Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie nie moge sie zdecydowac. Mam maxtora L6080J4 - 80 gb 2 mb cache na starych lozyskach ( DX740 ).

Warianty:

1. Uzywac go jako kieszen a kupic: kontroler s-ata i raptora 36 gb ( troche maly przyrost miejsca ;( )

2. Poczekac az stanieja raptory i kupic tak jak wyzej tylko 2 dyski w raid

3. Kupic kontroler z obsluga raid na ata133 i dokupic drugiego maxtora 80 gb z 2mb cache ( dx740 juz raczej nie dostane, czy dobrze bedzie dzialac z DiamondMax Plus 9 2mb cache ? )

4. Kupic 80 gb kawiora z 8 mb cache i nie tworzyc raid'a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie nie moge sie zdecydowac. Mam maxtora L6080J4 - 80 gb 2 mb cache na starych lozyskach ( DX740 ).  

Warianty:

1. Uzywac go jako kieszen ...

a jak kieszen masz na mysli :?:

bo jak taka zwykla RH-06 to zapomnij - minimum zeby szyfladka byla Alu a najlepiej i szufladka i ramka Alu - o wentylatorku to nawet nie wspominam

 

to tak BTW zeby nie bylo potem lamentu ze dysk sie ugotowal :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie najczesciej ale najwiecej ludzi o nich pisze wiec sie tak wydaje ;)

 

btw sector jakie miales temp dyskow?

no sporo ;o niby cos ok. 40°c ale jak dotykalem to fest ciepły ! :)

moja barakuda teraz ma ~30°C i jest spoko ! mam nadzieje ze wymienia mi mojego wdc @ b 7200.7 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...