Skocz do zawartości
nrl

Mafia 2

Rekomendowane odpowiedzi

Ojj, musisz, Frank nie żyje :]

Frank, przecież ucieka do Europy :? chyba, że coś się zmienia w samej końcówce :? .

Nie ważne 8) Jak chcesz się dowiedzieć o co mi chodziło skołuj dobrą wersje i zagraj...

To też mam zamiar/musze zrobić :) - tylko już nic nie mówcie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MAFIA 2 

 

PC

 

Action / Adventure

 

16 Dec 2005

 

1

 

Illusion Softworks

http://www.illusionsoftworks.com/

no naprawde nie wiem co o tym sadzic :evil:

Dopiero za 2 lata ?!?!?! Porypalo ich ?

 

Przeciez Dec to grudzien ... 2005 rok ... No nie no. Nie moge sie juz doczekac :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zawsze lepiej zeby to trwalo 2 lata niz ma byc w 2004 i byc kiszkowata oraz niedopracowana

No fakt. Ale chyba nie obrazilbys sie, gdyby ja wydali np. na poczatku 2005 i byla tak samo dopracowana jak pod koniec tego roku, co ?

 

Chlopaki sie postaraja ... ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zawsze lepiej zeby to trwalo 2 lata niz ma byc w 2004 i byc kiszkowata oraz niedopracowana

No fakt. Ale chyba nie obrazilbys sie, gdyby ja wydali np. na poczatku 2005 i byla tak samo dopracowana jak pod koniec tego roku, co ?

 

Chlopaki sie postaraja ... ;]

no wiesz prace nad gra dopiero sie zaczely wiec pod koniec tego roku mogli by wydac co najwyzej wczesna wersje alpha samego engine'u :P , no chyba ze sciemniaja ze dopiero zaczeli tworzyc gre :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No no Kaeres sie nawrocil na mafie i Amd :D, nie moze byc :D. Pamietam jak jeszcze pare miechow temu spieral sie, ze GTA3 jest lepsze :), ale dobrze, że się nawróciłes :).

Dla mnie Mafia rox, Nigdy nie spędziłem tyle czasu jednego dnia co przy Mafii (no może przy HL1).

 

Frank zginoł z tego co pamiętam.

Ja bym zorbił tak, że Tommie miał brata bliźniaka i ten kierowany rządzą zemsty porozwalał cwaniaków, albo Tommie miał syna, który teraz (lata 60) porozwala reszte :P.

Albo jak w filmie Kruk, wyjdzie z grobu i też ich roz$%$#. Możliwości chłopaki z Czech mają dużo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BiAłY - szybko skasuj to co napisałeś o Franku, Crazy Ivan się dowie ;)

Już za późno przeczytałem to :wink: w takim razie dobrze wyjaśnijmy tą jedną sprawę bo jak dla mnie Frank był "prawą ręką" Sarelliego ale złamał zasady omerty (misja pod tym samym tytułem) i został wydany wyrok na niego, który mieliśmy (jako Tommy) wykonać, śledziliśmy Franka do lotniska tam była mała jatka poczym gatka :wink: i ostateczne Tommy puścił go (nie mógł go zabić na oczach rodziny) a Frank odleciał do Europy. Później odbył się fikcyjny pogrzeb (bo Sarelli i reszta przekonani byli, że Frank nie żyje). Koniec historii Franka, chyba że następują jakieś zmiany w samej końcówce gry (po misji Deth of Arth) jeśli tak to ok, nic nie pisze więcej ("zamawiam" Mafie i gram :P ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BiAłY - szybko skasuj to co napisałeś o Franku, Crazy Ivan się dowie ;)

Już za późno przeczytałem to :wink: w takim razie dobrze wyjaśnijmy tą jedną sprawę bo jak dla mnie Frank był "prawą ręką" Sarelliego ale złamał zasady omerty (misja pod tym samym tytułem) i został wydany wyrok na niego, który mieliśmy (jako Tommy) wykonać, śledziliśmy Franka do lotniska tam była mała jatka poczym gatka :wink: i ostateczne Tommy puścił go (nie mógł go zabić na oczach rodziny) a Frank odleciał do Europy. Później odbył się fikcyjny pogrzeb (bo Sarelli i reszta przekonani byli, że Frank nie żyje). Koniec historii Franka, chyba że następują jakieś zmiany w samej końcówce gry (po misji Deth of Arth) jeśli tak to ok, nic nie pisze więcej ("zamawiam" Mafie i gram :P ).

Sory że nie będe operował imionami, ale trochę pozapominałem :]

 

Później Tommy jedzie do mieszkania

Dołączona grafika

tego gościa gdzie zastaje jego... trupa :] i jedzie do muzeum.

 

W muzeum spotyka

Dołączona grafika

 

tego psychola :] No i zaczyna się walka, później małe pieprzenie, ale dokładnie nie pamiętam jak to było ale Sam mówi że Franka znaleźliśmy (rodzina) . Następnie Sam pada trupem i zaczyna się deszcz kasiory :]

 

Dołączona grafika

 

Późnie jest scena jak Tommy gada z gliną o tym wszystkim, a w tle Tommy opowiada o swoim życiu, co jest w nim najważniejsze, normalnie łeska się kręci w oku. Później jest pokazane jak Tommy siedzi w celi i pisze list (chyba do żony) , a obok ma gazete z art. że Salieri zaliczył krzesło. Chyba dobrze mówie :?:

 

Później nasz bohater już po odsiadce podlewa sobie elegancko ogródek w swoim domku, ale nie tym co mamy we Free Ride Extrem. Tommy ciągle nawija jakie tam motta życiowe :D , nagle podjeżdża czerwony wóz z dwoma gościami, wysiadają :] , podchodzą do Tommego.

 

- Mr. Angelo ?

- Yes - odpowiada Tommy

 

I w tej sekundzie gość wyjmuje obrzyna z bokserek i sruu Tommy'emu w nos. Oczywiście Tommy pada, ale dalej w tle słyszymy jego opowiadanie.

 

Dołączona grafika

 

Teraz ryczałem ze smutku:

 

Co wy <span style="color:red;">[ciach!]</span>e zrobiliście Tomme'emu !!!

 

Noo, i tak się kończy Mafia...

 

Aaaa bym zapomniał jak on powiedział że tak, to ja - Angelo to ten typ powiedział coś w stylu mamy wiadomość/przesyłke/prezent od pana Salieri'ego.

 

Więc nie wiem, czy Don się usmarzył, czy uciekł :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaaa bym zapomniał jak on powiedział że tak, to ja - Angelo to ten typ powiedział coś w stylu mamy wiadomość/przesyłke/prezent od pana Salieri'ego.

Dawno gralem, ale AFAIR to bylo "Mr Salieri sends his regards..."

 

czyli Mr Salieri przesyla pozdrowienia (znaczy srut ;] )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musze przyznać że jak grałem w mafie to mnie całkiem pochłoneła jest świetna po prostu, przeszłem całą i moge stwierdzić że jest serio zajebista, mam nadzieje że się troche szybciej uwiną z z Mafią 2 chociaż sama wieść że planują drugą odsłone tej gry już stwarza miłą atmosferke :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będziemy grać żoną zmarłego policjanta- kochanką tommego :)

Nie no żartowałem.

 

---

Co do fabuły to chyba nic sensownego nie wymyślimy, bo napewno czesi nas zaskoczą czymś genialnym czymś co przewyszało by część 1 o 100 razy.

---

Jak dla mnie mafia: najlepsza gra wydana na PC (najlepsza w jaką ja miałem okazję grać)

Niewiele tytułów wywiera takie wrażenia na mnie tylko parę:

Mafia

Championship Manager 3 (CM3)

Counter-Strike

SOF 1

 

I to tyle, te gry zabrały mi pewnie z rok życia. Ale będę opowiadał wnukom jak nauczyłem się otwierać nowy wóz i wygrałem wyścig najszybszym autem lat 30 :]

 

Już nie mogę doczekać się 2 części ;)

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lady's and Gentleman!

 

Wkońcu udało mi się pozyskać właściwą kopie Mafii (niektórzy są wtajemniczeni o moich perypetiach :P), także zagrałem, przeszedłem i zobaczyłem zakończenie :) nieżle bo od pierwszego "przejścia" gry minął już przeszło rok :lol: Ale lepiej póżno niż wcale.

 

PS. "winny" był plik A1.dta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lady's and Gentleman! 

 

Wkońcu udało mi się pozyskać właściwą kopie Mafii (niektórzy są wtajemniczeni o moich perypetiach :P), także zagrałem, przeszedłem i zobaczyłem zakończenie  :) nieżle bo od pierwszego "przejścia" gry minął już przeszło rok :lol: Ale lepiej póżno niż wcale.

 

PS. "winny" był plik A1.dta

Myślałem że chodzi o jakieś skriny albo link do prealphy, a tu taki zonk :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No no Kaeres sie nawrocil na mafie i Amd :D, nie moze byc :D. Pamietam jak jeszcze pare miechow temu spieral sie, ze GTA3 jest lepsze :), ale dobrze, że się nawróciłes :).

8O 8O 8O

Poszukaj mi prosze taka notke :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- Mr. Angelo ?  

- Yes - odpowiada Tommy

Wlasnie jak to jest, ze ochrona swiadkow pewnie zmienila nazwisko Tommemu a ten "baran" (przepraszam Tommy) sie przyznal, ze nazywa sie Mr. Angelo ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- Mr. Angelo ?  

- Yes - odpowiada Tommy

Wlasnie jak to jest, ze ochrona swiadkow pewnie zmienila nazwisko Tommemu a ten "baran" (przepraszam Tommy) sie przyznal, ze nazywa sie Mr. Angelo ?

dokladnie takie samo mialem spostrzezenie jak przechodzilem gre... i wlasnie z tego powodu poczatkowo uznalem, ze zabili nie Tommy`ego, a jego ojca :lol: pozniej gadki z ludzmi z forum: mafia.tpp.pl i z kolegami raczej wykluczyla moje podejrzenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tesh myślałem że to jego ojciec. Ejj, tu jest haczyk ;]

 

Ale nie, nie, nie. A w sumie ;]] To całkiem dobre 'wykręcenie' w fabule Czechów. Hmm, ciekawe. Zobaczymy w 2006.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To napewno nie jest ojciec Tomiego, wiemy że napewno jest to po II ws czyli póżnie lata '40 lub wczesne'50 dlatego Tommy wygląda już starzej - ale czemu przedstawił się jako Angelo :roll: Tego nie wie nikt :wink: - za to ciekawie rysuje się fabuła nawej Mafii :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tesh myślałem że to jego ojciec. Ejj, tu jest haczyk ;]

 

Ale nie, nie, nie. A w sumie ;]] To całkiem dobre 'wykręcenie' w fabule Czechów. Hmm, ciekawe. Zobaczymy w 2006.

skad taka pewnosc :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co powiecie o takiej fabule Mafii 2 ?

Mnie sie podoba, ze mogloby sie prowadzic akcje z oczu kilku bohaterow. T.A. jako Don Angelo i wojna gangow Salieri & Morello vs Angelo family.

Jest kilka smiesznych wrecz sytuacji w tej fabule ale calkiem niezle by to wygladalo.

Zapraszam do uwaznej i dlugiej lektury (mysle, ze prawdziwi fani lykna to w pare minut).

Tutaj jako fabula

http://mafia.gry-online.pl/articles.php?id=68

natomiast tutaj jako misje

http://mafia.gry-online.pl/articles.php?id=69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D:D Oj ludzie, ludzie...czy wy się tak cieszycie?!?! Mafią?? Dajcie se spokuj lepiej...!!!

 

 

 

...bo ja i tak ciesze się 100 razy mocniej od was!!!

Fajnie żę tak oficialnie się przyznali do tworzenia tej gierki, ale już dawno był nieodicialny new na ten temat :D W CDA było i to dosyć dawno temu...

 

No to czekamy do 2006 bo później mam nadzieje nie wyjdzie. A myśląc że w tym właśnie roku ma wyjść engine U3, to się ślinie na myśl o Mafii2 :D Jednak i tak najważniejszy jest klimacik, byle gdzieś go po drodze nie stracili :|

 

Ale GTA i tak lepsze! Tylko nie bijcie za mocno ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...