Skocz do zawartości
Xanagaz

Zdjęty radiator z grafiki = koniec gwarancji

Rekomendowane odpowiedzi

Ma do mnie przyjsć koleś i zobaczyć dysk bo coś się z nim krzaczy. Mam zamontowany na grafice radiator od PIII na sznureczek, ale bardzo dobrze się trzyma, zero luzów. Czy ten koleś może się dopieprzyć do tego, że na grafice jest inny radiator niż standardowy :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zalezy jak potraktowane to bedzie... bo w niemal kazdej gwarancji jest napisane, ze traci sie ja poprzez m.in. samowolne dokonanie przerobek (a nie przez "wyspecjalizowany" serwis)... jesli wie, ze karte kupowales tez u niego, to moze byc klops :?

 

Jesli to mozliwe, to sprobuj powrocic do oryginalnego coolerka na VGA na czas jak ten koles u ciebie bedzie albo pozycz inna grafe od kumpla... choc nie jest powiedziane, ze sie dowali, ale wiesz ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma do mnie przyjsć koleś i zobaczyć dysk bo coś się z nim krzaczy. Mam zamontowany na grafice radiator od PIII na sznureczek, ale bardzo dobrze się trzyma, zero luzów. Czy ten koleś może się dopieprzyć do tego, że na grafice jest inny radiator niż standardowy :?:

Witam, lepiej zdemontuj ten radiator ( inferujesz fizycznie w sprzet ) na czas pobytu tego serwisanta u Ciebie, dociekliwi i upierdliwi to osobnicy, wiec lepiej z nimi nie zadzierac :D

PZDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ojej, przyjdzie na chwilke, to ty ciach, ciach, ciach wsadzasz rivke i gotowe... tylko jeden bajer :> mam nadzieje, ze nie masz teraz ATi, bo cie bedzie czekac przeinstalowanie sterow w najlepszym wypadku polaczone z czyszczeniem rejestru, w najgorszym czekac bedzie Cie reinstall windozy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, spoko 8)

Teraz mam Radeona 9800XT (żart :lol:), mam teraz Gf3Ti200.

Plan już mam: koleś dzwoni i mówi, że zaraz będzie to ja szybciorem do kolegi po kartę i już po sprawie, potem wrzucam jakiś bajer, że pożyczyłem mu kartę bo chłopak chciał sobie pograć w lepsze gry i po sprawie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, spoko 8)

Teraz mam Radeona 9800XT (żart :lol:), mam teraz Gf3Ti200.

Plan już mam: koleś dzwoni i mówi, że zaraz będzie to ja szybciorem do kolegi po kartę i już po sprawie, potem wrzucam jakiś bajer, że pożyczyłem mu kartę bo chłopak chciał sobie pograć w lepsze gry i po sprawie

Przecież się nie będzie pytał "czy Pan przypadkiem nie kupował u nas karty graficznej :?: ". Z resztą powinno go to walić co masz na grafie itd. dopóki Ci się ona nie zwali i nie pójdziesz z reklamacją :wink: Ale lepiej na zimne dmuchać i strzec się serwisantów :lol:

 

Pozdrawiam :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xanagaz :arrow: A moze powiedz co i jak ci sie z tym dyskiem "krzaczy", to moze cos poradzimy i nie bedziesz musial sie stresowac serwisantem :?: ;-)

dimek - w sumie masz racje :> :> :> pewnie poradzimy hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...