Skocz do zawartości
nrl

Mafia 2

Rekomendowane odpowiedzi

Była jeszcze jedna dołująca misja z tym samochodem, dokładniej to mieliśmy go ukraść i w czasie chyba 2-3min dojechać we wskazane miejsce, oczywiście z ogonem policji na tyłku. Też miałem z tym duże problemy, wiem że zawsze brakowało mi 10s do celu :cry:, ale za którymś tam razem chyba też 30 się udało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w sumie wtedy nie miałem zbyt wiele latek:D no i moje doświadczenie wyścigówkach nie było zbyt duże, teraz pewnie by mi ta misja większego problemu nie sprawiła:)

 

@Maruh: Ja nie pamiętam tej misji z pościgiem w tym autku.

 

W sumie to niedługo z tego zrobi się temat o Mafii 1 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to właśnie nie trzeba go było ukraść i pojechać na tor ? Skleroza trochę, ale tylko raz przeszedłem tą grę. :]

 

W noc przed wyscigiem trzeba bylo skroic fure (chyba najlepszego konkurenta) z toru, podjechac (w miare szybko :lol:) do mechanika i odstawic auto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie admini zamknijcie ten śmietnik do czasu wyjścia demka.

 

Jeśli nie chcesz to nie czytaj proste. Śmietnikiem bym tego nie nazwał, w końcu rozmawiamy na tematy związane z tą grą, a że mowa o pierwszej części to chyba nic nie szkodzi :wink: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, z tym wyścigiem było tak, że nie można było się poddawać po pierwszym błędzie/jednym-dwóch okrążeniach tylko ostrożnie acz zdecydowanie dążyć do mety, zazwyczaj po drodze przez te kilka okrążeń dało się wyprzedzić przeciwników.

Po jednym patchu doszła możliwość wyboru trudności wyścigu, to już nie ta sama misja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jutro ponoć wychodzi demko. Aż się dziwię co tutaj taka cisza... nikt nie dyskutuje, czego oczekuje po demku itd.

Moim zdaniem bardzo dobrze się dzieje, że demko wychodzi. Będzie można potestować gierkę dokładnie przed premierą i jak się spodoba to od razu w dniu premiery lecieć do sklepu po oryginał.

Ponoć, żeby ściągnąć demko trzeba będzie mieć założone konto na steamie. Ale na pewno też pojawi się w innych miejscach.

Ciekaw jestem kiedy dokładnie się ukaże. Gdyby dzisiaj po północy to byłoby super :D

Oto filmik z zapowiedzią demka:

MafiaTown - Mafia 2, Mafia, pliki, galeria, artykuły, forum

 

CZEKAMY !!! :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe że będzie jutro, tzn po 12 w nocy, czyli za niecałe 6 godz :D oby.

 

Jeśli demo mnie urzeknie, poczuje klimat mafii 1 to od razu zamawiam grę. Taka gra tylko w oryginalne, z sentymentu dla serii :wink:.

Edytowane przez MaRuH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstępnie będzie tylko na steam'ie, ale IMHO długo czekać nie trzeba będzie, żeby się pojawiło na torkach/RS, choć mogę się mylić bo nigdy nie ściągałem nic z Steam'a. Co do godziny spodziewał bym się raczej 17-21 naszego czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstępnie będzie tylko na steam'ie, ale IMHO długo czekać nie trzeba będzie, żeby się pojawiło na torkach/RS, choć mogę się mylić bo nigdy nie ściągałem nic z Steam'a. Co do godziny spodziewał bym się raczej 17-21 naszego czasu.

 

No mozliwe, ale to nie będzie wtedy zbyt legalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale że co nie będzie legalne, bo nie bardzo rozumie, przecież to demo, jak będę chciał mogę nagrywać na płyty i łazić po mieście i rozdawać.

 

 

 

 

Ale demo imho na steamie bedzie tak zabezpieczone ze bez steama nie odpalisz... A zlamanie zabezpieczen to juz za legalne nie jest.

 

 

 

 

 

Poza tym co za problem zalozyc konto steam ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm , wszystko na high , 1920/1200 , a dalszy plan w tak zenujaco niskiej rozdzielczosci ze zal ... tez tak macie

Na tym co masz w sygnie? Weź nie pie.... U mnie na takich ustawieniach

Dołączona grafika

po wyjściu z domu ok. 25 fps, podczas jazdy samochodem do 70fps, w czasie misji spadek w zadymie do 15fps ( da sie grać ale wszystko pływa ), przy zmniejszeniu PhysX na średnie, w zadymie 25fps. Do grania z PhysX chyba potrzebna oddzielna karta aby było miodzio.

Z wyłączonym PhysX w zadymie do 60fps, spadki najwyżej do ok. 35, po wyjściu z domu też jest płynnie do 60fps. Graficznie ładnie, ale nie powala. W sumie gra zapowiada się ciekawie.

Edytowane przez ju-rek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Ściągnąłem demko i na x1950pro - średnio 35-45FPS (1280x768, nie bawiłem się innymi rozdzielczościami) jedynie mam dużo problem z cieniami. Sterowniki 10.2 (najnowsze do tego modelu) i nie wiem co z tym fantem zrobić. Instalować nowsze, które nie wspierają tego modelu czy czekać na pełną i jakiegoś FIX'a tak samo jak to było z GTA4 ?? :(

http://www.youtube.com/watch?v=83nK7iOjOzk

Edytowane przez kaijitsu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 10.7a. Cienie mi nie migają, ale nie działa mi fullscreen (vide: pare postów wyżej). Granie w oknie nie powoduje występowania migających cieni ;)

 

Miasto żyje - ludzi na ulicach masa, aut też sporo. Prowadzą się z lekkim opóźnieniem (GTA IV toto nie jest, wiadomo) i są mało stabilne.

 

Jonathan - w demie 10 minut jeżdżenia po mieście i krótka misja w gorzelni (ta, co w prezentacji).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra oferuje 10 minut na zwiedzanie miasta, potem jest misja, która nie ma ograniczenia czasowego.

 

Sprzęt z podpisu, procek lekko podkręcony na 3.06Ghz, grafa na fabrycznych, Phyx na średnim, reszta na maxa + AA i czuć spadki płynności do nawet 15fps, zwłaszcza podczas rozróby i wybuchów. Co do jazdy samochodem to ustawiłem tryb na "Normalny" i nie mogę wyczuć auta, jest za nerwowe przy skrętach, muszę sprawdzić tryb "Realistyczny". Grafa bardzo ładna, lecz przyczepić sie muszę do zasięgu widoczności, jest on za mały i psuje całą atmosferę. Gra ma wymagania zdecydowanie większe niż GTA4, ale przy tym oferuje ciekawsze efekty zniszczeń otoczenia, na przykład po zderzeniu pokrzywiło mi sie przednie koło i odpadł kołpak a w czasie jazdy ruszało się na boki, dodatkowo zderzak ładnie się huśtał, nie mówiąc o potrzaskanej szybie i pogiętej masce, z której odleciała farba :lol: . Dodatkowo bardzo fajnie wygląda efekt unoszącego się nad maską uszkodzonego silnika gorącego powietrza i pary.

 

Aha, króliczki są naprawdę niezłe, znalazłem na razie 4 B-)

Edytowane przez .PaVLo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...