Skocz do zawartości
Morel123

Beyond Good & Evil

Rekomendowane odpowiedzi

SWAP jest druga opcja w tym programie BGAEFix.exe  ktorego urzywales aby zdobyc druga karte i poprostu robisz wszystko tak jak przy tym FIX tyle ze teraz w tym programie naciskasz SWAP

w BGAEFix.exe widze tylko "Central Hall Fix" i "Double H Fix" nie ma zadnego przycisku "Swamp" tkwie w tym slaughterhouse juz dwa tygodnie :!: , także chciałbym stąd wreszcie wyjść :?

a sprobuj ten drugi przycisk w tym swoin programie bo moj wyglada takDołączona grafika i w nim jest SWAP a jesli nie to sciagnij ten program co ja mam BGAEFix.exe i nim sprobuj zrobic tak jak pisalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SWAP jest druga opcja w tym programie BGAEFix.exe  ktorego urzywales aby zdobyc druga karte i poprostu robisz wszystko tak jak przy tym FIX tyle ze teraz w tym programie naciskasz SWAP

w BGAEFix.exe widze tylko "Central Hall Fix" i "Double H Fix" nie ma zadnego przycisku "Swamp" tkwie w tym slaughterhouse juz dwa tygodnie :!: , także chciałbym stąd wreszcie wyjść :?

a sprobuj ten drugi przycisk w tym swoin programie bo moj wyglada takDołączona grafika i w nim jest SWAP a jesli nie to sciagnij ten program co ja mam BGAEFix.exe i nim sprobuj zrobic tak jak pisalem

oki wreszcie dziala :!: :!: dzieki :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Gra jest bardzo fajna, tylko mam problem. Po wyjsciu ze slatherhouse walcze z jakims latajacym smokiem, i jak go pokonuje jest scenka jak lapie perle i zatrzymuje mi sie poduszkowiec, tzn gra normalnie chodzi moge sie rozgladac na boki, ale nie moge sterowac poduszkowcem. Spotkal sie ktos z czyms takim?

 

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba ze 30 razy i na windows XP i na ME. Sprobuje jeszcze na innym kompie; ewentualnie jak ktos ma save zaraz po tamtym momencie to bym byl wdzieczny ;) Bo nie chce mi sie od nowa gry zaczynac, bo jak by sie okazalo ze znowu to samo sie dzieje to bym chyba kompa za okno wyrzucil :]

 

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ... Mam pytanko, co jest grane ! Robiłem sobie reinstale , zrzuciłem savy z gry i lipa ! Chce odpalić savy a tu pisze ze nie zaladował plików itp...!! co jest do wafla ? pliki sa w głownym katalogu , a zwą sie slot0.sav itp... Wielkie HELP bo przeszlem prawie całą gre.... :(

...pozdrawiam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z sejwami byl taki walek bo procz piliku save musi byc jeszcze jakis jeden plik w tej chwili niepamietam juz jaki, jak go niezachowales to zaczynasz przygode od nowa. gra jest na 10h wiec to nie tak duzo a naprawde przyjemna :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko , juz rozkminiłem co cza zrobić...

Hyhy... Zapomniales tylko wspomnieć dzięki komu to rozkminiłeś :D

A teraz z innej beczki. Potrzebuje pomocy w Surveillance Room. 2 Pozostale zdjecia wykonalem juz wczesniej, jednak mam teraz problem z dojciem do 3ciego obiektu do ktorego trzeba isć przez Survillance Room. Niech ktoś napisze co trzeba zrobic w aby dostać sie do wejścia o gory. Z gory THX!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak narazie udało mi się bezpiecznie zawędrować na księżyc :lol:

wydaje mi się ze to już koncówka

jak dla mnie gra bomba

ale teraz w moich myslach jesty już tylko UT2004 DEMO ONLINE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

POMOCY!!

Mam tą giere po polsku, zainstalowałem, wszystko ok, chce włączyć a tu mi wyskakuje taki błąd:

"lDirect3D9_CreateDevice failed, please re-run settings application"

I koniec, nie wiem co zrobić, przeinstalowałem directa 9.b próbowałem ze sterami 41.xx, 44.xx, 45.xx, 53.xx, i [gluteus maximus], moze ktoś wie co zrobić?

Aha, wcześniej grałem w demo i było wszystko ok

pozdr

UPDATE: Włączam 3d marka 2k1se i chce załączyć benchmark a tu mi wyskakuje błąd:"3d mark could not initialize your 3d accelerator. Try to downgrade your display settings" i cośtam directx message create device failed. To teraz wezmę chyba wywale całkiem karte i od nowa zainstaluje. Zaraz napisze co i jak.

UPDATE2:Zainstalowałem wszystko od nowa, karte, directa, stery i dalej to samo. 3D MARK nie działa gry nie działają. kur*a CO JEST GRANE??POMOCY!!!!!!!

UPDATE3:Dobra, z jedną rzeczą sie uporałem tzn. teraz 3d mark działa i wydaje sie ze bg&e też, tylko problem jest taki ze włączam na chwilkę czarny ekran, ładuje coś, czyta płyte i wychodzi na desktop, znowu prosze o pomoc, mam najnowsze stery i directa 9.0b

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej! Mam problem z gierką - nie odpala się, jest tylko czarny ekran i wychodzi do Winzgrozy. Byłem na forum BG&E i sporo ludzi ma podobny klopot. Zainstalowałem patcha - nic. Stery mam OMEGI na Catalistach 4.1, DirectX 9.0B Jakieś sugestie? Próbowałem odpalić ją w różnych rozdzielkach, z wszystkimi opcjami off i on...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej! Mam problem z gierką - nie odpala się, jest tylko czarny ekran i wychodzi do Winzgrozy. Byłem na forum BG&E i sporo ludzi ma podobny klopot. Zainstalowałem patcha - nic. Stery mam OMEGI na Catalistach 4.1, DirectX 9.0B  Jakieś sugestie? Próbowałem odpalić ją w różnych rozdzielkach, z wszystkimi opcjami off i on...

Mam ten sam problem, pomoze ktos ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem przed chwilką cała gre jest naprawde świetna warto w nią zagrac Polecam.

Update:

Znalazłem stronke na której jest opisean co trzeba zrobic ale nie działa link z programikiem

 

http://boards.ign.com/Videogame_Music/b731...17/50074583/p1/

 

PS.Oglądnijcie sobie do końca napisy końcowe.

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukałam szukałam ale nic nie znalazłam za tzw. free solucje do tej gry sa odpłatne co jest "chore" jak myślicie??

jeżeli ktoś zna stronke z solucja do tej gry z góry dzięki:)

Ja ma pare kodów C9M5-jeszcze nie wiem co prawda gdzie go wkliknąć

M4X6 -bar akuda

B9S4-bar akuda

B6X5-fabryka

Generalnie gra jest rewelka, szkoda że nic nie słychać o kontynuacji tej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czemu ta gra przeszła bez większego echa na tym forum....

wczoraj wypożyczyłem sobie oryginał i po prostu mnie zmiażdżył.....

matko , jak ja dawno nie grałem w gierke z takim klimatem, z taką muzyką ;]]]

mam tylko z nią jednego zonka.... co jakis czas mi sie po prostu wiesza na pare sekund a potem następuje reset... myslałem ze to wina przekręconego GPU, albo za duzo mhz na pamiątkach, ale po odkręceniu mam to samo... ktoś wie co to moze być?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Właśnie dorwałem gierke ...instaluje....uruchamiam....i....komp sie resetuje :mur:

:mur: :mur:

Wie ktoś co może być przyczyną? Z żadną inną grą mi sie chyba tak nie robi (nfsu2,pes4,pop:ww). Miał ktoś ten sam problem? Help!!

:sad: :sad: :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wersja pełna?

Bo wiem że pacz byl potrzebny do dema.

Leborg instalowałes moze pacza 1.01?

1354011[/snapback]

ja miałem polską wersje z paczem zaimplentowanym[czy jak to sie tam pisze ;P ]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

ja miałem polską wersje z paczem zaimplentowanym[czy jak to sie tam pisze ;P ]

1354091[/snapback]

A ja jeszcze nigdy nie zainstalowalem tej gry.Zawsze na koncu instalacji pojawia mi sie komunikat,ze mam niewlasciwy wolumin a kiedy przerwe instalacje (na 100%-tach) zamykajac ją w taki sposob by nie skasowalo tego,co sie zainstalowalo to i tak nie dziala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jeszcze nigdy nie zainstalowalem tej gry.Zawsze na koncu instalacji pojawia mi sie komunikat,ze mam niewlasciwy wolumin a kiedy przerwe instalacje (na 100%-tach) zamykajac ją w taki sposob by nie skasowalo tego,co sie zainstalowalo to i tak nie dziala

1354755[/snapback]

Kiedy wyskakuje ci błąd o błędnym woluminie włóż do czytnika CD 1 i kliknij na "ponów próbe"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...