Skocz do zawartości
harry

Czy oplaca sie tegop kompa?? Pomocy!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam komp w podpisie padl :( Mam okazje kupic od kumpla: Athlon XP 2000+, 256 ddr RAM KT 333, GeForce 4 MX 440, Dysk SEAGATE Baracuda 6 40 GB, Płyta glowna GigaByte KT333,CDrom LG 52x + obudowa. Kumpel kupil go za 1800zl i jest na chodzie ale nie umie sie obslugiwac i nie zna sie na cenach, dlategho tez pytam sie was czy sie oplaca. Za to wszystko chce 1000zl. Oplaca sie??

 

Ps. Prosze o szybka odpowiedz!

 

Pozdrawiam Harry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1000zł to dobra cena, choc o 900zł bym sie targowal. Sprzet bez przyszlosci tj mobo, pamiec do wymiany w przyszlosci i to od razu za jednym zamachem. Z Twojego podpisu zostaw nagrywarke i grafe ktora jest 2x lepsza od tego gf4mx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam okazje kupic od kumpla: Athlon XP 2000+, 256 ddr RAM KT 333, GeForce 4 MX 440, Dysk SEAGATE Baracuda 6 40 GB, Płyta glowna GigaByte KT333,CDrom LG 52x + obudowa. Kumpel kupil go za 1800zl

8O Przecież to rozbój w biały dzień. Może lepiej rozejżyj się za jakąś maszyną w komisach.Lepiej na tym wyjdziesz

------------------------------------------------------------------------

Sorry za zamieszanie cena może być :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe dałem ciała (nie doczytalem) . Na swoje usprawiedliwienie moge napisać że co mnie interesuje ile koleś dał za niego , ważne jest ile chce więc nie wiem po co wogóle jest ta pierwsza cena podana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...