Skocz do zawartości
Zielin

RivaVanta8MB na EPoXie 8rda3g ???

Rekomendowane odpowiedzi

Ta karta nie jest z serii tnt2 (ma 8mb) i jak sie potem dowiedziałem może mi zjarać pyte <font color="#FF0000">[ciach!]</font>ą !! sorry za tego topica ale szukałem pomocy wszedzie 

 

 

 

 

 

dzieki :) pozdro all

 

jak to nie jest z serii tnt2?? jest to mocno krojona tnt2 m64. U mnie taka (tnt2 m64) chodzila przez miesiac na 8rda i nei bylo problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dolacze sie do tematu. Tez potrzebuje karty zastepczej na pewien czas. Mam Rive Vante 16mb zdjecie niby ma wyciecia i powinna chodzic na agpx4, ale czy ma ktos dokladna specyfikacje tej karty, jakis manual. Podaje model napisany na karcie FCC ID:FQI-VANTASD A4-M64/VANTASD-B1-L , na naklejce z tylu AVNTB1-16M. Potrzebuje ja wlozyc na plyte GA-7N400L a boje sie ze moze pojsc dymek;] Moze ma ktos jakiegos linka z opisem tej karty, bo ja szukalem i nie bylo akurat tego modelu:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dolacze sie do tematu. Tez potrzebuje karty zastepczej na pewien czas. Mam Rive Vante 16mb zdjecie niby ma wyciecia i powinna chodzic na agpx4, ale czy ma ktos dokladna specyfikacje tej karty, jakis manual. Podaje model napisany na karcie FCC ID:FQI-VANTASD A4-M64/VANTASD-B1-L , na naklejce z tylu AVNTB1-16M. Potrzebuje ja wlozyc na plyte GA-7N400L a boje sie ze moze pojsc dymek;] Moze ma ktos jakiegos linka z opisem tej karty, bo ja szukalem i nie bylo akurat tego modelu:(

Karta jest uniwersalna. Pasuje do AGP 3,3 jak i 1,5V. Powinno wszystko byc OK. Wazne jesz napiecia zasilania karty/slotu na mobo, a nie ile ma x. Tu masz link:

http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=82207

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem, ze chodzi o v, tak tylko mi sie skrotowo napisalo wyzej. Slowo powinno mi nie wystarczy, bo nie chce potem tutaj pisac, ze jednak nie dalo rady;> Potrzebuje tego na pismie;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta karta nie jest z serii tnt2 (ma 8mb) i jak sie potem dowiedziałem może mi zjarać pyte <font color="#FF0000">[ciach!]</font>ą !! sorry za tego topica ale szukałem pomocy wszedzie 

 

 

 

 

 

dzieki :) pozdro all

 

jak to nie jest z serii tnt2?? jest to mocno krojona tnt2 m64. U mnie taka (tnt2 m64) chodzila przez miesiac na 8rda i nei bylo problemu

A mi sie wydaje ze vanty sa TNT nie TNT2, Vanta mocno krojaona M64? Nie chyba nie, M64 to mocno krojona TNT2, normalne TNT2 mialy 128bit a m64 64bit i stad jej przydomek m64. Wracajac do vanty to byly nastepczynie lub skrojone TNT (zabardzo niepamietam owej epoki). A tak na marginesie Zielin zdjecie ktore masz na avatarku to jestes ty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vanta jest na bank kartą z rodziny TNT2. Mam jeszcze takową, pożyczyłem ją kumplowi na jakiś okres, też ma ją odpalić na 8RDA+. Pełna nazwa tej karty brzmiała następująco: Riva TNT2 Vanta 8MB. Sądzę że nie powinno być z nią żadnych problemów, na mojej starej płycie głównej (Abit KT7-Raid) z AGPx4 chodziła bezproblemowo, więc myślę że na nowszych płytach również pochodzi. Nie można oczywiście przesadzać z ustawieniami w biosie, fast write'ami itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pimol co Ty tak tam zawziecie ciagniesz?????? Ale jestes niegrzeczny :lol: Duza ta twoja faja? Na ile spostow?

 

A mi dalej sie wydaje ze Vanta jest z rodzint TNT, mialem niegdys 16mb. i cos mi mowi ze zwala sie Riva tnt vanta 16mb. zaraz jakiegos linka zapodam.

 

EDIT:

Zwracam honor Vanta byla z TNT2 :oops:

http://www.benchmark.pl/artykuly/recenzje/...ra_Vanta-8.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nic się nie stało, każdy może się pomylić, byle żeby nie upierał się na hama przy swoim zdaniu... :wink:

 

btw. hehe, niegrzeczny? jestem uosobieniem spokoju :)

fajka... całkiem konkretna była: wysokość około 80cm na dwa spusty, zrobiona z pięknie przyozdobianego metalu. Z kumplami zrobiliśmy taką akcję, że podłączyliśmy ustnik do maski gazowej którą później nakładaliśmy na nasze głowy a z drugiej strony rozpalaliśmy tytoń odkurzaczem :D oj działo się działo... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ta maska to musze przyznac ze calkiem niezly pomysl, tylko ze zamiast tyteksu nabic juz cos innego, z masek gazowych te filtry powyciagac i zaaaaaaaaaaaaaciagac ustami oczami i nosem mniam. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...