Skocz do zawartości
Feluke

Cyfrowka z $11 UPDATE!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Narazie wykombinuj sobie kabelek i port USB. Bo zlacze do kamerki jest dosc nietypowe ;)

Jak tyko dostane je to napisze. Wplata na konto i przesylam do was. Jak znajde w miedzy czasie to gniazdo to odrazu z nim wysle ;)

Jeszcze sie zastanawiam nad cena. Sadze ze 90-100zl za sztuke to niezbyt wiele. Oczywiscie cene bedzie mozna negocjowac jeszcze :P

Zebyscie nie kupowali w ciemno to zamieszcze zdjecia robione tym aparacikiem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...9 w kolejce, teraz tylko czekać... :twisted:

 

...a tak przy okazji znacie może jekieś dobre forum o fotografii, bo wygrzebałem z szafy starego Pentacona 6x6 i będę nim tesh robił :twisted:

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiec 16MB na 25 zdjec. Zdjecia nieskompresowane wiec jakosc super.

Na stronce widac co to potrafi i zdjecia wychodza naprawde ladnie.

gdyby nie ta plastikowa optyka :? -często obraz jest ostry na środku, a po bokach totalna ciapaka -zależy jaki Ci się trafi. Gdzie mieszka twój kuzyn? WI :)? Ja próbuje przez koleżankę w WA, ale jak na razie brak wieści... może te z LCD wejdą w większych ilościach. Jak dostaniesz to napisz jak to się tak naprawdę sprawuje.

Nie mogę się już doczekać kiedy dostanę to w swoje ręce, sądzicie że dało by się to zmieścić w korpusie od jakiejś starej lustrzanki z porządnym obiektywem :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiec 16MB na 25 zdjec. Zdjecia nieskompresowane wiec jakosc super.

Na stronce widac co to potrafi i zdjecia wychodza naprawde ladnie.

gdyby nie ta plastikowa optyka :? -często obraz jest ostry na środku, a po bokach totalna ciapaka -zależy jaki Ci się trafi. Gdzie mieszka twój kuzyn? WI :)? Ja próbuje przez koleżankę w WA, ale jak na razie brak wieści... może te z LCD wejdą w większych ilościach. Jak dostaniesz to napisz jak to się tak naprawdę sprawuje.

Nie mogę się już doczekać kiedy dostanę to w swoje ręce, sądzicie że dało by się to zmieścić w korpusie od jakiejś starej lustrzanki z porządnym obiektywem :twisted:

Kuzyn mieszka w Pensylwanii.

No wiem ze to jest na kiepskiej optyce i taki wlasnie efekt jest ze srodek ostry a dalej juz [gluteus maximus]. Jezeli jednak robi sie na dosc malych odleglosciach to wszystko bedzie ok.

Z tym wpakowaniem do jakies lustrzanki to tez planowalem ale trzeba by to dosc dokladnie wymierzyc gdzie to powinno byc bo zupelnie inna ogniskowa jest i rozmiar sensora w porownaniu do klatki filmu.

Ja planowal bym to wsadzic do starego Zenita :D

Obraz wtedy byl by jak zyleta :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowosci to sa i to jakie :D

Paczka juz jest na poczcie. Musze tylko odebrac ja. Qrde az niemoge juz siedziec na miejscu :D

Musze poczekac na starszego bo poczta jest dosc daleko ;)

Jak je tylko dostane to zrobie prowizoryczne polaczenie zeby zdjecia przesla :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No juz mam je wszystkie :D

Jak narazie zdjatek nie bedzie bo brak kabelka i od <span style="color:red;">[ciach!]</span>a nauki :?

Jak tylko skoncze lekcje to sie za to wezme i postaram sie jakos to prowizorycznie wykonac zeby zdjecia zgrac. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dlamnie jakosc tych zdjec jest zalosna :D ale to tylko 11 dolcow;]

No wiesz obraz to niebedzie zyleta bo optyka jest do [gluteus maximus] ale za takie pieniadze to lepszego w polsce nie dostaniesz :P

Narazie to musze jakos zgrac zdjecia. Ciezko glowkuje zeby cos wymyslic ale cos nic mi do glowy nie przychodzi a laczenie stykow z kabelkiem mi sie nie widzi. Wole poczekac do konca tygodnia po pierwsze na wtyki a po drugie na aktywacje konta zebyscie mogli zaplacic za aparaciki :D

Jak uda mi sie znalesc wtyczki to odrazu je przesle a apratami zebyscie nie musieli szukac tego :P

taki bede dla was dobry. Ale bedziecie musieli troche poczekac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj probowalem jakos zgrac zdjecia co cykalem sobie w domu i w szkole. Ale nie udalo mi sie. Bez tego zlacz to mozna sobie to wyrzucic do smiec :?

Zmarnowalem kabel USB zeby na samych kabelkach to polaczyc ale naszczescie przyda sie do juz finalnej wersji kabelka.

Musze dzisiaj straszego wyciagnac zebysmy pojechali na WGE zeby popatrzec czy czegos takiego niema. Ktos wie do ktorej godziny sa tam sklepy otwarte? Do 18 czy moze troche pozniej?

 

Kisio pieniadze to ja chce na koncie a piwko w domu, wiec raczej tak nie zrobisz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkoncu po dlugich trudach i laczenia wszystkiego na "pajaka" udalo mi sie zrobic prowizoryczna przejsciowke i zgralem zdjecia :D

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

 

I jak wam sie podobaja zdjecia??

Trzeba bedzie skalibrowac soczewki bo minimalna odleglosc przy ktorej mozna robic ostre zdjecia to 1.5-2m :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe

OT

cos tak jak patrze na Twoj avatar i na Ciebie to Fryz bardzo bodobny :D

a poza tym to wez sie wyspij bo wygladasz jakbys pol miecha nie spal :P

a zdjecia nawet nawet :)

No wiesz to tak wyszlo ze jak bym byl niewyspany :P

Ogolnie to mam takie dosc mocne cienie pod oczami chociaz niewiem ile bym spal :D

 

Co do fryzu to moze teraz i podobne to juz pol roku sie nie strzyglem ale jutro wpadam w lazience pod kosiarke i jade na <12mm :twisted: :twisted:

Dopiero wtedy zamieszcze zdjecie w dziale "Pokaz twarz". :D

No i w koncu bede mogl zamiescic zdjecie mojego miejsca pracy :lol: :lol:

To dopiero bedzie LOL. Wiec patrz uwaznie na tamten temat.

 

P.S. Jak nie zauwazyles to mam nad prawym okiem swierza rane po rozcietym luku :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eh sami narzekający tutaj :P no oprócz wizjonerka :D

 

Feluke - jak Ci sie widzi przemontowanie całości w jakąś obudowę konkretną ?

ja na przykład mam ze dwa stare zenity (wspomniane wczesniej) - na pewno łaziłeś po sieci w poszukiwaniu materiałów na temat tej zabaweczki, może znalazłeś coś na temat "poważnych" modów ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie wiesci z frontu.

Caly wolumen przeszukany i nie znaleziono zadnych wtyczek. :(

Probowalem czagos w zastepstwie szukac i jedyna rzecz jaka sie nadaje to pociete zlacze PCI. Wlasnie teraz takiego uzywam i dziala bardzo dobrze.

Patrzylem tez za zlaczem do palmtopa ale zycza sobie za to 70zl :D

Zlacze PCI kosztuje 2zl. Niewarto zatem wycinac go ze starej plyty glownej.

 

Co do drugiej partii to narazie niemozna tego nigdzie dostac. Albo sie skonczyly albo ludzi wykupili badz producent zaprzestal produckji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...