Skocz do zawartości
Demboch

Na co musze uwazac przy zdejmowaniu radi/wentylatora z grafy

Rekomendowane odpowiedzi

No walsnie mam pytanie ... jak juz pewnie sie zorinetowaliscie jestem raczej nieobcykany w takich sprawch a wiec moje pytanie ...

mam grafe z podpisu i chcialbym z niej zdjac radiator i nie wiem jak sie do tego zabrac i an co zwrocic uwage .... i chcialbym zaczerpnac waszych rad .... prosze o pomoc ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli jest przykrecony/przyczepiony na kolkach to problemu nie ma... Nie rtzeba kombinowac... Jak wyjmiesz kolki itp to lekko nim poruszaj i po chwili sam odejdzie.

 

Jesli jest przyklejony to byl topic o wkladaniu do zamrazarki - znajdz go gdzies...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-Yamroz- mysle ze samo ruszanie kolkamie nie pomoze :? trzeba je scisnac z jednej strony np szczypcami a z drugie pociagnac

Napisalem ze jak wyjmie kolki to niech troche porusza bo czasami moze sie mocno zaspawac ta breja co oni zwa pasta...

 

Myslalem ze wie jak sie kolki wyjmuje, to nawet moj 12 letni brat sam bez pomocy zrobil...:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli jest przykrecony/przyczepiony na kolkach to problemu nie ma... Nie rtzeba kombinowac... Jak wyjmiesz kolki itp to lekko nim poruszaj i po chwili sam odejdzie.

 

Jesli jest przyklejony to byl topic o wkladaniu do zamrazarki - znajdz go gdzies...

imo sto razy lepszy sposob to pobawic sie suszarka, trza tylko ustawic najwolniejsa moc na suszsarce i wiac na radiator a nie np na kondensatory bo wtedy mozna cos zjarac, sposob szybki i latwy, zabawa trwa wtedy kolo 5 minut a w zarazarce to chyba imo troche mniej bezpieczniej ( sie zamoczy) i dluzej trwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...