Skocz do zawartości
GoX

PROSZE O POMOC!

Rekomendowane odpowiedzi

Mam ogromny problem: Dostalem ostatnio kompa athlona 3000+ i radeona 9800pro. Wydawac by sie moglo ze idealny zestaw ale nie wiedziec czemu w 3dmarku2001SE wychodzi mi wynik okolo 6000. A fps`y ciagle prawie sa w granicach 60. To dziwne ze 3d mark wypadami tak kiepsko zwlaszcza ze rozne dema dostarczone razem z karta, (jak np. chlomp przedstawiajacy malpe i stwozony pod 9800) chodza raczej niezle. Nie wiem moze to wina sterownikow, ale instalowalem juz 3 razy i ostatnio najnowsze. Wraz z dostaniem kompa zainstalowalem winde na dysku ale bylo na nim troche smieci(troche duzo) byc moze przez to? Ale zeby az tak? Prosze o pomoc bo pisze juz chyba 10 post dzisiaj i naprawde rece mi juz opadaja... :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra wylaczylem synch. pionowa ale nie o to chodzi zeby cos wylanczac. Jak mam takiego kompa to wstko powinno smigac. Wiec moze cos nie tak siedzi w softwarze? Mam winde XP(bez SP1) drivery catalyst 3.2 ale jakos nie moge zainstalowac 3.1 poprostu po skasowaniu starych i wgraniu 3.1 po restarcie daje mi komunikat ze nie wykrywa karty.

Jest jednak jedna sprawa: w instrukcji do plyty pisze ze w przypadku kart radeon 9500 lub 9700pro nalezy uzywac tylko kart z wersja PN xxx-xxxxx-30 lub pozniejsza. Co prawda ja mam radka 9800pro wiec sila rzeczy jest to wersja pozniejsza ale jego numer to PN xxx-xxxxx-00. Wiec moze tu tkwi problem? A moze cos nie tak jest z tym 3dmarkiem? Nie jest zainstalowany w sumie poprawnie tylko przeniesiony w calosci z dysku od kumpla. Wczesniej wyzucal mi jakies bledy przy wlaczaniu wiec sie zdziwilem kiedy nagle poprostu sie uruchomil. Mam jesycye polskiego benchmarka, Stars. W nim w 1024X768, 32bitach kolorow, resyta ustawien chzba standardowe to wciagam 350fpsow ale nie wiem cyz to duyo cyz malo bo nie mam y cyzm to porownac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam plzte ASUSA i radeona herculesa moze trzeba bylo kupic asusa?:) Wkoncu on tez robi grafe

A co do kompa to w zyciu nie kupilem zestawu! Wszystko sam zebralem, zlozylem i skonfigurowalem. Moze cos zwalilem:) Bios sam sie ustawil. Ja ewentualnie zmieniam fsb. A tak propo to jak moze sie u mnie nazywac i jak znalesc opcje zmiany mnoznika i czy mozliwe jest ze takiej opcji nie ma? Ja znalazlem jak narazie tylko opcje zmiany AGP(8x lub 4x)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...