Skocz do zawartości
nrl

Mafia 2

Rekomendowane odpowiedzi

Z doświadczenia wiem że na świecie są ludzie którzy nawet nie wiedzieli co to za gra ;] A po informacji o 2 części nagle się obudzili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wolałbym 60 lata niż 40. Głównie z powodu wózków. Mustag z 64 ;] Grafika:Classic_Ford_Mustang_%28Stockholm_Carsport_Fair_2004%29.jpg (wolałem białego z czerwoną tapicerką :P). W ogóle samochody stawały sie coraz ładniejsze i szybsze. Dla mnie miodnie by było jakby to sie rozgrywało w latach 60. No nic czekamy na więcej info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry ale czy w takiej grze chodzi głownie o samochody? :blink: Tę grę wszyscy kochają za klimat lat '30 i samochody były tylko dodatkiem wspomagającym ten klimat, a jeśli Tobie chodzi głównie o samochody i jeszcze do tego szybkie to chyba gry pomyliłeś bo to nie będzie kolejna odsłona NFS tylko druga część Mafii :P

Edytowane przez KAX_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi w mafii właśnie wole wózki przeszkadzały (ni liczyć free ride extreme który rządził). Autorzy przecież dbali o realizm wiec nie mogli zrobić średniego autka które ładnie przyspiesza (w czasach motoryzacyjnego krapu ;]) i to rozumiem. Dlatego wole lata 60 bo tam furki powoli zaczęły być coraz to szybsze i ładniejsze ;].

 

Mi w Mafii też chodzi o wózki (nie są dla mnie najważniejsze, ale są ważne). Dla jednego ważny jest ten aspekt gry dla drugiego inny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba pierwszy filmik z Mafi 2

hxxp://download.games.tiscali.cz/game/videosa/operation_flashpoint_2-ambush_teaser-hd.zip

 

 

Tylko ....

na 99% to render , bo jak narazie nie wyobrazam sobie sprzeta ktory by pociagnal taka grafe

z przyzwoitym framerate minimum 30fps :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh, zdazyles mnie ubiec o 1 min :)

W wiekszosci render chociaz te akcje zza plecow to juz nie wiem.

Kurcze, wiele gier za rok, dwa tak bedzie wygladalo wiec moze i bedzie taka grafa :)

 

http://gry.wp.pl/filtr;0,0;x;igtv,420;core...bRj1IjyjXRFM%3D

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba zaraz znowu sobie zainstaluje "jedynkę" bo mi się na wspomnienia wzięło. W ten tytuł się nie grało...MAFIĘ się przeżywa całym sobą...teraz w latach 50-tych nie będziemy już zaczynali od taksówkarza...oj skoro Illusion to musi być tak dobrze jak w pierwowzorze...MUSI...niech cały świat złoży się na dodatkowe etaty dla grafików i najważniejsze...reżyserów tego wirtualnego filmu(fabuła kosmos:) Po 5$(euro za drogie) od każdego kto uznaje się za fana tego gry i mamy dopeirszczony tytuł xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kaeres

 

To jasne ze taka grafa kiedys bedzie standardem w grach

ale kiedy

poprzednio pisalem o 18 miesiacach , i jak narazie dalej tak uwazam z tym ze bardziej na + ;)

Wszystko w rekach producentow GPU ,

jak nam zaserwuja skok wydajnosci kolejnych generacji GPU na poziomie 80-100%

a nie jak dotychczas 50% to moze w ciagu owych 18 miesiecy takie gry beda standardem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

film swietny , ale ja sadze ze GF z serii 8XXX pozwola na granie w M2 na "maksa". Mafia 1 jak wszyla tez powalala grafika a mozna bylo pograc nawet na slabych GF 2 :) ja tam zamierzam kupic Gf 8800 gts 640 i mysle ze uswiadcze piekna grafike

Edytowane przez wislak23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wislak23

 

To chyba specjalnie dolonczyles do braci ppc aby napisac post powyzej :)

Pokaz swoje prawdziwe oblicze ;)

 

KAZ

Zgadzam sie ze niema co pisac o wymaganiach

skoro gra wyjdzie najwczesniej za 1,5 roku

Edytowane przez Bemx2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na innych forach krąży takie coś:

 

http://img233.imageshack.us/img233/8113/resemblancevo8.jpg

 

Podobni czy nie? Przypadek czy coś jest na rzeczy?

 

PS Poczytajcie to: http://www.playpc.pl/newsroom/artykul.asp?Artykul=24 , a szczególnie fragment: "(...)znowu bohaterem jest Tommy Angelo (to pewna niespodzianka dla tych, którzy znają jedynkę)(...)". Hmm? Jakoś nie chce mi się w to wierzyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na innych forach krąży takie coś:

 

 

Podobni czy nie? Przypadek czy coś jest na rzeczy?

 

Niezłe, bardzo podobni, ładnie ludzie szukają, pojawiło się 5 screenow i filmik i od razu ktos znalazł podobieństwo ;]

 

 

Koleś ze screenów to IMHO Tony we własnej osobie.

 

No jest podobny ale to jest niemożliwe, bo jak może być młodszy niż ten którym gralismy w 1, a fury z nowszych czasów itp.

Po drugie na czym mialoby to polegac jak on wczesniej był taksiarzem za nim wstąpił do rodziny? :)

Edytowane przez bjkuba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm - Tony w jedynce wygladal juz na faceta po 30-tce a ten facio w screenach z dwojki wyglada jakby lewdo 20 latek skonczyl :]

 

No chyba ze to juz jest syn Tonego :D - co wg mnie jest calkiem prawdopodobne jezeli wezmiemy pod uwage ze mogl on zostac splodzowny we wczesnych latach 30-stych.

Edytowane przez Micro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś go z Tony'm Soprano pomylili :)

Ale co do Mafii to może być tak, że na początku gry będzie dokączenie pierwszej części i stare lata, a później filmik i mała podróż w przyszłość... tak jak to jest w Driverze Paralel Lines. Inaczej mówiąc te screeny to mogą pokazywać Tommy'ego z przeszłości, a jak teraz będzie wyglądał i czy to będzie jego syn czy ktoś inny to zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...