Skocz do zawartości
nrl

Mafia 2

Rekomendowane odpowiedzi

Gość chronicsmoke

Ma swoją dume i zaspokoja inne potrzeby ;). Kurcze tylko trzeba czekać jeszcze z pół roku minimum.

W sensie odnawia hp jak w GTA IV :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość marantz5003

Też tak przeczuwam. Nie chcę zmieniać karty a byłbym zmuszony patrząc na gameplaya - gra zapowiada się znakomicie.

skoro producent nie bawi się w dx10 itd tylko stawia na 9c to może da sobie spokój z wielordzeniowością(4 i więcej) i wystarczą podstawowe dwa rdzenie które zdecydowana większość z nas ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro producent nie bawi się w dx10 itd tylko stawia na 9c to może da sobie spokój z wielordzeniowością(4 i więcej) i wystarczą podstawowe dwa rdzenie które zdecydowana większość z nas ma.

Ja tam gram na tym na co aktualnie mnie stać i narazie jakoś problemów z grami nie mam choć na sprzęt nie wydaję po kilka tys zł. Jak GTA4 działa mi całkiem znośnie to i Mafii się nie boję :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://games.tiscali.cz/news/news.asp?id=33992&r=top

 

Pokazane trochę więcej niż przy okazji ostatniego wywiadu. Ta demolka w garażu... sam miodek. Zapowiadają, że wszystkie lokacje można w podobny sposób potraktować czyli bardzo interaktywne otoczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie przeciągają premierę.... Szkoda.. Myślę, że i tak nie będzie już tak dobrej gry jak Mafia "jedynka".

Mam nadzieje, że zdążą z premierą do końca 2010r... Słabo się starają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na ironię 2010 będzie złym rokiem na premierę z jednego prostego powodu. Otóż większość premier 2009 pozmieniano na początek 2010, co da nam niezłą kumulację: Battlefield:BC2, Mass Effect 2, Assassin's Creed II, Bioshock 2, RAGE, Deus Ex 3, Diablo 3, Doom 4, Thief 4...

 

Jak widać konkurencja będzie niemała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RAGE, Deus Ex 3, Diablo 3, Doom 4, Thief 4... To raczej odpadnie na 2011 :) lub koniec roku 2010.

 

Pewniaki na 2011 to Diablo 3, Doom 4, Thief 4 :) (chyba, że Thief stanie się crapem pokroju sof). Deus Ex 3 też daje dużo do myślenia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Jak na ironię 2010 będzie złym rokiem na premierę z jednego prostego powodu. Otóż większość premier 2009 pozmieniano na początek 2010, co da nam niezłą kumulację: Battlefield:BC2, Mass Effect 2, Assassin's Creed II, Bioshock 2, RAGE, Deus Ex 3, Diablo 3, Doom 4, Thief 4...

 

Jak widać konkurencja będzie niemała.

Zapomniałeś o jednej z bardziej oczekiwanych premier tego roku czyli APB ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, jeszcze APB dla fanów kaszanki oraz prenumeratorów "małego działkowca" ;) Przecież to jakaś kupa kupy jest ;) GTA online? nieee, to nie przejdzie przez odbyt.

Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

No tak, jeszcze APB dla fanów kaszanki oraz prenumeratorów "małego działkowca" ;) Przecież to jakaś kupa kupy jest ;) GTA online? nieee, to nie przejdzie przez odbyt.

Kilka dużych magazynów wytypowało tą gre na jedną z najbardziej oczekiwanych w 2010, previewy też są optymistyczne. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Edytowane przez chronicsmoke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Czyli twoim zdaniem będzie chodzić dobrze na grafie z obsługą tylko DX9, czyli serii 7?

 

Pogonisz pamięci na 5GHz i rdzeń na 3GHz i powinno śmigać :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Harry Lloyd

 

Jak bedzie chodzic w max detalach plynnie na grafie z DX9 to kupie Ci ta gre w prezencie

i pokryje koszty wysylki ;)

 

Powazniej ,to gra w max detalach na 99% bedzie miala wieksze wymagania niz GTA4

no na 100% ;) strzelam....... w 1680x1050 max detale bez AA Radek 5870 zapewnia max 35-40 fps

ale to takie gdybanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Harry Lloyd

 

Jak bedzie chodzic w max detalach plynnie na grafie z DX9 to kupie Ci ta gre w prezencie

i pokryje koszty wysylki ;)

 

Powazniej ,to gra w max detalach na 99% bedzie miala wieksze wymagania niz GTA4

no na 100% ;) strzelam....... w 1680x1050 max detale bez AA Radek 5870 zapewnia max 35-40 fps

ale to takie gdybanie :)

Hmm a może powtórzy się sytuacja z Mafią 1? Która wyszła troszeczkę po GTA3 a wyglądała lepiej i chodziła też dużo lepiej ;)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Harry Lloyd

 

Jak bedzie chodzic w max detalach plynnie na grafie z DX9 to kupie Ci ta gre w prezencie

i pokryje koszty wysylki ;)

 

Powazniej ,to gra w max detalach na 99% bedzie miala wieksze wymagania niz GTA4

no na 100% ;) strzelam....... w 1680x1050 max detale bez AA Radek 5870 zapewnia max 35-40 fps

ale to takie gdybanie :)

Wiesz... ze skopana optymalizacja moze miec nawet wieksze niz crysis ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pojawił się nowy trailer Mafia II Video Game, Exclusive Boom Boom Boom Trailer HD | Game Trailers & Videos | GameTrailers.com

 

Niestety razem z nim pojawiła się też zła wiadomość:

 

Według oficjalnych wieści mafia 2 zostaje po raz kolejny przesunięta na dalszy termin. Tym razem spodziewać się jej możemy w czwartym fiskalnym kwartale, który przypada na okres między 1 sierpnia a 31 października 2010.

 

To nie koniec przykrych wieści. T2 informuje, że jeden z tytułów który ma się pojawić w tym czasie czyli: L.A. Noire, Mafia II, Max Payne 3 i Civilization V może być dalej przesunięty na 2011 rok. Nie wykluczone że będzie to MII.

 

Coś mi się wydaje, ze przyjdzie nam poczekać do świąt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wrzesień, początek października w wakacje raczej gier się nie wypuszcza przynajmniej takiego kalibru ; jednak ja bardziej obawiam się, że z grą coś jest nie tak już całkiem sporo czasu na nią poświęcono, sporo materiałów z niej widzieliśmy i jest to dziwne, że ni z gruchy ni pietruchy przesunięto o pół roku tytuł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...