Skocz do zawartości
mongothealien

tatuaż, piercing - uzależnia?

tatuaz, piercing - uzaleznia?  

4 użytkowników zagłosowało

  1. 1. tatuaz, piercing - uzaleznia?

    • tatuaz, piercing - nie, dziekuje...
      24
    • mam jeden i chce wiecej :wink:
      11
    • w nie widocznym miejscu - owszem - gdzie indziej to kapa
      10
    • po co ci to - bedziesz wygladal jak wisniewski !?
      30


Rekomendowane odpowiedzi

Slayer: pewnie zauważyłeś, ze tatuaż przeszedł doś sporą ewolucję od czasów plemiennych murzynów, wybijanych przez niemców mumerów na ramionach żydów, więziennych tatuaży robionych szpilką z naeiniętym kawałkiem nitki , ( tutaj można się na maź rozpisać ).

wpisz na googlach tatoo, poprzeglądaj galerie - zmienisz zdanie.

 

Pocahontas: dałem sobie spokój - stary jestem a kazali mi jakieć dziwne pompki i żabki robić - to nie dla mnie

( zapomniałem podpis zmienić, na treningi w klubie już nie chodzę ale miasto zostało :wink: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

brakuje odpowiedzi, ze tatuaze tak, a piercing nie

no i ze mam kilka tatuazy, w widocznych miejscach tez i moze zrobie wiecej

 

nastepnym razem trzeba dokladniej ankiete ukladac

Dokladnie tak, mimo checi udzialu w ankiecie nie moglem tego zrobic poniwaz brakuje opcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja się przymierzam do jakieś dziarki, mam już nawet kilka pomysłów, ale nie idę z tym do salonu lecz do kumpla, bo w salonie sporo kosztuje to co ja chce ;]

Jezeli bedzie to robil maszynka samorobka (ze struny od gitary i korupusu od dlugopisu) to ja bym podziekowal. Na czyms takim jak tatuaz (co zostaje na cale zycie) wole nie oszczedzac - isc do studia, zaplacic te 200-300 zl, ale miec ladny i porzadny tatuaz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolców mam 5, tatoo jedno na przedramieniu robione domową maszynką przy domowej wódce - nastepny robię w studio :D

Moim zdaniem to jak sport ekstremalny: spróbuj znaleźć pracę z 5 kolcami w uszach - ja szukam ponad rok :?

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja się przymierzam do jakieś dziarki, mam już nawet kilka pomysłów, ale nie idę z tym do salonu lecz do kumpla, bo w salonie sporo kosztuje to co ja chce ;]

Jezeli bedzie to robil maszynka samorobka (ze struny od gitary i korupusu od dlugopisu) to ja bym podziekowal. Na czyms takim jak tatuaz (co zostaje na cale zycie) wole nie oszczedzac - isc do studia, zaplacic te 200-300 zl, ale miec ladny i porzadny tatuaz

ta maszynka jest normalna, nie jakaś kombinowana, koleś robi te tatuaże

"zawodowo" tylko że w domu a dla znajomych ma duże zniżki ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jest chorego w tatuazach? Wiecej tolerancji, panowie.

 

Sam nie posiadam zadnego tatoo ani nie planuje wizyty w Indians art ;) ale tez nie oceniam ludzi tylko na podstawie tego ze maja kolczyka w nosie albo dziare na ramieniu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie też jest to chore.

No cóż jedni robią sobie sznyty, inni tatuaże a inni Bóg wie co.

Ja mam sznyta na nadgarstku lewym, przez przypadek zrobi0ny przez kumpla w stanie upojenia alkoholowego... + 2 oparzenia i mam twarzyczke na nadgarstq... dziwnie to wygląda ale ludzie się nie czepiają...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pewnych przemysleniach (suto zakrapianych % ;) ) doszedlem do wniosku, ze chyba zdecyduje sie na tatuaz na ramieniu...

 

... ale moge zmienic zdanie jak sie jutro obudze wiec nie trzymajcie mnie za slowo :D

 

Pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta tylko ze jak przybierasz mase po "wspomagaczach" to tatoo staje sie okropny i to najlepszy wypadek bo jak nie to rozstepy sie zaczynaja:D

 

a co do tatoo wracajac to chcialbym miec taki jak gorg c. w filmie od zmierzchu do switu. Ogolnie rozsadny tatoo to zajebista sprawa ale kolczykow nie toleruje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w topiku o spotkaniu w katowicach kisio poprosił o foty nojego napisiku na brzuszku, oto one:

pierwsza część / pierwsze podejście - konturek:

Dołączona grafika

druga szęść / wypełnienie

Dołączona grafika

trzecia część za tydzień -teraz wygląda max kijowo - sama krew na skórze, póżniwej będą strupli ale jak się podgoi to napewno się pochwalę....

w międzyczasie - nowy kolec w nosq:

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm zrobilem sobie kiedys kolczyk w uchu po czym tego samego dnia wyjalem bo mi sie nie podobalo. i zadnego piercingu nie zamierzam juz w zyciu robic. co do tatuazy to raczej tez nie, ewentualnie za kilka lat cos na ramieniu czy cos.

ogolnie nie przeszkadza mi jak ludzie maja kolczyki/tatuaze chyba ze naprawde przesadzaja (widzialem zdjecia ludzi calkowicie poklutych i wytatuowanych - imho przesada i kijowo wyglada).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja bliska "przyjaciółka" ( :D ) ma kolczyki po 2 w jednym uchu i mi to nie przeszkadza...ale kolczyki u facetów jakoś tak nie za bardzo...(a zresztą...faceci nie muszą mi się podobac...jak chcą, to ok, ich sprawa)

Co do tatuaży, to sam mam zamiar zrobić sobie nieiwelki na ramieniu..prawym... Zrobię to chyba już w te wakacje i będzie anpewno to jakiś motyw z dalekiego wschodu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...