Skocz do zawartości
kfazar

PowerColor R9600pro - czy przyjazny o/c ????

Rekomendowane odpowiedzi

witam!

 

mam możliwość kupieni Radka 9600pro firmy Sapphire lub PowerColor. Szafirek gorzej wychodzi w testach od PowerColora ale ten drugi (nie jestem pewien) gorzej sie podkręca :( . no i mam dylemat!!

 

czekam na opinie i rady.

 

Pozdrowionka!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bierz shaphire'a ... to taki middle power colour to low end... zawsze tak było nie powiem ci ze na bank tak jest co do 9600 saphirka zawsze wykręcisz power coloura czasami mega ostro czasami wcale... patrz na pamięci.... firma i czas dostępu wystrzegaj sie eltrontecha szukaj hynixa albo samsunga ze wskazniaem na to drugie samsungi ostatnio najlepiej sie kręcą, sprawdz czasy dostepów -> 2 ostatnie cyfry to czas dostępu.. im mniej tym lepiej... choć chyba lepiej o 0,5 ns samsunga niz o 0,5 szybszego eltrontecha... to chyba wszystko odemnie.. ja bym brał saphire chyba ze z kaską by było krucho pozdro !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spojrz na moj opis mam od gigabyte bez podkrecenia ciut wydajniejszy od saphira apo podkreceniu to nei wiem ja mam 500/700 stabilnie nie daje wiec choc idzie ale bez radiatorow nie ryzykuje poelcam ta firme jest dobraa co do power colora to jak ci sie uda przy pod kreceniu nei spalic to bedziesz dobry pozdro pamieci sa samsunga 3,3 ns chyba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze pokazujmy w tym topicu wyniki na radku 9600pro z o/c i bez topicu :?:

10,5x200 3dmark 2003 = 3300

10,5x236 3dmark 2003 = 3400 :?

10,5x236 3dmark 2003 grafa 425/670 = 3700

 

 

btw

hmm myslalem ze troszki lepiej bedzie choc to podkrecanie grafy to nie koniec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko. Jak będe mial karte to podam wyniki z benchmarków. :twisted: 

 

Pozdrawiam!

po podkreceniu 515/702 mam 4147k w 3dmarku 2003 13,7 w 2001 i 32,5 w auqua marku wiecej mi nie idzie bez radiatorow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodze sie z twierdzeniem, ze Power Color w ogole sie nie kręci. Owszem są egzemplarze, które kreca sie bosko, ale są też takie, których w ogole nie da sie ruszyć, ale tak jest przy kazdym sprzęcie nie ważne czy szafirek, czy cos tam innego. Ja mam radka9600pro EZ 400/400 na pamięciach tsop hynixa 4 ns. Wyniki o/c w podpisie...moim zdaniem jak na tą kartę, ktora w zasadzie w ogole nie ma potencjału o/c to nieźle...

 

!UPDATE!: Karta bez radiatorkow na pamiątkach i dodatkowego chłodzenia! Jak dokupie radiatory na pamiec to mam nadizeje wyciagnac 550.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodze sie z twierdzeniem, ze Power Color w ogole sie nie kręci. Owszem są egzemplarze, które kreca sie bosko, ale są też takie, których w ogole nie da sie ruszyć, ale tak jest przy kazdym sprzęcie nie ważne czy szafirek, czy cos tam innego. Ja mam radka9600pro EZ 400/400 na pamięciach tsop hynixa 4 ns. Wyniki o/c w podpisie...moim zdaniem jak na tą kartę, ktora w zasadzie w ogole nie ma potencjału o/c to nieźle...

 

!UPDATE!: Karta bez radiatorkow na pamiątkach i dodatkowego chłodzenia! Jak dokupie radiatory na pamiec to mam nadizeje wyciagnac 550.

 

hehe no proszę kittek jednak coś z tej karty zrobileś :wink:

 

witam!

 

mam możliwość kupieni Radka 9600pro firmy Sapphire lub PowerColor. Szafirek gorzej wychodzi w testach od PowerColora ale ten drugi (nie jestem pewien) gorzej sie podkręca :( . no i mam dylemat!!

 

czekam na opinie i rady.

 

Pozdrowionka!!

A co do powercolorów to pisałem kiedyś że wersji jest kilka patrz na symbole.

np. tutaj

http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=440...ight=powercolor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

No i mi sie odmienilo!:)

 

Wkoncu zdecydowalem sie po namysle kupic radka 9500 (zresztom tez PowerColor 128MB) i sprubuje moda na 9500pro. Jak nie będzie artefaktów to zajebioza i powinien być szybszy od 9600pro :twisted: a jak bedą to trudno :( .

 

Dzieki za rady i dam znać czy sie udało.

 

Pozdrowienia!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...