Skocz do zawartości
nrl

Mafia 2

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka dni temu po raz ktorys skonczylem pierwsza czesc :) A tu taka niespodzianka :) Juz nie moge sie doczekac, uwielbiam ten klimat, te stare samochody, muzyke... :) Cos wspanialego. W M1 lubie sobie wziac jakis samochdozik i pojezdzic po okolicy, zaparkowac samochod jak nalezy, polazic, popatrzec :) Moze to chore, ale tak wlasnie lubie, pomiedzy misjami :) WIecie, jazda z zasadami ruchu drogowego, a jakby co mandacik :) Czekam jak na zbawienie na M2... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ugh. .. panowie siki w portki. Stara poczciwa mafie przeszedlem 17 razy <swir> tylko teraz pytanie. Czy mój blaszak pozwoli mi znów na ten wyczyn ?? Jak Pamietam chłopaki zadbali by każdy mógł sobie w nia pograć. JAk bedzie teraz??

moj pecet to a64 3200 1gb ram oraz 6600gt agp.

Edytowane przez sonymen1989

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ugh. .. panowie siki w portki. Stara poczciwa mafie przeszedlem 17 razy <swir> tylko teraz pytanie. Czy mój blaszak pozwoli mi znów na ten wyczyn ?? Jak Pamietam chłopaki zadbali by każdy mógł sobie w nia pograć. JAk bedzie teraz??

moj pecet to a64 3200 1gb ram oraz 6600gt agp.

Niestety na tej konfiguracji będziesz miał tylko 12.8 klatki na sekundę w rozdzielczości 1024x768. Przy rozdzielczości 640x480 będziesz miał 19.8 klatki na sekundę. Aha. I co 12 sekund będzie ci dogrywać dane z twardziela.

 

Pozdrawiam

Wróżka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez 5 lat nie było słychu o M2, a teraz po 3 miesiącach się spodziewacie trailerów i screenów całe gigabajty ?

IS będzie toczyło nadal swoją politykę podsycania atmosfery zerowymi informacjami o grze, aż wreszcie walnie w nas piorun i ogłoszą premierę...tuż przed premierą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jorda88 coś ma trochę racji.

W MAFIĘ jakoś nie przyszło mi do głowy aby rąbać bejsbolem przechodniów.

Oczywiście przy n-tym przechodzeniu robi się to z nudów ale też szybko się nudzi.

W GTA pedal-to-the-metal.

Ma to swoje uroki ale na krótko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Mafi to co innego. Tam idziesz i bijesz kijem kolesi w marynarkach :-P

no tak ale pamietajmy że to mafia, łamali prawo żyli z przemytu, handlu. Często kosztem innych. Jednak wartości jakie mieli wpojone i chyba najciekawsza książka z tak szeroko pojętymi ideałami powstała właśnie o tym okresie (ojciec chrzestny). Wiadomo że każdy lubi co innego, jednakk mnie nie interesują historie chłopaka z podwórka który wstępuje do gangu i strzela do wszystkiego co sie rusza jednocześnie sprzedając "dragi", koksząc przy tym na siłowni i robiąć sobie bajeranckie tatuaże (jeszcze tylko brakuje abyśmy robili karierę jako piosenkarz czarnego rapu) Wole zdecydowanie historie ludzi którzy kierowali sie mimo wszystko jakimiś zasadami w życiu, uważam że gra idealnie oddaje cechy tamtych czasów oraz prawdziwej sycylijskiej rodziny za co zdecydowanie wole ją :)

 

Takie smaczki jak jazda z zasadami ruchu drogowego czy pójście do więzienia za posiadanie broni tylko nadają klimat :)

Edytowane przez jorda88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

jednakk mnie nie interesują historie chłopaka z podwórka który wstępuje do gangu i strzela do wszystkiego co sie rusza jednocześnie sprzedając "dragi", koksząc przy tym na siłowni i robiąć sobie bajeranckie tatuaże

Tak offtopujac to najlepsze jest to , ze kolo zdobywa cale miasto , a i tak na koncu nie jest zadnym bosem jak dla przykladu w Vice City :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twórcy Mafii pod skrzydłami Take-Two. Na dobre.

Wtorek, 8 stycznia 2008, godzina 18:55, autor: pepsi

 

Spółka Take-Two przejęła czeskie studio Illusion Softworks, pracujące obecnie m.in. nad drugą częścią Mafii. Ekipa naszych południowych sąsiadów liczy obecnie 200 pracowników, a w wyniku przyłączenia do T2 zmieni nazwę na 2K Czech.

 

Mafia, Hidden & Dangerous, Vietcong - to trzy tytuły wyprodukowane przez studio Illusion Softworks, a wydane przez Take-Two Interactive. Od teraz obie firmy będą współpracować w jeszcze ściślejszej formie. Czeska ekipa została bowiem podkupiona przez jedną z największych firm wydawniczych na świecie.

 

Mafia 2

 

"Pozyskanie Illusion Softworks odzwierciedla naszą strategię zdobywania najlepszych, pod względem jakości, produktów" - powiedział dyrektor wykonawczy Take-Two, Ben Feder. Daleko temu stwierdzeniu od pustosłowia, w końcu Illusion Softworks pracuje obecnie m.in. nad znakomicie zapowiadającą się drugą częścią Mafii.

 

Od teraz czeskie studio nosić będzie nazwę 2K Czech. To oczywiście tylko kosmetyczna zmiana, która w żaden sposób nie ma prawa wpłynąć na wysoką jakość produkcji naszych południowych sąsiadów.

Dobrze, że to 2K, a nie EA :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda, trzeba przyznac pracownikom IS, ze nie puszczenie pary z ust gdy powstawaly petycje, milion próśb, ludzie w kosciele sie modlili aby powstala M2 to prawdziwy profesjonalizm.

Chocby oficjalnej notatki na stronie, ze wyjdzie ale nie wiadomo kiedy.

Jakby firma nie istniala.

A tu jak nie pier***

Zagiela mnie ta informacja na maxa.

Jak sie dowiedzialem, ze powstaje to pierwszy raz w zyciu sie zlapalem na tym iz nie sprawdzalem odrazu kiedy wyjdzie.

Doslownie godze sie nawet czekac od dzisiaj jeszcze 3 lata i mnie to nie rusza.

Wazne ze bedzie.

Duze zimne piwko dla Ciebie :)

 

To jest chyba najpiekniejsza nowina w nowym roku! Po kilkukrotnym przechodzeniu M1 zawsze sie do niej chce wracac. Nie ma wielu gier, ktoruch klimat,w tak cudowny sposob wciaga gracza. Muzyka, ludzie, charaktery ludzi, historie i klimat prawdziwego filmu gangsterskiego. Cod, miod i orzeszki!

Jesli gra zachowa swoj styl i klimat, reszta przyjdzie sama :-)

 

 

:banana: :banana:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Jestem za , a nawet przeciw jesli to faktycznie tak bedzie wygladac oraz dobrze chodzic. Choc pamietam jak M1 lazila...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafika na screenach powyzej jest porownywalna z GTA4 , chyba ??

Jesli gra bedzie na zmodyfikowanym silniku MAFI ,to bedzie ciezko z plynnoscia :/ i wymaganiami

Trzeba miec nadzieje ze do obliczen bogatego w detale otoczenia wykozystaja jakies sztuczki

inaczej kapota , trza bedzie czekac na gre z 2 lata

az 4dzeniowe GPU stana sie standardem ,

to byl zarto of course

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...