Skocz do zawartości
kungfiarz

Lock ON : Air Combat Operations

Rekomendowane odpowiedzi

ja nie moge za nic skonfigurowac mojego joya

Wingman attack 2, jak dam na device: joypad to nie dzialaja mi w ogole osie zeby skonfigurowac np skrecanie samolotem lub przepostnica :( Dzialaja jedynie przyciski :[

Jak dam na klawiature to tez nie dzialaja osie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie moge za nic skonfigurowac mojego joya

Wingman attack 2, jak dam na device: joypad to nie dzialaja mi w ogole osie zeby skonfigurowac np skrecanie samolotem lub przepostnica :( Dzialaja jedynie przyciski :[

Jak dam na klawiature to tez nie dzialaja osie

 

spróbuj na tym forum w dziale Software & Hardware. sporo tam maniaków od latania, ktoś powinien ci pomóc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mógłby ktoś przedstawić jakis krótki samouczek latania sprzetami :)

tutoriale sa dosc czasochlonne a ja mam duza ochote sobie polatac

Tutoriale dość czasochłonne...? :P To naucz się klawiszologii spisanej na 3 kartkach A4 na pamięć :P Chbya do Falcon'a taką miałem, to jest prawdziwy symulator, a grzebanie w klawiszologii i do tego w manualu (na hmm...300stron? :D) to jest dopiero zabawa ;]

Latanie później to już czysta formalność :D

Edytowane przez Havoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@crusader

 

Zadaj jakieś konkretne pytanie i podaj wersje gry, to coś postaram się poradzić.

 

Koledzy mają rację, cała zabawa w symulacje to nauka klawiszologii i rozpracowywanie, to nie jest szybka strzelanka. Pomimo, że w LO naprawdę klawiszologia jest prosta to i tak się jej musisz nauczyć. Jak trochę polatasz, to sam zobaczysz, że używasz tylko kilku klawiszy. Tylko na początku tak strasznie wygląda :P

 

Falcon to inna bajka, to jest symulator awioniki i tam bez znajomości manuala F16 nie oderwiesz się od pasa, a co dopiero latać ;].

Edytowane przez KosiMazaki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz obejrzalem wiekszosc tutoriali dot. lotu, teraz zostalo uzbrojenie, mama nadzieje ze obsluga rakiet czy dzialka wyglada tak samo we wszystkich samolotach :)

co do sterowania to podobaja mi sie tego typu gry gdzie nie gra sie tylko 3 klawiszami :)(f-22 lightning - chociaz i tak super gra:),

istnieja jakies dodatki do gry?

 

Jakiego joya polecacie o poztywynym(czyt. do 70-80zł) stosunku cena/wydajnosc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz obejrzalem wiekszosc tutoriali dot. lotu, teraz zostalo uzbrojenie, mama nadzieje ze obsluga rakiet czy dzialka wyglada tak samo we wszystkich samolotach :)

co do sterowania to podobaja mi sie tego typu gry gdzie nie gra sie tylko 3 klawiszami :)(f-22 lightning - chociaz i tak super gra:),

istnieja jakies dodatki do gry?

 

Jakiego joya polecacie o poztywynym(czyt. do 70-80zł) stosunku cena/wydajnosc?

Dodatek: LockOn: Flaming Cliffs http://lockon.co.uk/index.php?end_pos=9&am...ist&lang=en

Ja mam juz kilka lat joya od MS - sidewinder precision 2, mozesz zapolowac na wersje z ff, ale to juz za troche wiecej kasy, joy nie do zdarcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie Saitek jakiś. Łukiem omijaj Logitecha ;)

 

Co do uzbrojenia to we wszystkich mosolotach rosyjskich bedzie to wyglądąło tak samo, nie licząc Su25 oraz Su25T. Podobnie jest w zachodnich zabawkach, jak opanujesz F15 to i A10 sobie poradzisz.

Edytowane przez KosiMazaki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...