Skocz do zawartości
nrl

Mafia 2

Rekomendowane odpowiedzi

Siema.Mam problem z grą mafia2. W jednej z pierwszych misji gdy jade samochodem , gdy wyjeżdzam z tunelu samochód znajduje się w wodzie i tak się robi za każdym razem, co uniemozliwia mi dalsze granie.Próbowałem zainstalowac inne sterowniki,zainstalowałem tez na innym kompie i zawsze to samo.Prosze o pomoc :)

Edytowane przez tiffo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, taki free ride + proste misje sprzątnij - ukradnij jeśli mamy na to chotę.  Szkoda, że niema Joe. No, ale to w następnym dodatku :mur:

 

Te dodatki to czysta kpina!, nie dałbym za to ani grosza, zresztą już sprzedałem swój egzemplarz mafii... Zawiodłem się na tej grze bardzo. Zła nie była, ale niestety nie spełniła moich oczekiwań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The scores will be immediately posted to the new leaderboard system, providing extensive re-playability, as players work to rise to the top of the ranks.

 

Kto w 2K wpadl na pomysl wprowadzania w mafii 2 jakiegos rankingu graczy? :lol: to jakis zart...

 

ps 2k dalo ciala na calej linii. Gra byla by duzo lepsza gdyby od poczatku zostala wydana z tym dodatkiem, tylko zamiast jimmiego gralibysmy jako Vito. Przynajmniej byla by jakas namiastka wolnosci miedzy poszczegolnymi misjami z fabuly

Edytowane przez Carson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu koniec!! ponad 11 godzin grania. Ale nie to jest najsmutniejsze a to że na końcu gra mi się już dłużyła. Nie powiem żeby był to słaby tytuł ale oczekiwałem czegoś więcej. Fabuła ok grafika mi nie robi akurat ale te misje ehhh. Na początku może i fajne ale później to już jedno wielkie lanie wody. Gdzie te misje z formułą na torze;)

Edytowane przez czarecki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z racji słabego sprzętu grę znam tylko z Waszych relacji- widzę totalne skomercjalizowanie marki.

 

Jedynka wydana przez małe wschodnioeuropejskie studio odniosła totalny i całkiem zasłużony sukces. Na tej fali powstała długo oczekiwana przez jej fanów kontynuacja nastawiona na maxymalne wydojenie kasy od fanów jedynki i kilku "nieobytych" w serii.

 

Steamowe "Epizody"- to ja jeszcze rozumiem- kolejne "podczęści" Halflife'a2 to jakby "samoistne" tytuły (zresztą- seria HL to dla mnie święty gral- świętości nie tykam)- ale już taki Sin2 przepadł próbując kolejne rozdziały gry sprzedawać oddzielnie.

 

Ale żeby sprzedawać "mody" do gry! Sorry Winetou- mamona uderzyła chłopakom do łebków... Biznes is biznes... tyko szkoda marki. Ale jak widać autorzy mają to w du​рie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale żeby sprzedawać "mody" do gry! Sorry Winetou- mamona uderzyła chłopakom do łebków... Biznes is biznes... tyko szkoda marki. Ale jak widać autorzy mają to w du​рie...

 

Teraz większość autorów, ma to w tyłku... Zobaczymy jakie kolejne DLC'ki wypuszczą, ku "uciesze" graczy... Szkoda, że ciekawie, zaczęło się robić dopiero pod sam koniec :( Nie wiem jak innym, ale jedyną grą dla mnie, do której warto kupić DLC'ki, to Mass Effect 2... Edytowane przez Wreq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh. Szkoda ze Jimmy's Vendeta nie był zaimplementowany w gre wcześniej. W tej grze brakuje smaczków - co jest dziwne bo miasto jest duże i naprawdę dopracowane. Wiele jest "klimatycznych" miejsc ale nie ma w nich co robić. Fabuła też mogła by być lepsza. Jak ktoś wcześniej wspomniał - brakuję kilku wątków, mało wiemy o postaciach, za szybko to się dzieje, gdzie są pościgi ? Developerzy mieli wszystko z czego można byłoby zbudować grę genialną a zabrakło im tylko weny... Powinna być tez wiesza interakcja a nie tylko kupowanie tych samych ubrań, żarcia i broni. AI też przeciętne, strzelaniny są niezłe ale nie zapierają dechu w piersiach.

 

Gry jeszcze nie skończyłem ale jestem w 14 rozdziale wiec pewnie blisko końca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Ta gra już pół dekady wychodzi, i znowu przełożyli premiere na 2011 (nawet nie podali konkretnego kwartału). Gdyby Rockstar się tym bezpośrednio zajmowali to pewnie już dawno by wyszło, ale oni to tylko wydadzą. Poza tym gra jest tworzona na konsole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i M2 pękło po ponad 17h gry. Pozostaje niedosyt. Wymagania były duże ale dało się to lepiej zrobić tym bardziej mając takie miasto i taki dobry silnik... Fabuła jest dobra ale nie bardzo dobra więc tym bardziej liniowość przeszkadza. Szkoda ze nie ma smaczków. Moim zdaniem niewykorzystany w pełni potencjał gry. Może tak na 65/70%.

 

Denerwuje mnie ta polityka zasranego DLC... to co jest w 1 DLC powinno być od razu w M2 i powinniśmy grać jako Vito. M2 nie jest złą grą, bynamniej ale nie jest grą wybitną ani nawet świetną. Po prostu dobra gra na taką 4+. Tylko to taka 4+ jakby to dostał najlepszy uczeń w szkole który olimpiady wygrywa. Niedosyt pozostaje.

 

Trailer po prostu miażdżył i znów sie okazał lepszy jak sama gra (tak było np w przypadku Q4)

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, dostałem kod do Mafii 2. Gdy chciałem zarejestrować ten cd key to wyskoczył mi taki komunikat:

 

Nie można zarejestrować kluczy produktów na tym koncie

 

Czy ktoś się spotkał z takim problemem i wie jak go rozwiązać ?

 

Od razu mówię, że google przewertowałem i nic nie znalazłem :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, dostałem kod do Mafii 2. Gdy chciałem zarejestrować ten cd key to wyskoczył mi taki komunikat:

Czy ktoś się spotkał z takim problemem i wie jak go rozwiązać ?

Od razu mówię, że google przewertowałem i nic nie znalazłem :/

 

A dostałeś ten klucz z... ? Napisz do supportu - odpowiadają w ciągu 24h max...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten dodatek jest tragiczny, a misje zdaja sie byc "zaprojektowane" (to chyba za duze slowo) przez jakiegos 12 latka... Wieksza czesc jest tak nudna ze strzelanie do golebi w gta4 wydaje sie ciekawszym zajeciem. Druga, mniejsza czesc jest jak wrzod na [gluteus maximus]. Trzecia, najmniejsza "grupa" misji probuje wyciagnac ten dlc na powierzchnie bagna. Zaczynajac od tej pierwszej, no wiec to glownie misje w stylu ukradnij samochod i dostarcz go do garazu. Otrzymujemy je od wlasciciela salonu i polegaja na wsadzeniu 4 liter do samochodu i dojechaniu nim do garazu znajdujacego sie pare ulic dalej. Stan doprowadzonej fury nie gra roli, mozemy go nawet dopchac jesli zgubimy po drodze kola. Zadanie jest tak durne ze wlasciwie mozna sie zlapac na zastanawianiu sie "po co ja to w ogole wykonuje". Zadnej trudnosci w kradziezy wozu, zero finezji w samej misji, zadnych poscigow ani nic w tym stylu. Liczylem ze cos sie rozkreci kiedy wzialem ktoras z kolei misje i czytam notke do zadania, ktora wspominala ze zadanie jest bardzoooo niebezpieczne bo polega na zwinieciu policyjnego autobusu (do przewozu wiezniow). Wrazenia po misji? jak po poprzednich... (tylko jedna misja z tej grupy byla ciekawa).Druga grupa misji, ktore zakwalifikowalem do upierdliwych bo ich poziom trudnosci zawstydzilby "walke z bossem w diablo na hellu". Generalnie ich schemat polega na tym ze dojezdzamy do celu misji, wysiadamy z wozu i zostajemy otoczeni armia mobow wyskakujacych z ziemi jak robale w starship troopers. Oczywiscie kto gral w podstawke na hardzie wie czym sie konczy wylapanie chocby polowy magazynku z karabinu maszynowego, tutaj zmasowany atak nierzadko nastepuje w ulamku sekundy. Czasami nawet nie zdazylem sie rozejrzec gdzie MOGLBYM sie ukryc gdbym tylko zatrzymal roj kul zmierzajacych w moim kierunku niczym Neo. Ostatnie misje zagotowaly mi krew w zylach... A co do tych misji ratujacych poziom dodatku, hmmm prawde mowiac to juz nie pamietam zadnej z nich, ale na pewno jakies byly ;) Jesli ktos zapragnie zagoscic na pierwszych miejscach tabel z wynikami z tych misji to chyba naprawde mu sie nudzi... A ten obrazek podsumuje poziom calego tego DLC ktore zmontowalo 2K:

 

Dołączona grafika

Edytowane przez Carson
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Is that a mirror in your pocket? 'Cause I can see myself in your pants.

 

 

- Do you know the difference between sex and conversation?

- No.

- Wanna go back to my place and talk?

 

 

Why don't we go back to my place and play house. You'll be the door and I'll slam you.

 

 

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie siedzę od paru godzin gram i w sumie mi się podoba. Już olać fakt, że jest krótka niby (chociaż jeszcze jej nie skończyłem) to jednak swój klimat ma.

 

Jestem w miejscu gdzie wypuszczają mnie z pierdla szybciej i generalnie zmiana klimatu mnie zaskoczyła. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie siedzę od paru godzin gram i w sumie mi się podoba. Już olać fakt, że jest krótka niby (chociaż jeszcze jej nie skończyłem) to jednak swój klimat ma.

 

Jestem w miejscu gdzie wypuszczają mnie z pierdla szybciej i generalnie zmiana klimatu mnie zaskoczyła. :D

 

To samo. Gierka wciąga i choć może nie szokuje tempem akcji to a to ma klimat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zresztą tej misji nie musimy wcale ukończyć. Ja nie zdołałem dojechać do ostatniej stacji, myślałem że będę powtarzał misję, jednak fabuła poszła dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...