Skocz do zawartości
Fazi

Co jest nie tak z moim kompem?!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Niedawno (tj w listopadzie) kupiłem nowy komputer. Neistey od początku miałem z nim masę problemów, nawet ten wątek jużtu poruszałem. Mój serwisant stweirzdił, że karta graficzna (GigaXCube radeon 9800) jest uszkodzona i poslal ja do serwisu.. czekam jzu 16 dni i nic nie wiadomo. ale zeby sie upewni, ze karta nie taka, to zrobilme sobie 3Dmarkmaxa 2001 se, na starej karcie: Sparkle Geforce 2 MX 400. pozostałea konfiguracja: płyta epox 8rda3+, athlon xp 2600 barton, 1024mb ram'u. I zgadanijcie ile mi wyszło..... 2091!!!! tu jest link to tego testu: http://service.futuremark.com/compare?2k1=2645397. ale przeceiz ludzie z podoban konfiguracja nie schodza ponizej 5000tys !!! czy ktos moze mi powiedziec, co jest nie tak?! Błagam o jakąś pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawde? Ja nie wiem, bo sie nie znam za dobrze. dlateog radze sie was. ale patrzalem na stornce madonion.com, i tam maja niesamowite wyiki: http://service.futuremark.com/compare?2k1=3477393 , chocby ten. gosc ma prawe 5000 tys i to nie niezgorszym sprzecie. A czy procesro, i ram maja maly wplyw an wyniki 3dmark maxa 2001se ? bo mam procek w koncu taktowane 1916Mhz z 512 keszu L2 i 1Gb ramu, wszysstko na fsb 166 (tzn 333). Czyl iwszytko w normie tak? to skad u tamtych takei wyniki ? mzoecie mi to objasnic ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jejq ale ty dziwny ejstes ... jeden kumpel ma na rivie 390 pkt w 2dm2k1 a drugi na tej samej rovie ma ponad 1500 pkt ... albo rekord swiata to jest ponad 30k na ati 9800xt a jak porozgladasz sie to nioamrlnie ludzie na 9800xt mja oklo 20 k normalnie a wiec sam widzisz .... i pokaz mi tego kolesia co ma prawie 5000 tysiecy puktow dobra ;) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...