Skocz do zawartości
Feluke

Cyfrowka z $11 UPDATE!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe jest juz 9 osob chetnych na to :D

Bede musial sie zapytac ile kosztowala by przesylka tego wszystkiego.

Narazie nie napalajcie sie na to, bo to bedzie probna seria ;)

Jak pomysl wypali to powiem zeby wiecej przyslal tylko ze musili byscie wplacic pieniadze a ja przelal bym to na kuzyna konto bo $100 za 9 aparatow to dosc sporo (co ja gadam ;) ).

z wysłka to prosta sprawa uspostal servis jako paczka prezent/gift i omijamy celników itp :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LUUUUUUUUUUUUUUUDZIE!!!!!!

Mowie nie napalajcie sie na to narazie bo to bedzie tylko paczka dla mnie i dla brata.

Vadeer, CHECK przeczytajcie lepiej moje posty to sie dowiecie. Podawalem linka w pierwszym poscie wiec tam szukajcie.

Jak nie wiecie jak przerobic to poprostu poprosicie zeby ktos wam dorobil wtyczke i tyle. Zaden problem.

Dzisiaj doczytalem ze baterie starczaja na 100 blysniec lampa wiec z 80 zdjec z lampa sie zrobi.

Mam tez dobra wiadomosc ze po 1 stycznia ma wyjsc cyfrowka z lepsza matryca i LCD do zdjec :D

Wszystko ma kosztowac <$20 wiec cena jest kuszaca. Jak dowiem sie czegos wiecej od kuzyna to napisze a wy nie piszcie ze ktos jest chetny. Jak bede to sprowadzac w wiekszej ilosci to napisze albo to tutaj albo topic i bedziecie pisac na PW zeby forum nie zasmiecac.

Narazie to tyle.

 

UPDATE: MK ten link co podales widzialem. To jest troche inny aparat i on kosztuje $9.99 ale nie wiem jak jest z podlaczeniem do niego. Zlacze wyglada na dosc podobne ale ja mam wszystkie dane na temat tej Dakoty.

Zastanawiam sie czy nie dalo by sie jej tez przerobic tak jak na zdjeciach na karty SM zeby mozna wpakowac z >50 zdjec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narazie mam troche nasrane w szkole (semestr) i niemam czasu poszukac czegos o tym czy wyszla juz wersja z LCD.

Aparaciki z tego co wiem to juz sa w drodze :D :D

Zamowilem 4.

2 dla mnie i 2 na sprzedaz. Pojda one do tych osob ktore jakos pierwsze zadeklarowaly chec kupienia tego ;)

Pewnie beda jeszcze jakies negocjacje co do ceny oczywiscie ;)

Jak sie sprawdza to pokaze odrazu zdjecia. Starszy brata ciotecznego chce nam interes zwinac sprzed nosa (juz nie pierwszy raz) ale my sie nie damy. Jak pomysl wypali to postaram sie importnac 10 aparatow a jak bedzie wersja z LCD to bedzie juz hicior :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam z przerobka sobie poradze tylko ciekawi mnie czy po podlaczeniu do kompa aparacik widziany jest jako dodatkowy dysk ze zdjeciami czy trzeba soft do tego miec...

Feluke powiedz gdzie szukac to sie dowiem czy ta wersja juz jest :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam z przerobka sobie poradze tylko ciekawi mnie czy po podlaczeniu do kompa aparacik widziany jest jako dodatkowy dysk ze zdjeciami czy trzeba soft do tego miec...

Feluke powiedz gdzie szukac to sie dowiem czy ta wersja juz jest :P

Szukaj stron z haslem "Dakota digital camera". Powinienes miec tam napisane co i jak.

W pierwszym poscie macie wszystko opisane i wyjasnione. Podlancza sie to pod USB i albo podajesz recznie komendy albo sciagasz programik ktory jest tam dostepny.

Co do wersji z LCD to pewnie bedzie to na zupelnie innym chipsecie i trzeba bedzie poczekac z zamowieniem az ktos bedzie wiedziec jak to obejsc. Z wyjsciami niema problemu tylko trzeba bedzie napisac jakis prosty programik i poznac kody do resetowania i zgrywania zdjec. Moze zamowie 2 egzemlarze i cos pokombinuje z tym. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cos mam...

tutaj jest o tym aparaciku za $11 i troche o tym z lcd (ma/mial sie ukazac w styczniu 2004 i kosztowac $20... "...He also said the company has developed a single-use digital camera with a color LCD screen for reviewing pictures, which could be available later this year for under $20.")

http://www.maushammer.com/systems/dakotadi...otaDigital.html

to niestety wszystko co narazie znalazlem...

a tu o kabelku laczacym ten aparacik z kompem http://www.geeketeria.com/~jason/dakota_in...structions.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qrde kuzym mi troche zle powiedzial albo ja zle zrozumialem.

Aparaciki wysle dopiero w pszyszlym tygodniu bo jak narazie niemoze znalesc ich :?

Troche to dziwne bo podalem mu adresy sklepow.

Niech go cos kopnie. Wiem ze jest chlopak zalatany ale dla mlodszego kuzyna mogl by cos zrobic i sie pospieszyc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UPDATE

 

No wiec dzisiaj sobie na zywo pogadalem przez neta z kuzynem. Chlopak stara sie jak moze zeby je zdobyc i to dosc sporo.

Narazie udalo mu sie zdobyc 1 (slownie jedna) kamerke :evil: :evil:

Objechal wszystkie sklepy w promieniu 15mil i tylko tyle bylo.

W poniedzialek moze jeszcze uda mu sie zdobyc ze 4 sztuki bo zamowil w sklepie zeby nie sprzedali ;)

Czy ludzie w stanach to kupuja i tego niema czy moze producent wycofal to ja juz nie wiem.

Jezeli nie uda mu sie kupic tych 4 sztuk to w jakims sklepie oddalonym o godzine drogi zamowi z 12 zeby bylo na zapas i przesle to w kilku paczkach zeby nie placic cla. Jezeli to sie uda to powinno starczyc dla wszystkich zainteresowanych, jezeli nie to dostana je tylko pierwsze osoby ;)

Jak narazie to tyle. Postaram sie na bierzaco podawac informacje ktore bede dostawac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LOL

jak tak dalej pojdzie to trzeba bedzie hurtownie z tymi aparacikami wykupic :lol:

Lepiej odrazu od producenta ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> cala palete ;)

Jak narazie to za <span style="color:red;">[ciach!]</span>a niemozna tego nigdzie dostac.

Modlcie sie zeby chociaz te 4-5 sztuk bylo bo tak nikt nie bedzie miec :?

 

UPDATE

Zrobilem liste osob ktore byly zainteresowane zakupem.

Chyba trzeba bedzie pogadac z producentem ;)

 

1. MeHow

2. kisio

3. Fac30FF

4. Pulsar

5. CHECK

6. arthx

7. typo666

8. yaro120

9. KHOT

10. kosmo

11. azaz_pl

12. dario_t

13. srekal34

14. Konr@d

15. k2

16. metyl

17. Pucha18

18. radzio_

19. BuBu

20. CthulpiSS

21. Fender

22. MaKaR

 

UPDATE!!!!!

No wiec bedzie tylko 5 sztuk teraz narazie. Jezeli ktos jest dobry z matmy to wie ze 5-2=3 a wiec juz wiecie kto dostanie te aparaciki ;)

Szkoda ze tylko tyle bo mozna by calkiem niezly biznes na tym zrobic ale coz. Widac ze amerykanie tez nie sa za bogaci i wykupili wszystko :P

Jak wszystko dobrze pojdzie to paczki powinny byc juz w drodze i podkoniec tygodnia juz byc. Jak nie beda to na poczatku nastepnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...