Skocz do zawartości
goram

Jaka karte dzwiekowa wybrac

Rekomendowane odpowiedzi

Moge na nia przeznaczyc okolo 250 zl.

Zastanawiam sie nad:

 

Herculesem GS Fortissimo III i Creative Sound Blaster Audigy ES bulk.

 

Na ktorej uzyskam lepsza jakosc dzwieku ?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

duużo było na ten temat;

miałem Audigy ale wobec wielu konfliktów sprzętowych i ze sterami pozbyłem się jej;

obecnie jestem szczęśliwym posiadaczem herculesa fortissimo :D - dużo słucham mp3 - mogę z czystym sumieniem polecić !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli do gier - szczegolnie chodzi mi o EAX lepsza jest ?!

1. Fortissimo III

czy

2. SB Audigy Player

obie za okolo 240zl !!

Nie chodzi o mp3 bo do tego kazda muza jest dobra, ale o EAX i gry.

 

PS. Odpalam U2 z EAXem na moim Live! i mam takie trzaski ze przykro !!! Czy ktos wie dlaczego i jak to wyeliminowac ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli do gier - szczegolnie chodzi mi o EAX lepsza jest ?!

1. Fortissimo III

czy

2. SB Audigy Player

obie za okolo 240zl !!

Nie chodzi o mp3 bo do tego kazda muza jest dobra, ale o EAX i gry.

 

PS. Odpalam U2 z EAXem na moim Live! i mam takie trzaski ze przykro !!! Czy ktos wie dlaczego i jak to wyeliminowac ??

Fortissimo do WSZYSTKIEGO!! zarowno gry, muza jak i filmy beda super odtwarzane....a porownujac do Audigy 1 to wogule nie ma co gadac...z Audigy 2 to jeszcze moze konkurowac(ale ta cena Audigy2 :? )...a po drugie dzwiek 7.1..mowie ci muza na 8 glosnikach(w moim przypadku 9 - 2x subwoofer:) jest full wypas..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a u mnie hercules pracuje w stereo :-)

wzmacniacz 2x100W + korektor + odpowiednie glosniki do tego :-)

full wypas. a mp3 nie slucham od dluzszego czasu bo na takich glosnikach slychac wielka roznice miedzy audiocd/wav/ape i mp3.. na tych ostatnich uszy mi wiedna :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jak mam zamair kupwoać głośniki creative to chyba z karom creative będom lepiej wspułpracowac?

cos Ty...nie ma roznicy z jaka karta glosniki...sam mam herca fortissimo 7.1...glosniki mam creativy inspire 5300 5.1 (podlaczone jako 5.1), a teraz na swieta dokupilem Creativy Inspire P380 2.1 i podlaczylem do brakujacego wyjscia(jako tylne)...i w ten sposob mam 7.1(a wlasciwie 7.2 bo 2 x sub)..polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.frazpc.pl/artykuly_wyswietl/123-88 - ja jednak uwazalbym z Fortissimo  :?

w tym tescie cos skopali, sam zreszta autor napisal ze jakies problemy mial. Przeczytaj tez komentarze pod tym artykulem dotyczace testu. Warto tez sobie ten test przeczytac http://www.mojepc.pl/news/?cid=4&nid=912

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...