Skocz do zawartości
hermik

ATI Radeon Hercules 9100 64MB czy Creative GF4 Ti4200 64MB T

Rekomendowane odpowiedzi

CO WYBRAC???

 

Nosze sie z zamiarem kupna grafikii ale do konca nie wiem ktora wybrac czy ATI Radeon Hercules 9100 64MB czy Creative GF4 Ti4200 64MB TV/DVI!!. Mysle ze z wasza pomoca uda mi sie podjac wlasciwa i jedynie sluszna decyzje. Z gory thx

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiadomo że 4200 ale jakąś firmówke. ja mam MSI i wykręciłem bez dodatkowych radiatorów z 250/513 na 280/550 a po założeniu miedzianych radiatorów REVOLTECa na pamięci 315/600. na tym jeszcze nie koniec bo będę jeszcze pamięci męczył - radiatorki są letnie!!! sam chip też się, jak widzisz, nieźle kręci ale musiałem zdjąć na 315mhz obudowę bo nagrzewa się od strony northbridgea.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz Gej

 

normalnie ROTFL gratki za pomysłowosc nvidia pewnie wykorzysta ta nazwe w nastepnej kampani

 

gejfors speszaly for jor gejMAC wersja kolorow nieograniczona :twisted:

 

 

BTW zeby nie było ze nie na temat- oczywiscie ti4200 a dlaczego .... poszukaj sobie testow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz Gej

 

normalnie ROTFL gratki za pomysłowosc nvidia pewnie wykorzysta ta nazwe w nastepnej kampani

 

gejfors speszaly for jor gejMAC wersja kolorow nieograniczona :twisted:

[OT]

Nowa karta na rynku:

emesi gejfors ef-ix hiper-kolor, 256 megabajtow, ejdżipi ix8, tiwi ałt, defałi, for amiga pro (iles tam) end for mak (all werszjon) - cena 666 polskich nowych złotych :D :D :D

 

sorki za ot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porównujesz dwa różne segmenty kart. Chyba wiadomo co lepsze.

Ja sobie doskładam na GF4 Ti4xxx z allegro. Tam coraz tańsze są, i często można znaleźć z gwarancją. Już za 450-500zł kupi markowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz Gej

 

normalnie ROTFL gratki za pomysłowosc nvidia pewnie wykorzysta ta nazwe w nastepnej kampani

 

gejfors speszaly for jor gejMAC wersja kolorow nieograniczona :twisted:

[OT]

Nowa karta na rynku:

emesi gejfors ef-ix hiper-kolor, 256 megabajtow, ejdżipi ix8, tiwi ałt, defałi, for amiga pro (iles tam) end for mak (all werszjon) - cena 666 polskich nowych złotych :D :D :D

 

sorki za ot

DZieki za odpowiedzi GejForca chyba nie kupie:) ale GF Ti4200 na pewno zresztą juz zamówiłem. Zadałem to pytanie ponieważ nie miałem dostępu do netu na długo, dosłownie miałem 2 minuty więc z opcji search za bardzo nie było kiedy skorzystać i wcale nie przez moje lenistwo! Poprostu potrzebowałem bardzo szybko informacji, której sam nie mogłem sobie znaleźć!! Jeszcze raz dzięki za odpowiedzi. Postaram się zrekompesować zamieszczając moje życie z tą kartą;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...