Skocz do zawartości
Snooze

siemens S55 czy nokia 6610

Rekomendowane odpowiedzi

oxygena sprawdzilem nic nie daje...:( macie jakies pomysly co z tym zrobic ta tapetka zajmuje niby 9.6kB ale to jednak usterka denerwujaca :(...tlefon mam od 4 dni i nie badzo sie mi usmiecha dawac go na gwarancje :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snooze wlasnie przegladalem te fora co podal RoKFoR a dokladniej http://forum.techtronic.pl/ i znalazlem tam link do WAPa na ktorym jest duuzo fajnych rzeczy nigdy wczesniej tam nie bylem i teraz sciagam wszystko co popadnie tylko mi pamieci caly czas brakuje i musze cos usuwac. Link to http://wap.wpg.pl/users/index.pwml?name=3510i7210 i teoretycznie wszystko za darmo:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snooze wlasnie przegladalem te fora co podal RoKFoR a dokladniej http://forum.techtronic.pl/ i znalazlem tam link do WAPa na ktorym jest duuzo fajnych rzeczy nigdy wczesniej tam nie bylem i teraz sciagam wszystko co popadnie tylko mi pamieci caly czas brakuje i musze cos usuwac. Link to http://wap.wpg.pl/users/index.pwml?name=3510i7210 i teoretycznie wszystko za darmo:-)

nic z tamtad nie moge zassac pisze cos o jakims emulatorze wap...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze i ja sie dolacze do dyskusji wlasnie w sobote zakupilem sobie 6610 i chcialem zapytac czy macie podobne wrazenia: telefon prawie jak zabaweczka (przesiadlem sie z 3310) poza tym klawisze i obudowa z deczka tandetna przy przyciskaniu caly czas czuje jak sie cos rusza (obudowa), jak wibrator zaczyna krecic wprawia w drganie klawisze i robi sie z deka glosno i ostatnia uwaga beznadziejna irDA ktora nie mozna wyslac ani odbierac pomiedzy fonami..... (jedynie do kompa). Porosze o wasze opinie i spostrzezenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak irda tandetna, a o obudowie nawet nie wspomne bo juz mam druga i tak samo mi szybka pekla, zabaweczka to moze nie jak zabawaka wyglada 3510i, a ten telefon ma bardzo ladny wyglad a to ze jest lekki to chyba tylko jego zaleta. Do wibratora tez nie mam zastrzezen, postaw sobie telefon na czyms plaskim tak zeby stal na tym gdzie sie ladowarke podlacza i wlacz wibre - fajnie tanczt :D A ta strona mi dziala bez problemu nie wiem co moze byc u Ciebie sciagnalem z niej wczoraj 4 gry i mi pamieci zabraklo :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nokii nie widzialem natomiast S55 kilka egzemplarzy:

 

- fatalna klawiatura (mam normalna, spora lape i wcisniecie w szczegolnosci 7mki to koszmar

- fatalna jakosc wykonania - 2 egzemplarze po 3 miesiacach maja odpadajace przyciski

- slaby ekran

- po ch*** robia tri-banda i wkladaja ladowarke ktora nie dziala na 110V?

- aparacik doczepiany - w 2 egzemplarzach latalo toto jak by zaraz mialo odpasc. Nie powiem tez nic co mysle o estetyce, wygodzie i wielkosci takiego comba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- po ch*** robia tri-banda i wkladaja ladowarke ktora nie dziala na 110V?

- aparacik doczepiany - w 2 egzemplarzach latalo toto jak by zaraz mialo odpasc. Nie powiem tez nic co mysle o estetyce, wygodzie i wielkosci takiego comba.

nie chce sie z toba klócić ale te funkce sa jako tako nieodplatne bo pewnie zamiast tego nie wcisliby nic innego... moze niektorzy jezdza do USA :P

ale fakt faktem ten Siemens to śmieć jak dla mnie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KaZi: nie ma nieodplatnych za wszystko sie placi. A jak juz placi sie za aparat ktory jakies funkcje posiada to chcialo by sie zeby byly one pelnosprawne. Z ta ladowarka bylem niezle wkurzony jak szukalem transformatora 110->220 bo nie wpadlem na to ze producent moze miec takie pomysly oszczednosciowe (we wszystkich innych tribandach jakie uzywalem tj Nokii 6310i, Motce TimePort T260 i kilku E// i SE zawsze byly ladowarki 110-240 V co jest baaaardzo wygodne bo wystarczy zabierac ze soba tylko adapterek zeby bolce pasowaly)

 

Generalnie IMHO siemens zszedl na psy, Seria x55 jest tandetnie wykonana, funkcjonalnie uboga i konkurencja byla w tym miejscu rok temu. Zwlaszcza wkladanie do telefonu niby sredniej klasy takiego wyswietlacza zakrwawia na kpine

 

PS. Pisalem do mikolaja zeby mi gnojek P900 przyniosl ale chyba nie doslyszal ;))))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  o obudowie nawet nie wspomne bo juz mam druga i tak samo mi szybka pekla

8O Co wy robicie z tymi telefonami, ze wam te szybki tak nagminnie pekaja?

 

Ja swoja 6610 kupilem w maju br po okazyjnej cenie 1100PLN :? :lol: i od tego czasu zmienilem 2 razy obudowe ale tylko ze wzgledu na zarysowania ekranu.

 

A komorczaka nosze w kieszeni spodni, wala mi sie po dywanikach w aucie- slowem zero litosci ;) A szybka nigdy nie pekla. Stosujecie oryginalne obudowy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te zdjecia niczego nie dowodza jedno robione na dworze drugie w domu.

8O

 

Nawet slepy by dostrzegl ze roznica miedzy tymi fotkami nie wynika tylko z ekspozycji. Matryca w aparacie siemensa jest o klase lepsza niz w nokii i to nie podlega dyskusji.

 

BTW- sam uzytkuje n6610 wiec nie posadzajcie mnie o siemensowski szowinizm ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze za Siemensem przemawia to, że w kąplecie jest kabelek i opragramowanie. Ten soft co tam jest jest super. W Moim kompie robi nowy dysk, jak sie podepnie fona pod kompa to wszystko można kasować, dodawać itp. Można nawet usunąć orginalne dzwonki i na ich miejsce dać swoje własne. Siemens s55 obsługuje wiele rodzajów plików graficznych i muzycznych. Najbardziej popularne to: jpg, gif, mid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze za Siemensem przemawia to, że w kąplecie jest kabelek i opragramowanie. Ten soft co tam jest jest super. W Moim kompie robi nowy dysk, jak sie podepnie fona pod kompa to wszystko można kasować, dodawać itp. Można nawet usunąć orginalne dzwonki i na ich miejsce dać swoje własne. Siemens s55 obsługuje wiele rodzajów plików graficznych i muzycznych. Najbardziej popularne to: jpg, gif, mid

w 6610 tez mozesz tak robic, wystarczy IrDA i soft.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie, że się podpinam:

 

Zakupiłem niedawno Siemensa S55 i widzę w nim jedną (na razie... :wink: ) ale za to bardzo poważną wadę, którą jak mniemam, da się rozwiązać, mianowicie:

 

W fabrycznym zestawie dzwonków brakuje zwykłego dzwonka, niepolifonicznego, o brzmieniu telefonu stacjonarnego. Wszystko to wielogłosowe melodyjki, dość mierne moim zdaniem. :(

 

Czy ktoś jest może w posiadaniu takiego dzwonka do wymienionego cacka lub może softu do jego produkcji (szczególnie interesuje mnie konwersja *.mp3 lub *.wav na dzwonek). Z góry dzięki!!!

 

NAJLEPSZEGO W NOWYM ROKU!!! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, te już słyszałem, dzięki... Jest tam kilkanaście nowych dzwonków, ale nie takich o jakie mi chodzi :(

 

Pragnę i pożądam dźwięku normalnego faxu lub telefonu stacjonarnego. 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...