Skocz do zawartości
bbc20000

O co w tym roku poprosiliscie pod choinke ?? :)

Rekomendowane odpowiedzi

a ja juz mam moje creativki 5.1 P580 i SB LIVE! normalnie wypasik ;D to jest to czego brakowalo mi w kompie :] 

pozdro ;] i wesolych swiat :]

hehe niezla jazda jest z tymi glosnikami, bo spodziewalam sie ze beda podobne do poprzednika (model5100) a tu zgacha :lol: bo sa o wiele lepsze - Przy 5100 jak sie zrobilo na 3/4 glosnosci to pierdzialy, a te sa super i graja zajebiscie

no to zauwazylem bo dwoch kumpli ma zestawy 5100 ;]

 

a moze powiecie co kupiliscie swoim rodzicom cio?:P

ja tatusiowi kupiłem myszke optyczną a mamusi perfumik w takiej zajefajnej buteleczce imitującej piramide :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja sie pochwale:

- kaska (od ojca)

- kosmetyki (od babci)

- skarpetki homemade by babcia :lol:

- 50CD na spindlu (od babci) :lol:

- pizama (od dziewczyny)

- 6-cio pak Carlsberga (od babci) :lol:

- zestawy kosmetykow (od dziewczyny)

 

Ja kupilem dziewczynie:

- ciuchy w Orsay

- zagar scienny w IKEA

 

Wystarczy jak dla mnie :wink: Tak naprawde najbardziej mnie cieszy sam fakt oraz ubostwiam mine mojej dziewczyny jak dostanie cos czego sie w zyciu ide mnie nie spodziewala :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, musialem sobie zrobic prezent sam w tym roku :twisted: dostalem jakies ciuchy a nie o to poprosilem Mikolaja!

 

Takze dla mnie ZALMAN 7000A-ALCU, MAXTOR SATA 120GB i SUNBEAM LIGHT CATHODE niebieski kolor :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...