Skocz do zawartości
spx

xp 2000+. thorton to czy t-bred? i czemu tylko 1,25 ghz?

Rekomendowane odpowiedzi

czy da sie po oznaczeniu rozpoznac na jakim rdzeniu jest procesor? AXDA2000DUT3C. druga sprawa dlaczego przy uruchamianiu i we wlasciwosciach systemu pokazuje mi ze mam procesor 1,25 ghz? mam solteka sl-75frn2. moze cos trzeba zmienic ? zworki jakies? czy cos w biosie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego com wyczytal to palomino jest zblizony do kwadratu a zarowno t=bred jak i thorton sa prostokatne. a czy AXDA nie znaczy ze jest to t-bred? moze jest jakis inny sposob? softwareowy najlepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego com wyczytal to palomino jest zblizony do kwadratu a zarowno t=bred jak i thorton sa prostokatne. a czy AXDA nie znaczy ze jest to t-bred? moze jest jakis inny sposob? softwareowy najlepiej.

axda to t-bred

mozna przez cpu-z

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Palomino jest kwadratowy, Thoroughbred, Thorton i Barton są prostokątne, ale Barton troche dłuższy.

Można je poznać sprawdzając na oznaczeniach jakie mają napięcie, FSB i lie L2.

 

AXDA2000DUT3C

U - napięcie 1,6v

3 - L2=256Kb

C - FSB=266MHz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego by wynikalo ze w Proline we Wrocku wcisneli mi t-breda za cene thortona. myslicie ze wymienia uzywanego?

 

...

 

Wymienili bez gadania. widocznie pomylka ;p thx za porady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...