Skocz do zawartości
Pyza1987

Jak Kręcić ATHLONA 1200 ???

Rekomendowane odpowiedzi

Mam ATHLONA 1200 na płycie głównej Asus a7v8x-x. Napiszcie jak najlepiej go podkręcić. Czy one wogóle dobrze się kręcą. Jakie napięcie, dopuszczalna temp. itp A czy wogóle na tej płycie da się zmieniać napięcie pamięci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh mistrzu wydaje mi sie ze i tak ten post bedzie usuniety przez jakiegos tam z adminow. Kreci sie go tak samo jak athlony 1000, xp czy siakies tam wez poszukaj na bank znajdziesz, jestg jeden taki post kiedys widzialem jak krecic elegancko opisany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... no cudów to ty z nim stary nie porobisz. Procek był jak na swoje czasy mocny ale kręcić go... hmmm... no wiesz... te procki się raczej nie kręciły specjalnie więc określenie że kręci się go tak samo jak athlony xp jest troszke dziwne, ale w zasadzie słuszne. Jeśli chodzi o podkręcanie to w ogóle nikt ci nigdy nie powie jak to dobrze robić. Po prostu robisz i patrzysz czy wszystko działa, starasz się o jak najlepsze fsb przy najniższym napięciu i uważasz na temperaturę a reszty ci nikt nie powie. Z napięciem to staraj się tylko nie przekraczać 2V i raczej wsio powinno działać. Żadnej większej mądrości ci tu nie napisałem, reszty sobie poszukaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...