Skocz do zawartości
aster

Najglupszy temat roku 2003 na forum.tweak. GLOSUJCIE TUTAJ!

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba tematy pana GRAHAMA  :lol:

Nie pamiętam już, ale to chyba on założył topic o gościu który mieszkał w akademiku z dwoma gejami, a później dowiedział sie że miał zbyt częstą penetracje odbytu :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestes nowy na forum/udajesz/dopiero sie zarejestrowales ? ... bo jak naprawde zobaczyles to forum dopiero w grudniu to sie tobie dziwie. Mnie ten topic niczym nie rozsmieszyl a byl wrecz smutny :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

smutny nie smutny dla mnie obojetny ...

 

jednak jego odswiezenie to juz sprawa zenujaca !

 

i faktycznie dla mnie calosciowo ten temat jest glupi bo wkoncu gengiszianken nie odszedl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestes nowy na forum/udajesz/dopiero sie zarejestrowales ? ... bo jak naprawde zobaczyles to forum dopiero w grudniu to sie tobie dziwie. Mnie ten topic niczym nie rozsmieszyl a byl wrecz smutny :/

jestem dluzej na tym forum niz ty.... :lol:

 

spojz sobie moze na ten oto PROFIL

 

i wszystko jasne nie ? - tylko przeszkadza temu profilowi ten podpis :? :>

 

 

dla mnie ten topic to byla jedna wielka zenada i smiech na sali - beka jak nic i nic tego nie usprawiedliwi :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze troche nie na temat ale chcialbym napisac ze na tweaku tematy sa i tak w miare "mondre" Wlasnie czytam inne forum (nie chce reklamowac ) ale jest tam temat dotyczacy filmu klatka pt KLATKA --> PIERWSZE WRAZENIA i oto tresc tego tematu jak dla mnie ROTFL

Autor: zioberkson (--.---.--.---)

Data:  23-12-03 16:36

 

Ja mam w sumie mieszane uczucia co do tego filmu... Taki <span style="color:red;">[ciach!]</span>a sam nie wiem jaki... Ale ogólnie może być.

:P :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...