Skocz do zawartości
erbs

Zamiana ECS K7S5A PRO na ASRock K7S8X

Rekomendowane odpowiedzi

erbs

<---- ta płytka jest na KT333CF bo nie ma AGP 8x

 

Btw. ale miałem zonk jak zmieniałem paste na chipsecie i tam pisało KT333 i zadnego CF!!! no ale fsb ma 333 i wszystko z kt400 tylko nie agp 8x

 

a zmiane timingów mam tylko cl2 ,cl2,5,cl3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja mam do ciebie <SmILek> BTW: Przymierzams ie do zakupu jakiegoś taniego zasialcza - widze że masz Fortron'a - na allegro są po 35 zł - opłaca się i udźwignie mój konfig + ew o/c proca na 2600+ :?: Teraz mam 235W i jak zmienie mnożnik na 16x133 winda sie resetuje - zapewne przez słabe napięcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam że zadaje to pytanie tutaj, ale po części dotyczy to mobo, a 2 zaraz bym został zjechany za nowy topic - mój proc chodzi teraz na 15x133, czy jeżeli postawię go na 12x166 wydajność wzrośnie :?: Wtedy proc będzie chodził synchronicznie z ramami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też mam fortona 250GTA ale myślę że lepiej będzie kupić fortona 300W za 80zł, trochę drożej ale i sporo więcej mocy. w sumie fortonik 250GTA jes tspoko, stabilny jak mało który, napięcia max 0.1V w górę od pełnych 12 i 5V, wahania max 0.05V :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ratunku mam durexa z zablowowanym mnoznikiem jest brazowy z 44tygodnia chyba. wiec trzeba połaczyc tylko mostki L1 jest jakies zabezpieczenie na laminacie czy odrazu mozna ołowkiem zamalowac czy drapac zyletą trzeba; a i jakie trzeba zamalowac mostki aby przerobic go na athlonaXP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sory ze pytam nie bic czy ktos moze podac linka do czytalnej instrukcji drut-moda napiecie chciałem zwiekszyc bo ta pip... płyta daj 5% ja potrzebuje 15% jakies... i kture masostki sie łaczy zeby na athlona przerobic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

erbs<--- na 2600+ to nawet zasiłka nie mruga:D napiecia jak skała stabilne

na 2800+ i v-core 1,62V mam 3,3V--3,28V 5V-5,05V 12V-12,16- 12,22V i to jedyne napiecie jakie mi lata!! inne stabilne jak skała:)

 

 

prezesz ,---jakie fsb na tej płycie idzie wyciagnac i głupie pytanie czy procek ustawiony na 10,5x200 potrzebuje wiecej napiecia jak na 12.5x168 ???:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spokojnie wstaje na fsb220 tylko restartuje sie co jakis czas

potrzebuje sie dowiedziec jak wziekszyc napiecie na tej płycie ale o wiecej niz 5% jakis drut mod czy inni sposob a pytanie ktore mostki sie zamaloowyje aby przerobic na athlona bo juz sam nie jestem pewnien L2? i czy jesli mostki L1 sa całe to znaczy ze mam odblokowany mnoznik?? bo ni choler sie nie da go zmienic a 10,5x220 to nigdy stabilnego nie osiagne nawet jak bym dał 2v. proc jest z 44tygodnia i jest brazowy i czy ma mnoznik zablokowany?????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spokojnie wstaje na fsb220 tylko restartuje sie co jakis czas

potrzebuje sie dowiedziec jak wziekszyc napiecie na tej płycie ale o wiecej niz 5% jakis drut mod czy inni sposob a pytanie ktore mostki sie zamaloowyje aby przerobic na  athlona bo juz sam nie jestem pewnien L2? i czy jesli mostki L1 sa całe to znaczy ze mam odblokowany mnoznik?? bo ni choler sie nie da go zmienic a 10,5x220 to nigdy stabilnego nie osiagne nawet jak bym dał 2v. proc jest z 44tygodnia i jest brazowy i czy ma mnoznik zablokowany?????

napiecie mozesz zwiekszyc drut modem http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=33023

ale dziwne ze ci +5% nie wystarcza... mi na standdardowym v-core (1,475realnie) chodzi na 2100mhz czyli 12,5x168 czyli athlon 2600+

mostek malujes L2 ten przecienty

http://www.overclockers.pl/txt.php?id=duron_xp_mod

ja mam ołowkiem HB i naklejka przyklejone:P 3-ci tydzien tak trzyma hehe a zeby odblokowac mnoznik to muscisz sciezki przepalac jak sie nie myle :) :D

jak cos to gg:4606222

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rany 59C po 30minutach Qwaka3 o sheet chyba przedadziłem z napieciem mam volcano10 i sie kiepsko sprawujew weekenda chyba trzeba wgk odwiedzić i kupić wentyla 12cm...ale juz stabilnie 2100 i jutro moze duzo wiecej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam płyte k7s8xe+ i cos sie zwaliło bo moje porty nie wykrywają urządzeń ( próbowalem z kartami sieciowymy i muzycznymi )

 

Co mam robić, do sklepu z gwarancją ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...