Skocz do zawartości
bbc20000

O co w tym roku poprosiliscie pod choinke ?? :)

Rekomendowane odpowiedzi

ja prosilam o zestaw glosnikow Creative'a 5.1 z karta Sb Live !

juz dzis sobie kupilam :devil:  

ja lubie niespodzianki ale chyba wole sama dopilnowac co mam dostac...

o to samo poprosilem :) jutro dostane dopiero :/

 

Maly OT

a jaki wziales model 5100 czy P580??

P580 to jest nowsze 5100 z silniejszym subwooferem (5100 mial 12W a P580 17W). Calkiem Calkiem ten zestwik (mam P580) polecam:)

jutro sie dowiem bo dokladnie to im nie sprecyzowałem ;] powiedzialem tylko ze chce takie jak tatuś ma a on chyba ma P580€ ;]

 

 

good choice :twisted:

hehehe tatuś kupił mi tez P580 + SB Live! bo kupowal u kumpla w komputerowym :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja pod choinke mialem dostac siemensa s55 z kamerka razem z oplaconym abonamentem w idea mix do konca przyszlego roku a tu lipa :evil: okazalo sie, ze u nas w miescie w salonie skonczyly sie te telefoniki :( i cza czekac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O fuck, fuck, fuck. Za przeproszeniem dzisiaj [ciach!]o dostałem :/

 

- piżame

- i 50 zł

 

I reszta prezentów dopiero za 2 tyg. Ale jest na co czekać :] radek 9600 Pro i mx500.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja poprosilem o te dwie rzeczy :

-Radeona 9600 PRO [DOSTALEM :P]

-HuntKey HK-400 XP [Dostalem :P]

jest wypasik - jutro to zamontuje i bede testowal bo kupilem wczesniej w 4max radiatorki na pamieci GPU. mam nadizeje ze wyniki beda dobre :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja w sumie chcialem zeby mi sie caly czas wiodlo dobrze z moja dziewczyna - w sumie to dla mnie najwazniejsze :)

jeju jakby moja kochana to zobaczyla to bym chyba bo lbie od niej oberwal :( shame on me :oops:

a co do tego prazentu telefonu to go dostalem :D juuuuupiiiiii tylko tatusiek mi taki walek wyciol i powiedzial, ze jusz nie maja, ale spox :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja w sumie chcialem zeby mi sie caly czas wiodlo dobrze z moja dziewczyna - w sumie to dla mnie najwazniejsze :)

Ja bym tam nie chcial zeby mi w tym mikolaj pomagal :wink:. O dobre chwile z kobieta warto dbac samemu i innych samcow trzymac na dystans :twisted: !

 

Ja to chcialem jak w podpisie (te 21" 8) ) ale pod choinka sie tylko ksiazka i pachnidla zmiescily :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja w sumie chcialem zeby mi sie caly czas wiodlo dobrze z moja dziewczyna - w sumie to dla mnie najwazniejsze :)

Ja bym tam nie chcial zeby mi w tym mikolaj pomagal :wink:. O dobre chwile z kobieta warto dbac samemu i innych samcow trzymac na dystans :twisted: !

 

Ja to chcialem jak w podpisie (te 21" 8) ) ale pod choinka sie tylko ksiazka i pachnidla zmiescily :)

mi chodzi zeby mnie mikolaj i ja psychicznie jakos wspomagal a nie fizycznie :D a Ty juz jakies tu... tego... no wstydz sie

a chcialbys zeby Ciebie tak mikolaj dorwal??? no to .... rozumiesz sam.. :D :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja juz mam moje creativki 5.1 P580 i SB LIVE! normalnie wypasik ;D to jest to czego brakowalo mi w kompie :] 

pozdro ;] i wesolych swiat :]

hehe niezla jazda jest z tymi glosnikami, bo spodziewalam sie ze beda podobne do poprzednika (model5100) a tu zgacha :lol: bo sa o wiele lepsze - Przy 5100 jak sie zrobilo na 3/4 glosnosci to pierdzialy, a te sa super i graja zajebiscie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja dostalem rozwod rodzicow nie ma co zdecydowanie to sa udane swieta ...

Prze<span style="color:red;">[ciach!]</span>e.. wspołczuje :|

 

Ja chciałem dostac jaguara.. choelra ne dostałem .. :/ eh :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wunat wspólczuje :| .

 

PS: Od rodziców dostałem :: Neo+ (będzie w przyszłym tygodniu), spodnie Levis'a i dwie bluzy Reserved.

 

Od chrzesnego, chrzesnej, babć i dziadka :( dostałem kase i słodycze :).

 

Wystarczy mi, uważam że i tak za dużo porównując do mojego zachowania :?.

 

PS2: Chyba Radeonek 9500 u mnie zagosci za ta kase :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh wy tu tak o pieniadzach piszecie i piszecie, ze jak to wam ciezko, a takie prezenty. a ja w te swita dzieki pewnej osobie zrozumialme niektore rzeczy (chyba dorastam :sic: ). porownujac to co ja albo inni z forum dostali z prezentami innych widze, ze nie kazdemu sie tak powodzi jak nam i w kraju bida jak nie wiem co panuje (jak to moja sp. babcia mowila: az sie serce kraja :( ). Ta Osoba wlasnie nauczyla mnie pewnej waznej rzeczy w zyciu: przyjmowac prezenty jest spox, ale dawac jest milion razy lepiej. kiedy widze jaka radosc sprawilem innej osobie dajac jej jakis drobiazg to czuje cos takiego czego nie da sie opisac :? normalnie odechciewa sie brac, a chce jeszcze wiecej dawac.

pomyslcie troche bo swieta w sumie sa troche po to zeby zwolnic tempo i przemyslec pewne spawy.

wesolych swiat for all i oby zylo sie nam lepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moze byście jak już się tak strasznie chwalicie, to moze napsizecie, co swojej 2 połówce kupiliście :)

 

Ja swojej dziewczynie kupiłem złoty łańcuszek ( z białego złota- zółtego nie cierpi) na szyję, a na mikołajki takiż sam ( inaczej wygląda, ale kruszec identyczny) na rekę :) Lubię ją widzieć ubraną TYLKO w te błyskotki :D No, a że miałem dzisiaj wolną chatę, to trochę jej dałem jeszcze przyjemności 8)

 

A od niej dostałem książkę Nikt nie wyjdzie ztąd żywy ( zaj.... się cieszę, bo gdzieś moją wcieło ze 4 lata temu) i portfel Adidasa do tego czarny ( Black for the Blackness :twisted: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja dostalem rozwod rodzicow nie ma co zdecydowanie to sa udane swieta ...

Przykro mi :( Nie znam twojej rodziny, więc nie ma co komentować :oops:

 

 

PS- ja dostałem kosmetyki ( kilka paczek), czekoladki, figurkę aniołka ( a to dopiero LOL :lol: ), no i podwójny breloczyk w kształce serca ( dam połówkę swojej dziewczynie trochę później- niech się pocieszy tym, co dostała na razie :P). W sumie skromne były te święta, kasy nie dostałem nawet :? Ale i tak nie nażekam, bo starzy na codzień są do mnie jak najbardziej ok, sponsorują studia, utrzymują i jescze dają samochodami czasem pojeździć, że o reszcie nie wspomnę. Dla mnie super jest, szczególnie ostatnie 2 miesiace ( my love love love :twisted: ) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...