Skocz do zawartości
nrl

Mafia 2

Rekomendowane odpowiedzi

Uosz, ale syci :D Nie mogę się doczekać. Rok 2008 należy do GTA4 i mam nieodparte wrażenie, że 2009 to będzie rok Mafii 2

żeby się tylko nie skończyło na kilku godzinach grania... :) to ostatnio przecież modne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yuucOm neo ma..a oni się nie lubią dzielić materiałami ze swojej strony, dobrze mówię ?;)

 

a z wyglądu fakt, fajne będzie (po wyłączeniu hdr'u/bloom'u)

true :). Mogłem wszystko przekopiować ale nie wiem czy to legalne ;). Poza tym neo world korzysta z materiałów gry online (gol) wiec zawsze można to na golu znaleźć ;). Następnym razem dam całego arta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 latek gra w mafie :blink: niezbyt to dobre, no chyba że się buja tylko autkiem po mieście.... dobra nie moja sprawa.

 

Co do tych screenów, grafika świetna, z tym hdr i bloom to trochę przesadzają ale to się wyłączy. Ojj będzie w co grać, akurat jak znudzi mi sie gta4 to wyjdzie mafia2 :razz:.

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie potrafi jeździć tylko samochodami w Wolnej jeździe.

Teraz mu mogę spokojnie MAFIĘ dać.

Później się będę obawiał jak będzie miał ponad 5/6 lat bo zacznie gry rozumieć lub wymagać zabijania.

HL2 też już zaliczył śmigając poduszkowcem. Ogólnie podobają mu się gry ... gdzie się jeździ i jeżdżenia mu nie zabronię.

Inny topic sobie załóżmy. Ja oglądam Super Nianię i nie ma na mnie bata.

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te screeny zapodane wyżej bardzo przypominaja pierwszą część. Żeby tam wsadzic auta z lat 30-tych, to bym pomyslał, że to jakaś zmodyfikowana graficznie pierwsza część Mafii. Tak na pierwszy rzut oka róznice w porównaniu z pierwszą częscią, to tekstury w wyższej rozdzielczosci i dodanie swiecidełek typu HDR, Bloom i tym podobnych, co tez od razu wyłącze, bo nie znosze tego "efektu pijanego człowieka" :E No ale nie jest tak tragicznie i ogólnie może być, może za to wymagania sprzetowe nie będą zbyt wygórowane i bedzie sie dało pograć w 1024x768 na moim GF7600GT. :) Najważniejsze, żeby gameplaya i fabuły nie zchrzanili, bo tego już bym nie wybaczył. ;)

Edytowane przez pawel1710

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic tylko czekać :) Liczę na fabułę i ten klimat bo to w tej grze liczy się najbardziej. Mafia jest świetną grą i to tętniące życiem miasto no cud miód orzeszki :D Obyśmy tylko na dwójce się nie zawiedli bo może to być świetny tytuł jak jej poprzedniczka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic tylko czekać :) Liczę na fabułę i ten klimat bo to w tej grze liczy się najbardziej. Mafia jest świetną grą i to tętniące życiem miasto no cud miód orzeszki :D Obyśmy tylko na dwójce się nie zawiedli bo może to być świetny tytuł jak jej poprzedniczka.

 

Fredek chyba nie wątpisz !!!!!!!! :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Onet nie onet ważne że o mafii 2..., a po to jest ten temat aby materiały na temat tej gry zamieszczać ;)

Ale oni tam nic nie napisali czyste spekulacje i wymysły :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale oni tam nic nie napisali czyste spekulacje i wymysły :wink:

Nie bronie onetu, ale co mieli napisać jak o grze niewiele wiadomo, mamy tylko screeny i kilka większych info, po to się pisze zapowiedz aby mniej więcej wiedzieć jaka gra będzie, od szczegółów są recenzje. EOT

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mafia II, developed by the original creators Illusion Softworks, features a deep mobster-driven narrative packed with both behind-the-wheel and on-foot action. The Illusion engine was specifically written for Mafia II, and successor to IS' LS3D engine which was used in the original game. According to the few details out there the new engine will rival CryEngine 2 (Crysis Warhead) and support only DirectX 10.

 

hmm jeżeli to okaże się prawdą to będzie to bardzo odważne posunięcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...