Jump to content
Sign in to follow this  
aster

Najglupszy temat roku 2003 na forum.tweak. GLOSUJCIE TUTAJ!

Recommended Posts

wydaje mi sie ze teraz kiedy zostalo wymienonych juz tyle topickow zalozyciel tego tematu moglby zrobic glosowanie ... byloby ladniej lepiej i bardziej przejrzyscie ....

Jad dla mnie to najlepsze było:

-techniczne pytanie

- czy sikałeś do umywalki

Brawa dla autorów tych tematów.

Chyba tematy pana GRAHAMA  :lol:

Nie pamiętam już, ale to chyba on założył topic o gościu który mieszkał w akademiku z dwoma gejami, a później dowiedział sie że miał zbyt częstą penetracje odbytu :lol:

IMO sućkie są calkiem sympatyczne łacznie z tym :/

Jestes nowy na forum/udajesz/dopiero sie zarejestrowales ? ... bo jak naprawde zobaczyles to forum dopiero w grudniu to sie tobie dziwie. Mnie ten topic niczym nie rozsmieszyl a byl wrecz smutny :/

smutny nie smutny dla mnie obojetny ...

jednak jego odswiezenie to juz sprawa zenujaca !

i faktycznie dla mnie calosciowo ten temat jest glupi bo wkoncu gengiszianken nie odszedl.

graham człowiekiem roku buahaha :P, Tylko chłopak się wygraną nie nacieszy bo ma bana :D.

PS: Moze by tak w nagrode dac mu szanse posiedzenia przez tydzien na tweak?:D Zobaczymy czy zmadrzal...:P

Może konkurs na najgłupszego/najśmieszniejszego forumowicza ;) :?:

Jestes nowy na forum/udajesz/dopiero sie zarejestrowales ? ... bo jak naprawde zobaczyles to forum dopiero w grudniu to sie tobie dziwie. Mnie ten topic niczym nie rozsmieszyl a byl wrecz smutny :/

jestem dluzej na tym forum niz ty.... :lol:

spojz sobie moze na ten oto PROFIL

i wszystko jasne nie ? - tylko przeszkadza temu profilowi ten podpis :? :>

dla mnie ten topic to byla jedna wielka zenada i smiech na sali - beka jak nic i nic tego nie usprawiedliwi :lol:

Moze troche nie na temat ale chcialbym napisac ze na tweaku tematy sa i tak w miare "mondre" Wlasnie czytam inne forum (nie chce reklamowac ) ale jest tam temat dotyczacy filmu klatka pt KLATKA --> PIERWSZE WRAZENIA i oto tresc tego tematu jak dla mnie ROTFL

Autor: zioberkson (--.---.--.---)

Data:  23-12-03 16:36

Ja mam w sumie mieszane uczucia co do tego filmu... Taki <span style="color:red;">[ciach!]</span>a sam nie wiem jaki... Ale ogólnie może być.

:P :P

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Aktualności

Artykuły

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.