Skocz do zawartości
nrl

Mafia 2

Rekomendowane odpowiedzi

Mam maly problem. Otoz na filmikach w Internecie gdy niszczylo sie sciany/murki itp na ziemi lezalo sporo ich kawalkow. Mimo ustawienia w grze wszystkiego na maksimum to te gruzy od razu znikaja. Jaka moze byc tego przyczyna? Wiem ze to nie utrudnia gry, ale dziwnie sie gra, wiedzac ze "tam" powinno sie cos znajdowac :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PhysX mam tego ze sterownikow 260.99. Aktualnie je usunalem, zainstalowalem te dolaczone do gry i dopiero najnowszy PhysX. Po za tym teraz zauwazylem ze kurtka Vitto (ta co jest dostepna na samym poczatku gry) sie dubluje - tak jakby vito nosil 2 takie same kurtki naraz :blink: (pokazalbym screena ale niemoge cos zrobic).

 

edit: Zakupilem sobie teraz nowy stroj, jednak z nim jest ten sam problem co z poprzednim. Przenikanie jednego stroju przez drugi co wyglada tragicznie :/

Edytowane przez Quave

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wylaczylem aero, a ponizej screen z zaznaczonym "rozdwojeniem" kurtki:

 

Dołączona grafika

 

Spotkal sie ktos z czyms takim? Problem z gruzem po przeinstalowaniu PhysX zostal rozwiazany. A oto moje ustawienia grafiki klik

 

edit: Przeinstalowalem gre i wszystko juz dziala jak nalezy

Edytowane przez Quave

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczące tej paczki dodatków DLC co ma wyjść 23 listopada. Czy to będzie w tym dniu dostępne normalnie w sklepach, czy tylko na wysyłkę? Pytam bo muszę to szybko dostać, najlepiej właśnie 23-go.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie skonczylem M2. Wiele osob narzekalo na zle zakonczenie, ale mi sie podobalo. Dzieki temu pozostalo kilka pytan...

czy Joe zginal oraz co to za sprawe mial do Vitta Leo Dołączona grafika No i ladne nawiazanie do cz. 1, kiedy to likwidujemy Tommy'iego Angelo.

Jednym slowem gra b. dobra. Chociaz policja jest za bardzo ograniczona w porownaniu do pierwszej czesci. Rzadko kiedy reaguje na przekroczenie predkosci, slabo 'niemierza' poszukiwanych... Tak samo AI reszty kierowcow kuleje, ale przynajmniej fabula to nadrabia i nie zwraca sie na to sporej uwagi.

 

edit: poprawilem post, aby co niektorym "nie psuc" zabawy

Edytowane przez Quave
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Facet, spoiler!!! Nie psuj kuźwa innym zabawy.

 

 

Jak to jaką sprawę miał? Chciał go po prostu do innego auta wciągnąć żeby tamci mogli spokojnie odjechać w lasek i postrzelać sobie...serio to ciężkie do załapania? :P

 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To się okaże w kolejnej części. Przed chwilą ukończyłem 15 rozdział i czuje lekki niedosyt. Ostatnia misja dość ciekawa, ale końcówka pozostawia więcej pytań. W każdym razie ogółem gra mi się podobała, chociaż IMO była dość prosta. Niektóre misje były powalające jak ta z Hotelem, a niektóre takie sobie. Dlatego daje tej grze max 7/10. Minusem też jest optymalizacja PhysX.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszędzie się już cieszą najnowszym DLC, a my i czesi musimy dalej czekać aż łaskawie się pojawi. Ponoc 29-go ma wyjść ta paczka, wtedy na pewno ją zakupię.

Piraci też mają dobrze. Jest i to wersja PL... dramat :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Facet, spoiler!!! Nie psuj kuźwa innym zabawy.

 

 

Jak to jaką sprawę miał? Chciał go po prostu do innego auta wciągnąć żeby tamci mogli spokojnie odjechać w lasek i postrzelać sobie...serio to ciężkie do załapania? :P

 

 

 

Nie wiadomo do konca czy Joe zginal i mozna sie tylko domyslac. Ja mam nadzieje ze przezyje bo smieszna byla jego postac :wink:

 

Edytowane przez yuucOm
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednym słowem na Joe`s Adventure się zawiedziecie.

Pierwsza misja rządzi, jest w latach 40`tych i jest fabularna, a reszta to tylko misje jak w JV....

 

....nieco ciekawiej bo powiązanych z fabułą.

 

 

Edit

 

No nie mówcie, że nikt nie gra w dodatek ??

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie mówcie, że nikt nie gra w dodatek ??

 

Ja bym pograł, ale nigdzie tego dostać nie można. Nie ma ani na Steamie ani w sklepach. Teraz czytam, że premiera dziś. Gdzie indziej że jutro, a na allegro była już 29.11. Zgłupiałem. A pirat już od dawna w sieci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po zmianie języka na PL powinny być normalnie dostępne napisy PL. Napisy są w dodatku z tego co słyszałem i wystarczy mieć steama ustawionego na PL. Niestety za dodatek podziękuję, wiec nie mogę potwierdzić. A co do Cenegi no to cóż już od dawna mam swoje zdanie na temat tego wydawcy..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jimmy`s Vendetta skończona. Jak dla mnie bardzo przyjemnie się grało. Całkiem niezły sposób na przedłużenie zabawy z Mafią. Pozwiedzałem i lepiej poznałem miasto, trochę postrzelałem. Co parę dni z chęcią zasiadałem przed tym dodatkiem i ciężko było się oderwać od pięknego Empire Bay. Chyba jestem jedyny, który wyraża dobre opinie na temat Jimmy-ego i powiem na dodatek, że czekam z niecierpliwością jak w polskich sklepach ukaże się Joe`s Adventures i choćby miało to być to samo co poprzedni dodatek to i tak będe zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz tutaj bardziej chodzi o to ze tego typu misje powinny być standardowo w podstawce, a producenci je dają w płatnym DLC co jest po prostu odcinaniem kuponów (z góry to planowali - tworzenie DLC zanim gra wyjdzie...). Dla mnie pomysł DLC (i jak na to patrzą developerzy) jest po prostu poroniony. Dzielenie produktu na coraz mniejsze części z założeniem ze "główną" cześć i tak sprzedamy po takiej samej cenie jak normalna gra mimo ze ją wykastrowaliśmy zacnie...

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki trend już panuje od jakiegoś czasu. Nie obwiniałbym tu raczej konsol, ale to od nich przecież cały ten poroniony pomysł z DLC się zaczął. Nie grałem w dodatki, wiec się nie wypowiem, ale jeśli rzeczywiście misje polegają głównie na zabiciu kogoś czy tam kradzieży czegoś to ja jednak podziękuję. Bardziej mi zależało na misjach fabularnych i liczyłem, że pokażą to co robił Joe w między czasie jak Vito wykonywał własne misje czy garował w pudle. Wedlug opinii innych tylko pierwsza misja fabularnie nawiązuje do podstawki,a reszta misji to zupełnie co innego. Cóż ja tam czekam do Mafii 3, a za dodatki podziękuję. Wystarczy, że z Half-Life 2 tak postąpili i nie wyszło to grze na dobre. Przerwany wątek, a o kolejnych epizodach/częściach ani słowa. Oby z Mafią nie było podobnie. Ja tam kupuje tylko pełno wartościowe produkty, które dadzą mi możliwość pogrania przynajmniej przez te 5-6 godzin . A tyle mniej więcej łącznie zajęło mi ukończenie Mafii 2 i z dość sporym pośpiechem, bez zwiedzania miasta. To zrobiłem jeszcze przed rozpoczęciem misji ;) Empire Bay faktycznie jest niezłe, a jeszcze lepsze zimą. Klimat musi być ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na polskim Steam-ie jeszcze nie widzę.

Zresztą ja chcę wersje pudełkową od cenegi ;)

Chyba już jest w empikach :)

 

EDIT:

Pomyliłem się - nadal nie ma, ale wg. zapewnień na dniach powinien się pojawić.

Edytowane przez Włodi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...