Skocz do zawartości
Abram

Mam problem z systemem!!!!!!!POMOCY!!!

Rekomendowane odpowiedzi

A wiec sprawa wyglada tak: ostatnio NAV wykrył mi wirusa W32.Blaster.F i cały czas komp mi sie wyłączał.Przed wylaczeniem kompa wyskakuje mi powiadomienie: System Windows musi być uruchomiony ponownie ponieważ usługa Zdalne wywoływanie procedur (RPC) została nieoczekiwanie przerwana.Zainicjowane przez ZARZADZANIE NT/SYSTEM.

Formatowałem wszystki partycje i po ponownym wgraniu windozy powiadomienie pojawia sie ponownie.nie wiem co z tym zrobic.prosze o POMOC.z gory dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poprostu masz blastera:) poszukaj w googlu programu FixBlast.exe jest tego troche (program jest firmy symantec) on usunie blastera - no ale bedzie ci potzebna jeszcze lata - jakas wersja tego programy automatycznie laczy sie MS i sciga late.. w innym przypadku szukaj laty WindowsXP-KB824146-x86-PLK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sciagnij z microsoftu poprawke pod msblast:

http://download.microsoft.com/download/0/3...980-x86-PLK.exe

lub zbiorcza:

http://download.microsoft.com/download/3/5...939-x86-PLK.exe

 

W momencie gdy wyskoczy komunikat, wpisz w Uruchom: shutdown -a

i dokonaj instalacji jednej z nich. Polecam te druga...

 

Od tej pory bedziesz mial spokoj...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie nie jesteś tu nowy, wiec troche Ci nagadam

Szukanie nie boli, a było o tym duuużo

Google również nie szkodzi

wiesz sory ale piszac posta nie mialem pojecia jakiego mam wirusa i co wogole sie z moim kompem dzieje, a reszcie dzieki za odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yyy jak sformatowałeś wszystkie partycje to jak jakis virus mógł przetrwać ? Jestem tu nowu więc bez śmiania się :P

 

Jak słusznie zauważyłeś - nie mógł. Po prostu połączenie "gołego" XP z internetem to gwarantowany ból głowy w ciągu 30s do kilku minut ;)

 

Warto by było koledze poradzić, żeby zintegrował XPka z SP2 (lub przy pomocy nLitea z SP2 i wszystkimi łatami, które do tej pory wyszły - UWAGA! zabawa nie dla "zielonych"), ewentualnie żeby korzystał z Autopatchera XP lub innego podobnego zbioru poprawek. Dobry firewall, zamiast wbudowanego też nie zaszkodzi.

 

I jeszcze jedno. Podłączenia do netu po instalacji systemu, lepiej dokonać dopiero PO aktualizacji tegoż.

Edytowane przez SlawioG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...