z jakąś babką, więc całkiem możliwe że ten gościu w mafi II to będzie jego syn, przecież mafia I mi się wydaję że zakończyła się w latach 50, Tommy był już starszy podlewał kwiatki i nagle tych dwóch gości go zabiło..., a zresztą okaże się jak gierka ujrzy światło dzienne :)

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Na tym filmiku z Mafii 2 widać prawdopodobnie kolesi którzy zabili Tommy'iego, więc całkiem możliwe że fabuła będzie opierać się głównie na zemście jak napisał Nierealny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jest żądny zemsty ..... :D

Jeszcze jakby bylo wiadomo z jakiego powodu ?

 

Oficjalnie Tomas Angello mial tylko corke z Sarą (z jakąś babką - lol :D ).

 

Pioorek, Ciebie tez pytam za co i kto ma sie mscic bo nie qmam ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Ten koleś na skrinach przypomina mi troche Tommy'iego, może to jego syn czy coś, robił go gdzieś na boku a on się teraz mści :lol:. Albo jego córka wynajęła głównego bohatera Mafii 2 (czyli nas) aby zabił dla niej ludzi którzy kropneli Tomma. Ale z drugiej strony ci ludzie na pierwszym 'trailerze' Mafii 2 wyglądaja młodziej niż w momencie śmierci Tomiego więc tak naprawdę możliwości jest wiele, zwłaszcza że mało o grze wiemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ku*** co wy z tym mszczeniem sie ?

Za co ma sie mscic ja pinkole ?

Dokładnie, przecież Tommy jeszcze żyje, wiec żaden z krewnych (wnuczków, potomków, wujków, dziadków itp itd) nie ma powodu do zemsty. Trudno przewidzieć fabułę następnej części tylko na podstawie kilku renderów. Z jednej strony postać na nich przedstawiona, jest bardzo podobna do bohatera jedynki, ale znowu brak jej klasy z jaką prezentował się już pod koniec gry Tommy.

Możliwe jest także, iż wątkiem będzie zemsta ... ale nie Tommiego tylko mafii na bohaterze. Jak wiemy, pierwsza część byłą jakby relacją (zeznaniem) całej historii przed policjantem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby sie okazalo w M2, ze Tommy ma jednak syna to bym zabil smiechem panow z IS.

Juz durniejszego powiazania z M1 by nie mogli zlepic :)

Musieliby tak naciagnac i tym samym pogorszyc w moich i pewnie wielu fanow pierwsza czesc gry, ze odechcialo by mi sie grac w M2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, a "najlepiej" bedzie jak sie okaze ze mafia 2 to w ogole osobna historia nie majaca nic wspolnego z poprzednia, a gosc podobny do tommyego na jednym screenie/renderze jest tylko po to zeby fani mafii sikali ze szczescia i czekali na m2 :lol: oczywiscie smieje sie, zeby zaraz ktos focha nie strzelil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie Don Saleriego (nie wiem czy dobrze napisalem) beda szukac Tommiego - mozliwe ze Tommy sam bedzie ojcem chrzestnym jakies rodziny - moze jest jakas szansa na wojne mafijna

 

Tak jak to bylo w I tyle ze miedzy "mistrzem i uczniem"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MAFIA II

http://forum.purepc.pl/index.php?act=Attac...st&id=16565

 

producent: Illusion Softworks

wydawca: 2K Games

premiera [world]: 2008

 

Wreszcie doczekaliśmy się drugiej odsłony legendarnej już gry jaką stała się Mafia: The City of Lost Heaven. Akcją rozgrywac się będzie w latach 40 i 50 minionego stulecia oczywiście w USA.

 

 

http://forum.purepc.pl/index.php?act=Attac...st&id=16570

http://forum.purepc.pl/index.php?act=Attac...st&id=16566

http://forum.purepc.pl/index.php?act=Attac...st&id=16567

http://forum.purepc.pl/index.php?act=Attac...st&id=16568

http://forum.purepc.pl/index.php?act=Attac...st&id=16569

 

Coś mi się zdaje, że GTA IV będzie bez szans.

Edytowane przez bertold15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda, trzeba przyznac pracownikom IS, ze nie puszczenie pary z ust gdy powstawaly petycje, milion próśb, ludzie w kosciele sie modlili aby powstala M2 to prawdziwy profesjonalizm.

Chocby oficjalnej notatki na stronie, ze wyjdzie ale nie wiadomo kiedy.

Jakby firma nie istniala.

A tu jak nie pier***

Zagiela mnie ta informacja na maxa.

Jak sie dowiedzialem, ze powstaje to pierwszy raz w zyciu sie zlapalem na tym iz nie sprawdzalem odrazu kiedy wyjdzie.

Doslownie godze sie nawet czekac od dzisiaj jeszcze 3 lata i mnie to nie rusza.

Wazne ze bedzie.

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...