Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuje solidnego napedu z dobra korekcja bledow, cichego i niedrogiego. Mysle o czyms takim jak DVD Toshiba x16/x48 ATAPI SD-M1802 bulk.

Podajcie swoje typy i sugestie.

 

PS. Nie strzelajcie jezeli bylo walkowane - ja znalezc nie moglem za wiele - badzcie wyrozumiali jest mocno zmeczony - oczy same mi sie zamykaja :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje solidnego napedu ...DVD Toshiba x16/x48 ATAPI SD-M1802 bulk...

chyba sie troche rozczarujesz http://cdrinfo.pl/cdr/hard/Toshiba_SD-M1802/1.php niestety sam bede kupowal naped ale SD-M1712 chyba juz nie dorwe bo ja bralbym ten

 

a co do tego czy bylo - bylo i to niedawno

http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=54406

 

:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehehe... wlasnie te 2 linki widzialem :D, ten test na cdrinfo dal mi do myslenia i teraz jestem juz pewnien ze Toshiba SD-M1802 odpada. Tamten topik tez widzialem i nawet wypowiadalem sie w nim, ale teraz juz nie moglem zapytac sie w nim, przez te zmiany forum. Wiec jaki naped z mozliwych obecnie do dostania polecacie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a cos takiego?? http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=7174 :) imo swietny sprzet :)

chociaz na to ludzie tez nie nazekaja http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=2655 :D

ja bym chyba wzial tego liteon'a :) ze wzgledu na cene :) ale bym bral w prolnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:P

 

to ja sie troche podepne pod temat (chyba moge)

 

szukam najcichszego napedu DVD :!:

 

jak ktos zna link do testow porownawczych roznych doistepnych obecnie w sprzedazy napedow gdzie badano ten parametr, albo jak ktos porownywal kilka napedow roznych marek i cos wie o glosnosci to z checia poslucham (poczytam) - jestem otwarty na wszystko nie wybrzydze Samsungiem jezeli on mialby byc najcichszym napedem :)

 

PS najfajniej byloby gdyby badana byla gosnosc w zaleznosci od czytanego nosnika - bo np slyszalem ze LiteOn glosno czyta nagrywane DVD (ale tylko slyszalem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...

Ten Pioneer ze slotem troche za drogi i do tego slyszalem ze Pioneery z czasem staja sie glosne.

Lite On - slyszalem go w pracy i do najcichszych to on nie nalezy, w sumie to moj drugi typ po ASUSie :D - bardziej niz na ciszy zalezy mi na wydajnosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja co mam widać w podpisie - bardzo ladnie wszystko czyta, niestety nie jest cichy

 

miałem przez chwile asusa e616 (ale nie -p1 bo ten to oem pioneera 120s) - był cichszy, testowo wypadał bardzo podobnie do liteona, niestety tacka warczała strasznie - ten typ tak ma.

 

generalnie polecam liteona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja co mam widać w podpisie - bardzo ladnie wszystko czyta, niestety nie jest cichy...

1. a z tym LiteOnem dziala Nero CD/DVD Speed - zeby sobie zwolnic naped zeby nie halasowal :?:

 

2. a co do tej glosnej tacki w ASUSie - to chodzi ze glosno sie wysuwa/wsuwa :?: jezeli tak to czy juz samo dzialanie jest ciche :?: bo do glosnej tacki sie przyzwyczailem (ASUS 34x i 40x) pytanie j.w. o progs do spowalniania a moze DVD ma taki patent jak CDki ASUSa - spowalniasz przytrzymujac przycik przez pare sekund :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja co mam widać w podpisie - bardzo ladnie wszystko czyta, niestety nie jest cichy...

1. a z tym LiteOnem dziala Nero CD/DVD Speed - zeby sobie zwolnic naped zeby nie halasowal :?:

 

2. a co do tej glosnej tacki w ASUSie - to chodzi ze glosno sie wysuwa/wsuwa :?: jezeli tak to czy juz samo dzialanie jest ciche :?: bo do glosnej tacki sie przyzwyczailem (ASUS 34x i 40x) pytanie j.w. o progs do spowalniania a moze DVD ma taki patent jak CDki ASUSa - spowalniasz przytrzymujac przycik przez pare sekund :?:

Wczoraj czytalem test tego ASUSa i z tego co pamietam to pisali o tym, że niestety nie ma czegos takiego jak zwalnianie napedu przez przycisk, ale mozna to zrobic z poziomu Nero CD/DVD Speed.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie ASUSik robi calkiem fajne wrazenie - fakt klapka dosyc glosna, ale podczas ogladania filmiku naped praktycznie bezglosny (zagluszany przez moje V7 na procu :?).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...