Skocz do zawartości
prot

krecenie sapphire radeon 9600pro

Rekomendowane odpowiedzi

odpalilem powerstripa i tu pisze ze 297/398

czy to nie za malo?

jakie jest fabryczne taktowanie tej karty ? :?

Ja też próbowałem PowerStrip'a i miałem podobne przejścia - najlepiej podkręcać RadClocker'em z Omeg lub RedLine'm o Saphire'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam teraz na suwaku mozliwosc podkrecenia do 700 tym radlockiem to zaczynamy zabawe :P

mam nadzieje ze jej nie zjaram

a wracajac do pytania o bios karty mozna wgrac do niego jakis... :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie z innej beczki ale o podobnym zabarwieniu. Na jakich sterownikach jezdzicie przy podkrecaniu karty graficznej(oczywiscie chodzi o ATI)??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OT

 

sorki ze tutaj ale w poprezdnim poscie nikt nie odpowiedzial :(

 

czy u was red linker tez nie dziala plynnie tzn nie moge podkrecac np co 1-2mhz tlyko od razu co 7-10mhz a to troche niebezpieczne :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam Radka 9600 PRO [Power Color] i tez na poczatku mialem 297 na 398 wiec z tym jest ok. Ja [bez dodatkowego chlodzenia] mam to co w podpisie, ale uwazam ze da sie jeszze wiecej wyciagnac... Jakies 480 // 700 to spokojnie. A jak tylko qpie jakies radiatorki na pamieci [OCZ] to bede krecil i powiem co i jak...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie przy 720mhz (na pamieciach) pojawiaja sie juz bledy zalozylem nawet radiatorki na pmiatki ale nic to nie dalo tazke u mnie jak na razie max 710 :? :(

 

tzn bledy sie pojawiaja tylko w jednym tescie 3dmark 2003 Mother Nature, w pozostalych jest ok no i w grach jest w sumie ok :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no juz taktuje 420/550 i narazie idzie spoks zobaczymy ile pkt. bede mial w marku :]

 

a teraz pytanko z innej beczki ma ktos moze klucz do aquamark3 (mam jakis ale on nie dziala :cry: ) :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurdeeeeeeeeeeeeee :evil:

najstabilniej chodzi tylko na 500/350 :cry:

na wyzszych taktowaniach sie wista albo ekran sie zamazuje

probowalem roznych sterow i dokladnie to samo

czemu tak malo :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja BEZ dodatkowego chlodzenia mam to co w podpisie czyli 450 na 740 wiec nie tak zel... A kupuje za tydzien ZALMANA, wiec bedzie jeszcze lepiej :)

ty masz az tyle :evil: ja tylko 350/500 czemu moge ustawic tylko tyle :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja BEZ dodatkowego chlodzenia mam to co w podpisie czyli 450 na 740 wiec nie tak zel... A kupuje za tydzien ZALMANA, wiec bedzie jeszcze lepiej :)

ty masz az tyle :evil: ja tylko 350/500 czemu moge ustawic tylko tyle :?:

Podawajcie kolejność RDZEŃ/RAM :!: i wszystko będzie jasne - on ma 450/370 (czyli 450/740) a ty masz 500/350 (czyli 500/700)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jeszcze jedno pytanie - czy qpienie sobie ZALMANA 80C-HP spowoduje ze bede mogl LEPIEJ krecic? Na razie mam 440 // 740 i sa drobne artefakty, ale to jest wersja bez zdnego dodatkowego chlodzenia [maly zestaw rad+went na CORE] a na pamieciach pusto... Czzy jak kupie tego zalmana, bo podniesie mi sie poprzeczka OC? Czy znikna artefakty? I w ogole ile % wiecej w oc daje takie chlodzenia i czyw warto?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na standartowym chłodzeniu rdzeń kręciłem do 500MHz a z Zalmanem do 530MHz - niestety ciężko będzie założyć jakiekolwiek chłodzenie na pamięci (zostaje 2cm po stronie rdzenia i 0.5cm po przeciwnej).

Co do artefaktów - na ich powstawanie mawpływ podkręcanie pamięci (rdzeń zaiwesza kompa) a Zalman ich całkowicie nie chłodzi (no chyba, że uwzględnimy wiatrak OP1 - on trochę na nie dmucha)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...