Skocz do zawartości
Leonidas

I740 vs KT 133a

Rekomendowane odpowiedzi

Mam Problem Zainstalowałem kartę intel i740 w kompie z mobo na kt 133a. Po zainstalowaniu sterowników pod win98/me nie można ustawić innego trybu graficznego niż 640*480*16. Czy jest to wina sprzętu czy wina niekompatybilności z winme lub directx (winme ma standardowo wbudowane dx 7.1 a i740 obsługuje tylko 6.1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

składałem kompa znajomkom, duron 700 na shuttle ak12 (KT133) i właśnie i740. wszystko pod win 98 chodzi cacy, 1024x768, 800x600 ...

poza tym niegłupia karta, kolega na P2 350 grał spokojnie w HL i CS oraz NFS'a 3 i 4, a jak 4 to i porche chodzi ładnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja robilem kompa sasiadowi na asusie na kt133a i wlasnie z i740 i all bylo okej :) win98 super chodzil, nie bylo problemu :) a me tez sobie instalowal i tez nie mogl czegos z grafika zrobic i nie dalo rady pracowac :|

 

ps: tez kiedys mialem ta grafike i mile wspominam tamte czasy :) cel400@500,96mb ramu, hmmmm :) to byly czasy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

leonidas : jeszcze jedno moje spostrzeżenie : VIA hyperion (4in1) gryzło mi się z win98se, tzn. komp chodziłale jakośmało stabilnie, ciągle zwiechy były. wróciłem wtedy na zwykłego 98 i było ok. dla mnie se to krok w stronęme czyli do takiego zamieszania w kodzie, że system upadł. 98se i me to były najgorsze systemy - mało stabilne itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

leonidas teraz mi sie jeszcze przypomnialo:

jak ja mialem jeszcze starego kompa (AOpen AX6BC na bx440, cel400@500,96mb ramu) i wlasnie tego intelka ale inna wersje niz mial sasiad (chyba jakas rev1 albo cos) to mi winme dzialal i to nawet spoko (nie liczac ze me ogolnie jesr do pupy :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...