Skocz do zawartości
Bobik

Jaką karte??

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Niedługo mam zamiar kupić nowy komputer i na grafikę chcę przeznaczyć ok 600 - 700 zł. Nie orientuje się co jest teraz " na topie" więć prosiłbym o pomoc.... Jaką kartę Wy byście kupili za taką sumkę ??? pozdrawiam dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro kolega mało zorientowany to żadnych takich przerabianych/kombinowanych bym nie polecał.

Poleciłbym Radeona 9100 Herculesa albo 8500 ( ok 400zł ) jak gdzieś dostanie jeszcze, albo zaciśnięcie zębów i dołożenie 300 zeta i kupienie Radka 9700 za 1050 i spokojne zapomnienie o grafie na 2 latka oraz radość z posiadanej rakiety.Dla mnie w tym momencie jak ktoś zapyta - " jaką masz grafę" , spokojnie odpowiadamy - rakietę stary :D.

Na dzień dzisiejszy z takim sprzętem zanim odpalisz jakąś grę , najpierw w sterach ustawiasz wsio na max czyli AAx6 i Anizo x16 i dopiero włączasz gierkę i cieszysz się rewelacyjnym obrazem i płynnością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

imo rakietą to można nazywać od 9800 wzwyż :wink: ale tak jak powidział przedmówca 9700 w tym przypadku byłoby najlepszym rozwiązaniem, lub jeśli się nie chce dopłacać do geforce 4 Ti4200 (jakieś 500zł)

A powiedz mi, jaki problem z 9700 zrobić 9800? Przecież to dwa ruchy myszką na suwakach... :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

imo rakietą to można nazywać od 9800 wzwyż :wink: ale tak jak powidział przedmówca 9700 w tym przypadku byłoby najlepszym rozwiązaniem, lub jeśli się nie chce dopłacać do geforce 4 Ti4200 (jakieś 500zł)

Różnice miedzy ti4200 na pewno zauważy, kwestia czy warta 500 zeta, to już indywidualnie musi sam ocenić.

Moim zdanie rakiety zaczynają się od 8 potoków, 256bit szyny i 128 mb ram.U mnie wsio płynnie na razie chodzi, ale jak u qmpla zobaczyłem co radek 9700 pro robi to jest różnica na maxa.Do dziś pluję sobie w brodę , że nie dałem 300 zeta więcej do wersji 128/256bit.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

imo rakietą to można nazywać od 9800 wzwyż :wink: ale tak jak powidział przedmówca 9700 w tym przypadku byłoby najlepszym rozwiązaniem, lub jeśli się nie chce dopłacać do geforce 4 Ti4200 (jakieś 500zł)

A powiedz mi, jaki problem z 9700 zrobić 9800? Przecież to dwa ruchy myszką na suwakach... :?
no ale wtedy jak już sobie przerobisz to mówisz że masz 9800 a nie 9700 :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Przemq

1377891[/snapback]

Co to ma być, bo mi nie chodzi :?:

 

test - miejsce na to jest na forum testowym

 

widze, że to nowy temat jakiś :blink: :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Przemq

za 600-700 takie kart proponujesz?

1377911[/snapback]

hehehe to jest topic z grudnia 2003.

 

tylko kxl go odkopał i coś kombinuje.

Edytowane przez Przemq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...