Skocz do zawartości
Gość

net z pkp

Rekomendowane odpowiedzi

Yo

 

Mam pytanko czy ktoś ma net z pkp jeżeli tak to niech się podzieli wrażeniami jak to działa, gdzie należy zamuwić tę usługę... (bo chyba nie przy kasie biletowej :lol:) itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamawiac w:

TELEKOMUNIKACJA KOLEJOWA Spółka z o.o.

 

Wydział Handlowy

02-305 WARSZAWA, AL. JEROZOLIMSKIE 140

www.tktelekom.pl

 

Generalnei wiekszosc osob bardzo chwali stosunek wydajnosc i niezawodonosc / cena

 

Mala lacza do atmanu, onetu, dialogu i task'u. Ruch z tpnetu najczesciej via atman

Ceny ustalane indywidualnie ale z tego co sie orientuje znaczaco nizsze niz polpak (przy 10 mbit/s roznica w cenie ponad 50 procent - zaznaczam ze nieoficjalnie i zalezy od zdolnosci negocjacyjnych - przy takich przeplywnosciach zawsze cena jest do negocjacji ;))

 

B. slaba infrastruktura w miastach i brak punktow dostepowych glowna wada - czasami oplacalnosc szlag trafia bo by trzeba zestawiac cos do ich wezla i przestaje sie oplacac

 

I zeby nie bylo: to nie jest provider dla kowalskiego do domu. zdecydowanie bardziej sensowna alternatywna dla polpaku czy gts

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jak mowilem maja bardzo malo wezlow w duzych miastach przez co czasami nie oplaca sie zestawiac do nich lacza.

na tktelekom jest mapka wezlow wiec poszukaj dobrze

 

Swoja droga ostatnio u mnie czesto widze autka z TK wlasnie moze cos rozbudowywuja ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam pytanie , bo ja mieszkam jakieś ~300m od stacji kolejowej , jak myślicie , czy z tamtąd dostarczają neta aż do mnie ?? czy to już za daleko może być ?? bo może bym mógł zrezygnowac z neta w tpsa , bo ktoś pisał o tym że mają ofertę do 50zl , i mniewa czasem nawet 10mbit , to by mi bardzo odpowiadało , jak oni sie podłączają , czy to coś jak neo , tzn przez adsl czy zwykły lan ?? w planach mam wersję 512mb + adres ip + dodatkowy up 64kbps , to chyba dobry układ , naraziem mam neo 256 , i transwery marne jak diabli :/ wole coś szybkiego , zwłaszcza że często gram z kolegami przez net normalnie lub chamachi . i neo 256 do serwerów sie nie nadaje :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://tktelekom.pl/index.php?id=102&ppid=95&subid=124

 

Co o tym sadzicie?

109zl za lacze 512/192, 145 za 1024 i 157 za 2048 jest zachecajace

Jedyna wada jest to, iż "Szerokopasmowe łącza instalowane są na istniejących liniach telefonicznych TK" wiec dochodzi jeszcze abonament za telefon ktory jest mi calkowicie zbedny.

 

Wg tej mapy mam jakies szanse na przylaczenie gdyz siec dochodzi do mojego miasta (Brzeg).

 

Niedlugo konczy mi sie umowa na obecne lacze wiec szukam alternatyw.

Dsl'e z tpsy sa drogie, Rozwazam jeszcze netie (640/160 24*55zl+abo), tylko tutaj mamy umowe na 2 lata.

 

Warto <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> oferte tkt pod uwage? Lacze jest dla malej sieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... bo ktoś pisał o tym że mają ofertę do 50zl , i mniewa czasem nawet 10mbit , to by mi bardzo odpowiadało , jak oni sie podłączają , czy to coś jak neo , tzn przez adsl czy zwykły lan ??

Nie 50zł tylko 50% mniej... :mur:

Ceny ustalane indywidualnie ale z tego co sie orientuje znaczaco nizsze niz polpak (przy 10 mbit/s roznica w cenie ponad 50 procent - zaznaczam ze nieoficjalnie i zalezy od zdolnosci negocjacyjnych - przy takich przeplywnosciach zawsze cena jest do negocjacji ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak limitow to chyba podstawowa roznica miedzy tktelekom a neo+

 

A mapa oczywiscie jest, i to nawet dwie(swiatlowodow i miedziakow) tylko strasznie gleboko:) I do mojej pipidowy docieraja...

Edytowane przez piterus90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...