Skocz do zawartości
GreenAngel

Napięcia zasilacza, a jakość obrazu na monitorze

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się czy jest związek pomiędzy zasilaniem podawanym przez zasilacz na kartę graficzną , a jakością wyświetlanego obrazu. Ja mam dziwne napięcia np. 3,3V na 3,46! I myśle że takie napięcie podane na mego GF2MX powoduje to że na wyjściu analogowym są tworzone zniekształcenia, które na monitorze wyglądają jak fale wychodzące z boku ekranu

 

Mam obudowę CODEGEN 230W

Moje napięcia

 

core 1 1,67

core 2 2,51

+3,3 3,46

+5,00 4,92

+12,00 12,13

-12,00 -11,67

-5,00 -4,91

 

Podajcie swoje obudowy i MB oraz napięcia jakie macie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIE NIE MAM ŻADNYCH LAMPEK, GŁOŚNIKÓW - NIE JESTEM GŁUPI ŻEBY NIEZORIENTOWAĆ SIĘ ŻE TO MOŻE BYĆ COŚ TAKIEGO! Problem próbuję rozwiązać od dawna i wyeliminowałem wszystkie inne przyczyny fal na ekranie

 

Podajcie jakie macie napięcia i zasilacze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Primo: NIE KRZYCZ ! :evil:

Secundo: Napięcia masz dobre i to raczej nie wina zasilacza, chociaż bardzo łatwo to sprawdzić wymieniając go na inny (np. 300W). Wina może leżeć prędzej w samym monitorze albo np. w kablu do niego - sprawdzisz to podłączając monitor do inego komputera. :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wina może leżeć prędzej w samym monitorze albo np. w kablu do niego - sprawdzisz to podłączając monitor do inego komputera

Oraz niech sprawdzi na innej karcie graficznej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...