Skocz do zawartości
mechl!k

World Idol - szczyt komerchy czy tylko komercha???

Rekomendowane odpowiedzi

eee ja tam Wojewodzkiego lubie... mnie najbardziej wkurzyly te dogrywki Macka Rocka i jeszcze to: Dzieki (ktos tam ktos tam) i zwrocenie glowy w druga strone i powiedzenie, teraz poprosze jury. Toz to kicha byla przetotalna. Polsat myslal, ze ktos sie nie polapie w sciemie? Bleee :/ kicha... Ala odstawila tez kiche... mogla zaspiewac I love Rock & Roll i byloby lepiej :> (spiewala to na finale 2 edycji Idola na zaproszenie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to_slowo_zostalo_wyklete_z_tego_forum

a mówiłeś że się zmieniłeś Dołączona grafikaDołączona grafika lol

chcialem poprostu sprawdzic czy nadal jest wyklete ; ]

czy to stary poczciwy Graham? :o :o :o

cudown!e Dołączona grafika prawda? Dołączona grafikaDołączona grafika hehehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

he he he, Wojewódzki: najlepszy tekst jak dla mnie to jak powiedział do ALEXANDRA :D

[...] dla mnie brzmiało to jak karaoke z domu starców

albo juror z GB o Wojewódzkim

chciałbym być na takim haju jak pan juror z Polski

i pan Cowell z USA

musze to z siebie wyrzucić: Juror z Polski jest po prostu kretynem

a jak nasza alex śpiewała musiałem wyjść bo wprawdzie nie jestem patriotą ale ona tak ośmieszyła nasz kraj że musiałem wyjść...

 

ALEXANDER ROXX CIOTA NAD CIOTAMI!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy ubaw miałem jak zobaczyłem tego szczawia z niemiec(skrzyżowanie lalki gumowej z transwescytą) i tą talibańską panienkę. Dla Belga wielki Respekt, to samo dla Hobbita. A co do wojewódzkiego to spox, nie było źle, miał siedzieć jak reszta tych ciot? Po co, a i tak [ciach!]o mnie obchodzi co myśli o mnie jakiś amerykanin, który nigdy nie osiągnie poziomu homo sapiens, niech sobie myślą, że mieszkamy na Syberii. Co to ma za znaczenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...