Skocz do zawartości
noose

Ruszyla 1-sza PL strona o grze HALO!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Wlasnie z kumplem skonczylismy prace nad 1-sza polska strona o tej kultowej grze;]

Prosimy o przegladniecie oraz o ocene. Serwis bedzie sier rozwijal jeszcze na dniach baaaaaaardzo dynamicznie (wylapywanie bugow itp).

Pozdrawiam wszystkich i czekam na opinie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noose, mój drogi ;]]]

 

Tyle siedzisz na 'sieciach', a jeszcze się linków nie nauczyłeś pisać? ;]]]

 

A tak BTW, to jak już dasz tego linka, to przeniosę to na "Prezentacje", bo to chyba lepszy dział będzie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tia ;) stronka w php (uczylem sie z www.kess.snug.pl i php.pl). buttony... wszystko sie jeszcze poprawi, ale musze kod poprawic, bo zawiera bledy (czasem sie sypie i etc :? ). jezeli znajdziecie jakies bugi to wrzuccie je na forum ;]

pozdro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co sie nie podoba i co zmienic, a nie tylko, ze sie nie podoba :?

ja nie potrafie inaczej, cos mi sie podoba albo i nie, imo menu mogloby byc wezsze, newsy na srodku, chamsko jak w piwnicy, wiesz ja mam u siebie tez jak w piwnicy, ale jak mowie, jestem zbyt chaotyczny i sam nie wiem co by trzeba zmienic wiec ci nie pomoge, po prostu mi sie nie podoba :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

doceniam twoj wysilek ktory wlozyles aby ta stronce zrobic, ale znajdz kogos, kto sie zna na grafice.

ocena 5/10 - sporo informacji oraz download.. druga 5 bedzie jak zmienisz layout.. niech tak ocenka skusi sie do dalszej pracy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...