Skocz do zawartości
nrl

Mafia 2

Rekomendowane odpowiedzi

Tak sobie oblookalem ostatnie screeny i stwierdzam ze bez zmiany calego kompa

nie ma szans pograc wyzej niz 1024x768 :/

Widac ze ciut dopiescili grafe wzgledem starych screenow ,miasto ,poruszanie samochodow

i pieszych lepsze dokladniejsze niz w GTA4 , pewnie jesienia trzeba bedzie kupic grafe nastepnej generacji

moze radek 4900 albo GF 300 toto pociagnie przy 30fps

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widac rendery poszly w kat i studio powoli przyzwyczaja nas do "realnego" poziomu grafiki (vide produkty codemasters) ;) Ten screen bardzo dobrze to pokazuje http://games.tiscali.cz/clanek/screen_deta...mp;img=bigd.jpg

 

ps moim zdaniem grafa bedzie na poziomie gta4, ewentualnie lekko pociagnieta.

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu też widać powrót na ziemię http://games.tiscali.cz/clanek/screen_deta...mp;img=bhgd.jpg

To oczywiste że producent gry to nie instytucja charytatywna i tworzenie czegoś ponad możliwości obecnych PC przyniosłoby tylko firmie spore straty.

Najważniejsze aby gameplay był równie dobry co w jedynce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

No samochody znacznie szybsze ale denerwuje ze wiele rzeczy ma być bardziej uproszczone. Jestem tylko ciekaw dlaczego ;]. Znaczy ja wiem ale nie powiem :lol:

Widzę nie tylko ja mam wrażenie, że Mafia 2 nie stara się być wymagającą grą. Swoją drogą czemu to wchodzenie do pojazdu wyglądało tak, że stali przy samochodzie nagle ciemno i już są w samochodzie?

 

Ja też wole nie mówić bo wiem, że wiele osób się z tym nie zgodzi. :razz:

Edytowane przez chronicsmoke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No samochody znacznie szybsze ale denerwuje ze wiele rzeczy ma być bardziej uproszczone. Jestem tylko ciekaw dlaczego ;]. Znaczy ja wiem ale nie powiem :lol:

Wiem, że jeszcze za wcześnie na takie osądy, ale model jazdy wydaje się tragiczny, a gearsowy model strzelania w ogóle nie spasował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Wiem, że jeszcze za wcześnie na takie osądy, ale model jazdy wydaje się tragiczny, a gearsowy model strzelania w ogóle nie spasował.

+1

 

W dodatku mam wrażenie, że z fizyką kiepsko a na ciała nawet nie ma ragdolla :/ Szkoda bo jeśli wykonaniem grze będzie bliżej do Ojca Chrzestnego 2 niż do GTA IV to klimat i dobra fabuła to za może nie pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Model jazdy (widoczny na tym filmiku) przypomina pędzący kloc na drodze. Zobaczymy, może to tylko ultra alpha. Może i GTA4 ma swoje wady ale do modelu jazdy przyczepić się nie da, a tu on wygląda baaardzo źle. Ale może tylko tak wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafika nie powala, napiszę nawet że jest dość słaba, na tym zdjęciu http://games.tiscali.cz/clanek/screen_deta...mp;img=bhgd.jpg wygląda jak lekko podrasowana mafia I, do GTA4 dużo brakuje, ale w sumie to dobrze bo wymagania nie powinny być duże, zresztą wystarczy żeby miodność była taka jak w mafii I i gra będzie super, grafika jakoś ujdzie, choć mogła by być lepsza, pewnie lepiej to będzie wyglądać jak się zobaczy na własne oczy ale zabójcy naszych kompów raczej bym się nie spodziewał.

 

Co do modelu jazdy to rzeczywiście wygląda kiepsko, wygląda to dość nienaturalnie i sztucznie, fizyka też coś kiepska, po obejrzeniu tego gameplay'ja twierdzę że pod względem ogólnego wyglądu gry itp GTA4 jest dużo lepsze. Mam nadzieję że to tylko jakaś BETA i końcowy produkt będzie bardzo dobry.

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to mnie właśnie martwi. Przecież w Mafii 1 model jazdy był bardzo dobry (co z tego ze samochody wolne ale takie czasy były ;d). Oby z rasowej gry nie zrobili z tego papki dla niedzielnych graczy. A i cover system też mi sie nie podoba. Ale to tyle. Nie ma co biadolić tylko czekać na więcej gameplay movies itp. Na E3 też pewnie dużo pokażą ;].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://games.tiscali.cz/clanek/screen_deta...mp;img=bhgf.jpg Grafika w sumie nie jest taka zła :) Jeżeli grywalnością będzie podobna do 1 części, to zainwestuje w tą grę [; Model jazdy faktycznie strasznie klockowaty, ale jest tu jakaś dynamika, nie to co w 1 części, ale... Oby poprawili przed premierą to, co jest aż rażące... bo w pewnym sensie takie klockowate zachowanie samochodu na drodze będzie straaasznie przeszkadzało podczas wykonywania misji, a to po prostu odrzuci od gry.. Poczekamy - zobaczymy. Postaram się obadać gierkę przed premierą, może szefa nakłonię do ściągnięcia prosto od dewelopera i się wypowiem [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie widzę przyzwyczaili się do Crysisa i wszystko co poniżej jest jakościowo straszne.

Oceniam grafę Mafii 2 znów jako solidne dzieło, tak jak to miało miejsce w Mafii 1 za czasów gdy GTA III kolorowało rozgrywkę.

Modele co ważne są dość konkretnie zrobione, samochody też niezłe (zniszczenia, otarcia, tłuczenie szyb).

Temu screenowi wiele zarzucić nie można - http://games.tiscali.cz/clanek/screen_deta...mp;img=big1.jpg

Ja gdy zobaczyłem ten screen to aż mi wspomnienia powróciły - http://games.tiscali.cz/clanek/screen_deta...mp;img=bhgd.jpg

Wierzę w ten tytuł, iż udźwignie chociaż w podstawowym aspekcie ciężar jedynki czyli fabuła i rozgrywka.

Mam również nadzieję, że przyjemność będzie sprawiało bezsensowne poruszanie się po Empire City.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam

Macie gameplaya -

A ja tam widzę ładne animacje, dynamiczne sceny akcji, dużą interakcje z otoczeniem i ładną grafikę gdzie jest wiele detali pomimo iż to wersja konsolowa. Wnoszę po ruchach kursora.

Pusty śmiech i przerażenie zarazem zmieszane z zażenowaniem ogarnia mnie podczas czytania opinii powyżej.

 

:wink:

Edytowane przez qqrydza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://games.tiscali.cz/news/news.asp?id=32448&r=top

 

W zasadzie sam gameplay bez komentarza. Wcześniej to było bardziej pocięte.

W zasadzie tak ale wcześniej bardziej skupiałem się na wywiadzie.

Teraz na rozgrywce i widzę, że wiele wspólnego będzie miała z Mafią 1.

Dla mnie wystarczy właśnie przeniesienie do przodu w czasie, nowa oprawa graficzna i więcej mi do szczęścia nie potrzeba.

Świetna fizyka samochodów już widzę zapewniona, strzelanki bardziej widowiskowe ale obawiam się, że bardziej zautomatyzowane (już ktoś wspominał cover system).

Nie będzie klapy - o to jestem spokojny.

Nie będzie hiciora na miarę Mafii - bo była jedyna w swoim rodzaju.

 

Zresztą na temat krytycznych uwag dotyczących pierwszego trailera z wywiadem 2k Czech już się ustosunkowało i uspokajają iż to jest wersja alpha nie zawierająca nawet PhysX.

Na E3 pokażą już zbliżonego trailera do końcowej wersji - wtedy można będzie oceniać wnikliwiej.

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna fizyka samochodów już widzę zapewniona

Masz na myśli samochody skręcające w miejscu? Ty masz jakieś pojęcie o samochodach z tamtego okresu? Zobaczymy czy zostanie to poprawione, czy to "ukłon" w stronę konsolowców -_- Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Masz na myśli samochody skręcające w miejscu? Ty masz jakieś pojęcie o samochodach z tamtego okresu? Zobaczymy czy zostanie to poprawione, czy to "ukłon" w stronę konsolowców -_-

Znaczy sie na konsolach w tego typu grach jest "arkadowa" fizyka , a na pc sim pelna geba ? Chcesz powiedziec , ze ktos w to na kierze bedzie gral ? :P Fiza jak fiza. Edytowane przez Firekage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz w 1930 roku samochody miały zależne zawieszenia w postaci mostów i resorów. Ale akurat nie w tym rzecz, że za mało się 'bujają' :), ale przy postrzeganej prędkości wrażenie jest jakby, jechały po szynach (przynajmniej ja mam takie wrażenie).

Reszta gry wygląda całkiem porządnie i raczej nie powinna zawieść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...