Skocz do zawartości
fipa

Uruchamianie się Windows XP - przeglądarka ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :!:

 

Mam Windows XP. Jest czysty, bo świeżo po formacie. Po zainstalowaniu MyIE2 (funkcjonalna nakładka na Internet Explorera) system uruchamia się dużo dłużej. Wcześniej tak nie było. Dokładnie to zaraz przed pojawieniem się pulputiu to długo (około 1 min) jest czły czas jasno-niebieski ekran (taki, co jest napis "Zapraszamy" tylko bez tego napisu). Jak tylko się ten ekran pojawi, to jest dźwięk oznajmiający uruchomienie się systemu i tak czeka nie wiem na co (czerwona dioda ani nie miga ali nie świeci). Dopiero po około minucie przez chwilę miga i pojawia się pulpit.

 

To mnie bardzo wkurza. Co może być tego przyczyną i jak to zlikwidować :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozliwe ze skopany jest to co instalujesz. mozesz tez sprobowac skorzystac z BootXP do przystieszania proscesów uruchamiajacych wina. W sieci latwo to znajdziesz. No chyba rze to wina strzetu ale to malo prawdopodobne. Moj znajomy ma tak ze mu ten pasek ladowanie { niebieski przy startcie] tak dlugo sie laduje az nie nadusi czegos na klawiaturze. tak samo z kazdym sys opartym na NT. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co zainstalowałem jest raczej dobre, ponieważ u moich kumpli (a mają to ode mne) wszystko dziala bez zarzutu. Tego BootXP nie umiem uzywać (kidyś próbowałem i nic nie pomógł), więc sobie daruję.

 

Może ktoś jeszcze się wypowie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma jedną propozycje wywalić w kosmos IE i zaistalować normalna przedlądarke Mozilla albo Opera i po problemie.

IE wywalic z XP sie nie da. A MyIE jest normalną przeglądarką. Od najnowszej wersji oprócz nakładki na IE może działac również na silniku mozilli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma jedną propozycje wywalić w kosmos IE i zaistalować normalna przedlądarke Mozilla albo Opera i po problemie.

IE wywalic z XP sie nie da. A MyIE jest normalną przeglądarką. Od najnowszej wersji oprócz nakładki na IE może działac również na silniku mozilli.
jak sie nie da -polak potrafi :D(od czego jest linia polecen i DOS :D-ja swojego wywalilem jak mi sie strona startowa caly czas zmieniala (jakiegos syfa zlapal jak to ie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma jedną propozycje wywalić w kosmos IE i zaistalować normalna przedlądarke Mozilla albo Opera i po problemie.

IE wywalic z XP sie nie da. A MyIE jest normalną przeglądarką. Od najnowszej wersji oprócz nakładki na IE może działac również na silniku mozilli.
jak sie nie da -polak potrafi :D(od czego jest linia polecen i DOS :D-ja swojego wywalilem jak mi sie strona startowa caly czas zmieniala (jakiegos syfa zlapal jak to ie)
Folder Internet Explorer z program files można wywalać do woli. Jest on praktycznie do niczego nie potrzebny. Cały IE(silnik) siedzi w systemie i jesli coś będzie chciało z niego skorzystać(np. wykorzystując jakąś jego dziure) to i tak skorzysta i zaatakuje system.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...