Skocz do zawartości
grzesiekf

Prime95 - jak to ustawić

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem bo nie jestem dobry z angielskiego a chcę przetestować sprzęt Prime'm95.

 

:arrow: Jak daje: OptionsCPU... to tam nie wiem co ustawić. Jak chcę żeby test sie robił przez 24 godz to co trzeba ustawić w "Daytime ..." i "Nighttime..." ile tych mega i co to w ogóle jest??

 

:arrow: Drigie to jak wchodze OptionsPreferences... to czy tam coś trzeba zmieniać czy nie?

 

:arrow: No i rozumiem że żeby przetestować max kompa trzeba włączyć torture test tylko którą opcję torturowania puźniej wybrać?? "Small FFTs.." "In place Large FFTs" czy "blend" a może ustawić samemu tylko jak??

 

:arrow: I na koniec ile godzin trzeba testować kompa żeby być w 100% pewnym że jest sprawny w 200% :?: :?: :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas trwania testu: Autor programu poleca miedzy 6 a 24 godzin

 

Uruchomienie testu: Options->Torture Test i juz leci :)

 

Cpu i Preferences nigdy nie ruszalem, mysle ze nie sa to opcje niezbedne do testu kompa. Aha mam wersje 22.12.1

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co z tym ustawieniem ilości pamięci ?? (pierwsze pytanie) bo nie wiem czy to przez to ale jak daje test na noc to komp się wiesza (chyba bo jak włączam monitor to tylko widzę "no signal input" i ruszam myszką kopie w kompa i nic!) i nie wiem czy to przez to że za mało pamięci mu przeznaczyłem na test czy co ale jak wpisuję w pierwszym polu w optionscpu... 24 to mi się coś pyta o tą pamięć czy niby nie za mało przyznaczone czy coś tam i chcę wiedzieć co to jest w ogóle! Czy nikt na tym forum nie wie?? Pytam się w "podstawowych zagadnieniach" bo uznałem to za trochę głupie pytanie ale czemu nikt nie odpowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...