Skocz do zawartości
prot

krecenie sapphire radeon 9600pro

Rekomendowane odpowiedzi

Ok - to teraz pytanie ostatnie - lepszy ZALMAN czy lepsze radiatorki OCZ [miedziane] przyklejane na ramy? Co prawda wtedy core zostaje na standartowym ale 440 to chyba w sumie nie tak malo...? A moze jakiegos ORBA?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam zavader, ale jakiego ty masz producenta tego Radka ? Chciałbym wiedzieć, bo korci mnie <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> tego PowerColor 400/600 i jak tak obserwuję te rozmowy to dochodzę do wniosku, ze jakoś to się kreci. Tam pamiątki idą na 740 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Ten moj - POWR COLOR kreci sie naprawde niezle, ja wyciagnalem 500 na CORE i 750 na pamieciach BEZ chlodzenia dodatkowego, wiec jak masz jakies extra radiatorki albo cos to bedzie pewie jeszcze wiecej... Chodzi ci chyba o pamieci - ma KWADRATOWE :) Ja ta karte polecam - ja dalem 700 zl wiec nie tak bardzo duzo. Jakbys mial jakies pytania to wal PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, co do ceny to dawca dziwisz sie dalatego że ten gość pisał w zeszłym roku( data wysłany : grudzień 2003) stąd ta cena. Ja tez ten topic o kręcenie r9600 pro od sapphira własnie dzis zauwazyłem!!!(dziwne) Co do o.c tej karty to polecam topic ogólny o kręceniu r9600pro który został już powyżej wymieniony.Nie ma co chaosu(o;o)robić na forum. U mnie ten sapphir polecial 505/760, pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...