Skocz do zawartości
nrl

Mafia 2

Rekomendowane odpowiedzi

To tak. Faktycznie nowe stery psyhx dają ładnego kopa - tak jak nie mogłem na wszystkich ustawieniach na max grać bo miałem 10-15 fps to teraz mam prawie cały czas płynny obraz. Tylko momentami spada poniżej 25fps. Praktycznie cały czas 40fps, czasem skoczy na 50 czasem spadnie do 30. Co do Psyhx - niedopracowany. Na początku tej misji gdzie strzelamy z tej broni maszynowej zamontowanej przy oknie wszystko ładnie się rozpada, ale spróbujcie postrzelać do tych aut. Ślady po kulach zostają, ale tylko...hmmm 1/5? Jest wiele takich błędów. Ściany się sypią, ale tylko w wybranych miejscach. Strzelając do filarów nie rozpadają się tak jak powinny. No ale cóż. Nie jest źle, to jest w miarę nowa technologia, może następne gry będą lepsze. Poza tym to na razie jest demo. Poczekajmy na pełną wersję.

 

PS. Czy Wy też zauważyliście że pomiędzy Psyhx na max, a wyłączonym jedyna różnica jest taka, że na ziemi zostają jakieś odpadki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W miarę nowa? nV wykupiła AGEIA'ę w 2008 roku, a przedtem i tak 4 latka już AGEIA nad nią "pracowała". Powinni wprowadzić Havoka, obsługiwanego bez zająknięcia przez wszystkie GPU, nie tylko nVidii. No ale wtedy nie można tyle zarobić.

 

Stańcie sobie na aucie, kiedy goni was policja (przy 1 [bądź 2, nie sprawdzałem] gwiazdce). Będzie sobie stała i stała, hehe. Ponadto, dźwięk chodzenia po samochodach ma się nijak do rzeczywistości. Brzmi jak chodzenie po metalowych schodach.

Edytowane przez zzizzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, ja przez 4 godziny grania w demo wychwyciłem już dosyć dużą ilość bugów, nie wieżę by twórcy oddali nam finalną wersję z tak głupimi błędami. Dalej jestem zdania że to demo to jakaś wczesna beta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, ja przez 4 godziny grania w demo wychwyciłem już dosyć dużą ilość bugów, nie wieżę by twórcy oddali nam finalną wersję z tak głupimi błędami. Dalej jestem zdania że to demo to jakaś wczesna beta.

 

W folderze z gra jest plik Autobuilder.log w ktorym czesto wystepuje data 07/16/2010 takze beta to to chyba nie jest. Chociaz nie wiem z czego dokladnie jest ten log :lol: ma cos wspolnego z shaderami

Edytowane przez Carson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny bug jest kiedy ktoś nie może wysiąść z auta - np. policja nas goni ale jest zastawiona i nie mają jak wyjść. Nagle pojawiają się na dachu. Nie wieże żeby beta testerzy nie zauważyli czegoś takiego i żebyśmy dostali takie coś w finalnej wersji. Swoją drogą to demo to może być właśnie coś ala beta - po tygodniu od wydania dema twórcy wejdą na youtube, wpiszą "Mafia II demo bugs" i wyskoczy im cała lista filmików ze wszystkimi bugami w grze :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Najlepsze jest Ai, wystarczy postrzelic policjanta i schowac sie do basenu, a beda stali nad nim i strzelali w ziemie :)

 

Ogólnie strzelaniny prowadzone na ulicy z policją wypadają bardzo blado. AI nie potrafi się chować i jakoś tak drętwo lata i strzela czasem aż zbyt celnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chaos`theory

Dokładnie, ja przez 4 godziny grania w demo wychwyciłem już dosyć dużą ilość bugów, nie wieżę by twórcy oddali nam finalną wersję z tak głupimi błędami. Dalej jestem zdania że to demo to jakaś wczesna beta.

 

Musze Cie rozczarować, ale pełna wersja poszła do tłoczni wcześniej nawet niż wyszło demo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chaos`theory

@shoX1ty: Ale demo mogło być już wcześniej przygotowywane i pełna wersja może nie zawierać tych błędów, albo w krótkim czasie wyjdzie patch poprawiający część błędów.

 

Praktycznie od razu po premierze na pewno wyjdzie patch. Na steamie pewnie nawet będzie do ściągnięcia juz zpatchowana Mafia w dniu premiery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Adamuss1394

2 tygodnie (niektórzy szybciej zdobędą :D) i dowiemy się wszystkiego.

Edytowane przez Adamuss1394

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie rzecz ujmujac wszyscy bardziej wymagajacy powyzej 20stego roku zycia nie popadaja w zachwyt Mafi II

jak na druga polowe 2010 roku wymagac by mozna ciut wiecej , jedynie klimatem i fabula moze sie obronic ;)

ach ta fabula i klimat ,mogli by puscic Mafie 1 z nowymi misjami i pewniakiem co niektorzy by sie zachwycali .

 

Fabula i klimat najwazniejsza , grafa A.I i bledy to nie jest istotne gdy sie ma 15 lat i mama placi za gre 150zl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A już wiadomo ile samochodów i broni będzie w pełnej? Bo demo ilościowo nie zachwyca.

 

samochodow wiecej niz 50 i mniej niz 70 a broni okolo 20

 

Ogolnie rzecz ujmujac wszyscy bardziej wymagajacy powyzej 20stego roku zycia nie popadaja w zachwyt Mafi IIjak na druga polowe 2010 roku wymagac by mozna ciut wiecej , jedynie klimatem i fabula moze sie obronic ;)ach ta fabula i klimat ,mogli by puscic Mafie 1 z nowymi misjami i pewniakiem co niektorzy by sie zachwycali .Fabula i klimat najwazniejsza , grafa A.I i bledy to nie jest istotne gdy sie ma 15 lat i mama placi za gre 150zl.

 

W kazdym topicu marudzisz jak kobieta podczas okresu, grales w ogole w pierwsza czesc? Fani mafii oczukuja przede wszystkim fabuly skrojonej na miare swietnego filmu gangsterskiego, a nie sandboxa w stylu gta z cienka jak [gluteus maximus] weza fabula i czasozapychaczami w styli silki czy bilardu. Juz wczesniej bylo wiadomo ze producent skupia sie glownie na fabule. A reszta Swojej wypowiedzi chyba starales sie dodac sobie troche inteligencji (przynajmniej tej widocznej na forum).

 

ps. Juz ktos na forum kiedys zablysnal tekstem ze niektorym wystarczy tylko klimat w grze.

Edytowane przez Carson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fabula i klimat najwazniejsza , grafa A.I i bledy to nie jest istotne gdy sie ma 15 lat i mama placi za gre 150zl.

Coś w tym jest. To pewnie dlatego lubię odpalić na Wii emulator Pegazusa i popykać w Super Mario Bros :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Ogolnie rzecz ujmujac wszyscy bardziej wymagajacy powyzej 20stego roku zycia nie popadaja w zachwyt Mafi II

jak na druga polowe 2010 roku wymagac by mozna ciut wiecej , jedynie klimatem i fabula moze sie obronic ;)

ach ta fabula i klimat ,mogli by puscic Mafie 1 z nowymi misjami i pewniakiem co niektorzy by sie zachwycali .

 

Fabula i klimat najwazniejsza , grafa A.I i bledy to nie jest istotne gdy sie ma 15 lat i mama placi za gre 150zl.

 

No niestety ale muszę się zgodzić. Mafia 2 nie powoduje u mnie szczęko opadu. Jest wiele elementów w których Mafia 2 po prostu nie ustawia poprzeczki wysoko. Z drugiej jednak strony czuć klimat i fabuła zapowiada się ciekawie. Ocenimy po pełnej ale oczekiwałem na tytuł roku a tym czasem chyba już SC2 nawet jest lepszym kandydatem ;)

 

Haha no niestety tak to działa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka mi smiga ze srednią predkością 56 fps - chyba ciut slabo jak na to co mam: GeForce GTX 295, 12 gb ramu procek i7 920 system operacyjny win7 64bit. Mniejsza z tym wiekszy problem, nie wiem czy wynika z tego ze jest to demo ale od poczatku wszystko chodziło bez zarzutów a od dziś pogram sobie moze z minutę i wyłazi mi do windowsa. w czym moze być problem??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś czytałem artykuł o produkcji gier. Było troszkę o beta testach, sposobie ich produkcji itd. Jedno zdanie mi dość poważnie zapadło w pamięć. Autor wyraźnie zaznaczył że w 3/4 przypadków jeżeli demo jest zabugowane, a premiera jest za paręnaście dni to nie ma szans by producent był w stanie je naprawić. Bo przeważnie gra już jest pakowana i czeka na premierę.

 

Wszystko wskazuje na to że dostaniemy zabugowany produkt który, albo twórcy będą szybko patchować albo będzie niezłym zlepkiem ciekawych pomysłów w nie do końca ładnym pudełku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero co skonczylem pierwsza czesc mafii i musze powiedziec, ze gra swietna mimo swoich lat :wink: Niestety nieudalo mi sie odblokowac wszystkich aut, mimo tego ze jak tylko byla mozliwosc to jechalem do Ralpha aby nowa bryke zyskac.

 

Wracajac do tematu, to mysle ze 2 czesc bedzie rownie udana. A co do smaczkow typu animacja otwierania maski/kufra i wrzucania do nich przeciwnikow, to po premierze pojawia sie liczne mody to uzupelniajace. Mam takze nadzieje, ze tym razem nasz bohater zostanie nowym donem :D i np. w kolejnej czesci (o ile wyjdzie) go spotkamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym mechanikiem też jest dobra opcja, jak mu zabierzecie furę i podjedzie się gdzieś na róg budynku, tak, żeby nie dało się wyjść, ale jednocześnie, żeby gościu miał dostęp do kierowcy. Wtedy nas wyciągnie z auta i nasza postać wpadnie w teksturę budynku, następnie pod mapę i do wody. :]

 

Takich mniejszych błędów jest masa, ale to wszystko chyba do załatania patchami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może gra nie jest doskonała, ale dla mnie jedna z lepszych produkcji tego roku.

 

PS: Czy wy też uważacie, że wszystkie te auta są przepiękne czy ja po prostu jestem takim miłośnikiem starych amerykański(i nie tylko) aut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...