Skocz do zawartości
nrl

Mafia 2

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie wyszło 7h i też wywalam bo szkoda grać. Tutaj po prostu fajnie się chodzi po mieszkaniu, mieście. Muza, klimat, grafika i tego co mi w Mafii 1 brakowało czy dobre fury ;) (ofc nic nie odejmując m1 bo przecież to były jeszcze starsze czasy).

 

Kupuje od razu w MM albo empiku i gram. one burbon one scotch one beer and one copy of Mafia 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawiła się pierwsza recenzja z oceną 10/10 Game King's (to jest holenderski program, mają też magazyn, podobno fajnie oceniają gry, ale lubią popadać w entuzjazm subiektywny ;)). Pewnie już widzieliście, ale... :

 

Some notes from the review

 

-The final version is done and shows no problems (no frame rate issues, texture issues, etc...)

 

-The atmosphere is simply incredible.

 

-The graphics are BRILLIANT!!!

 

-The story is simply fantastic, and you really become attatched to the characters. Like if one characters die you can't help but feel sad, and say to yourself "nooooo!"

 

-The detail of the city (in that specific time) is beautiful, and in evolves during the game (like cars, clothes, city scape, music, etc)

 

-He is also VERY ethuastastic about the music, and the way it's used in Mafia II

 

-Some scenes/shootouts were so GREAT that he called them one of "greatest video moments of ALL TIME!!", and the music plays a HUGE role in that.

 

-The characters in the game are really well done, and it's almost feels as if your watching an episode of the "Sapranoes". Though the game you begin to learn the characters are really good. He stated that only TV series/Movies can set characters better. This is VERY IMPRESSIVE, and an applause goes out to 2K Czech for that feat.

 

-He also played/reviewed Red Dead Redemption and was at times frusterated by the little bugs that would appear. In Mafia II this isn't the case. The final version is practically bug free.

 

-Car driving feels extremely authentic and captures that 1950's car perfectly.

 

-The shootouts are intense, and extremely well done. The sounds of the weapons are great, and the difference between callibers (impact of the weapon) is also brilliant.

 

-Gameplay is great (no negative sides, and that's exceptional for the reviewer)

 

-The game is VERY linear, and he loves it like that. He said there are no side missions. He said he liked that because the GTA side missions would distract you from your overall goal, and would dilute the story.

 

-During gameplay he was not frusterated by anything!

 

-The game is REALLY difficult on hard, and even so on normal.

 

-He said the qua game design could be one of the best this year!

 

Score: 10.10

Cieszy mnie niezmiernie, że nie ma misji pobocznych tylko główny wątek. Dobrze, że nie poszli trochę w kierunku sandbox-a czyli GTA.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawiła się pierwsza recenzja z oceną 10/10 Game King's (to jest holenderski program, mają też magazyn, podobno fajnie oceniają gry, ale lubią popadać w entuzjazm subiektywny ;)). Pewnie już widzieliście, ale... :Cieszy mnie niezmiernie, że nie ma misji pobocznych tylko główny wątek. Dobrze, że nie poszli trochę w kierunku sandbox-a czyli GTA.

 

Teraz juz jestem pewny ze to bedzie gra roku! a mowiac dokladniej to bedzie jedna z tych gier ktore tak potrafia wessac gracza w swoj swiat ze kiedy widzi sie napisy koncowe to az w gardle sciska ze to juz koniec (tak jak bylo ze mna w przypadku mafii 1)

 

Chyba kupie nowego Play'a ktory ma sie ukazac 19 sierpnia. Jest tam 10 stronnicowa recka plus wywiad z tworcami.

Edytowane przez Carson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odblokowałem sobie wszystkie bronie (granaty, koktajl molotova itd) plus godmode. Zabawa przednia. Nocne strzelaniny wygladają niesamowicie, wybuchy rozświetlają okolicę a seria 50 naboi w samochów sprawi że poczujemy się jak w hucie tyle iskier :D

 

 

Boom Boom Boom Boom!!!!

post-160472-090592400 1281899841_thumb.jpg

Edytowane przez lapituta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja raz sobie zagrałem. A te dodatkowe bajery z konsoli to już nie dla mnie. Szkoda bym sobie psuł zabawę przed wydaniem gry. Z racji tego, że wersje konsole wyglądało średnio to zdecyduje się na wersję PC. W obu przypadkach i tak wyjdzie taniej. Już nie mogę się doczekać premiery. Klimat i grywalność. To co w części pierwszej uczyniło tą grę znaną i sławną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezu niech nikt z Was czasem nie porywa sie na zakup PLAYa dla recki mafii... :wisielec: Ja po przeczytaniu sie zalamalem poziomem tekstu, jest po prostu zenujacy. Wyglada jak spisany dialog dwoch kumpli, ktorzy luzno gadaja sobie o grze gdzie jeden drugiemu opowiada co robi w grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki fake - zbliża się premiera, gra już w tłoczni i w magazynach. Widziałem jeszcze zdjęcie mapy-plakatu Empire Bay (oczywiście, po rusku).

 

Carson - masz możliwość zeskanowania?

Edytowane przez zzizzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ruscy żyją tydzień przed resztą świata to co się dziwicie :P

Nieźle- zapewne w najbliższych dniach M2 pojawi się w PL przywieziona przez rosyjskie złotem obwieszone bizneswomenki przy okazji zakupów cyckonoszy i innych gaci w Tuszynie (kto był ten wie ocb).

Kto ma blisko niech skoczy po "preordera" w cyrylicy ;-).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

''Wujek Sam'' jeszcze nie dał znać. Ruscy mają ale grać nie mogą bo muszą czekać do premiery. Ja czekam do premiery PL i na kuriera :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza mini-recka, no i potwierdziło się, że rewolucji nie będzie, dobra gra i tyle - Mafia II Review: Smelling The Roses In A Life Lived Too Fast

 

Eh szkoda ze free ride'a nie ma i większej interakcji. Gra widać skupia sie wyraźnie na fabule. Zagram sam ocenie ale przyznaje ze ta racka troche otworzyła mi oczy na M2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo jak to ktoś dobrze napisał, ludzie błędnie doszukują się sand-boxa w Mafii... a to sand-box nie jest; O czym sami autorzy nie raz wspominali;

 

Kiedyś poprostu między misjami był ekran ładowania, teraz to opakowali w otwarte miasto;

Dopóki ktoś doszukuje się sand-boxa dopóty będzie zawiedziony grą;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...