Skocz do zawartości
snaj*

Live! i kilka spraw z nim zwiazanych !!

Rekomendowane odpowiedzi

1. No normalnie czerwona goraczka mnie zalewa !! Nie wiem o co chodzi, specjalnie odinstalowuje karte, drivery, sprzet na czysto instaluje drivery i OK wykrywa karte ladnie sie insstaluje, w sprzecie mam Creative Sound Blaster Live! Series !!!! I teraz sobie odpalam LiveDrvUni-Pack(eng) i ten wywala mi na dzien dobry :

Setup could not detect any Sound Blaster Audio card on your system !!

i tym pieknym akcentem konczy instalke !!!!

Pierwszy raz z jakimkolwiek sprzetem mam cos takiego na 2000Pro !!!

Ktos wie o co mu biega ????

 

2. Youk-pax i te stery do przerobienia na a2 czemu w nich sa same znaki zapytania, podkreslini i inne krzaki ??!! Nie ma nigdzie normalnej eng wersji ?? i jak sie w tych krzakach polapac zeby sieczki w systemie nie zrobic ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK sprawdze a teraz kolejne pytania :

3. Jest jakas stronka na ktorej po ludzku w jezyku angielskim bedzie opis instalki

YouP-a i tych drugich sterow, bo te hieroglify po finsku, japonsku czy w jakim tam innym jezyku

nic poza obrazkami nie pokazuja, a ja jednak wole wiedziec co w tej chwili robie ze swoim kompem

4. Mam AverMedia TVStudio i jak siedzi wlaczona do kompa to mam ciagle szumy, trzaski i inne ciekawe

efekty w glosnikach i sluchawkach, ktore nasilaja sie wraz z chwila gdy procek zaczyna cos robic

- obpalam jakis program itp. Da sie to w jakis sposob wyeliminowac ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wejdz na strone creativa, jest tam cos jak windowsupdate... dziala dobrze. bo znalezc tam aktualna wersje sterow to troche ciezko (pliki jak sie wie gdzie to są, ale na stronach creativa nic o nich nie ma...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te stery obadam jak znow wroce na stalke :]

Natomiast rozwiazalem problem 4. Live! + TV

Mixer z SB ma fajna ceche, otoz zapamietuje indywidualne ustawienia podczas dzialania okreslonych programow :] i z tego skorzystalem.

Podczas dzialania Windy robie Mute dla LineIn i juz jest calkowita cisz , zadnych trzaskow itp., natomiast po odpaleniu tunera spowrotem wlaczam LineIn. Jak sie okazalo po tych zabiegach juz ciagle pod Winda LineIn bedzie wylaczone i bedzie wylaczalo sie po wylaczeniu tunera, a wlaczalo samoczynnie przy wlaczaniu tunera :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...