Skocz do zawartości
horiz0n

IRQ_NOT_LESS_OR_EQUAL

Rekomendowane odpowiedzi

witam

 

czy ktos sobie poradzil z tym errorem ? bo mnie juz ch*j strzela, przeinstalowalem windowsy bez APIC-a, caly sprzet przetestowalem w innym kompie pokolei a ten dalej sie wywala.

 

plyta: 8rda+

proc: barton 2500

system xp corp. en.

grafika: gf 440mx

 

pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eh nie wczytales sie to jest xp i jest sp1 oraz wszystkie update, sdi nie mam i nie jest to kwestia sieciowek

a tego:

http://support.microsoft.com/default.aspx?...3&Product=winxp

 

tyle ze w tym tekscie ms sam chyba za bardzo nie wie jak sie rozprawic z tym problemem.

a analizowales ten przypadek?? "Inne możliwe przyczyny tego błędu to niezgodny sterownik urządzenia, ogólny błąd sprzętowy i niezgodne oprogramowanie. " bo tak moze wyskakiwac rownie dobrze jak masz przekreconego proca itp itd (jak dla mnie ten blad to temat rzeka)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak analizowalem wszystkie sprzety po kolei, na 95% xp burzy sie o niezgodny sterownik albo o sprzet ktory nie jest na liscie HCL.

 

w win2k3 takich akcji nie ma.

 

btw. wie ktos jak 2k3 zmusic zeby mi zainstalowal Kasperskiego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem to na win 2k. Tyle ze ja mialem konflikt irq na 16 (grafa z dzwiekowa). Wywalilem usb (na razie nie potrzebne) przeinstalowalem dzwiekowe (fizycznie - wyjalem ja i wlazylem). I zmnienila se irq. Nie mam juz tego. Mam za to bardzo zadko inny blad ale to inna historia... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) btw. wie ktos jak 2k3 zmusic zeby mi zainstalowal Kasperskiego ?

Pod w2k3 dziala Kaspersky ale w wersji "for Windows NT server" - aktualna wersja to chyba 4.5.0.8. Poszukaj na www.kaspersky.pl .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...